Отговори
# 15
  • Мнения: 496
Здравейте,момичета 🌞
Аз от 1 месец вече не съм виждала бебчето , с изключение на 19 юни когато чухме тонове само. На 3-ти ще ходя за болничен и със сигурност ще и кажа да ме прегледа на ехографа .
Иначе и аз лекувах бактерия , забравих каква беше , за сега нямам течение, микробиология ще вземем на следващата консултация,която май беше на 20 юли , дано да е чиста. Момичета , вие като сте лекували бактерия после чакате ли да повторите микробиологията , за да видите дали сте чисти преди да правите секс с половинката. Мъжът ми полудява вече 😀 и сега като ми свърши лечението си мисли ,че аййде готово , а аз му обяснявам ,че трябва да изчакаме още ,защото все пак въпреки лечението може да не съм излекувана и да вземе да стане по-лошо. А  и още нещо , лекуват ли и половинките ви , защото моята докторка нищо не каза 🤔

# 16
  • София
  • Мнения: 1 718
Момичета, аз съм на преглед днес след почти месец откск не съм си виждала бебока как се развива! Наистина ми се струва цяла вечност!
# Maria, и аз трябва да ходя на зъболекар за пломба. Отделно и коронка ми е паднала, но там касата не поема кой знае какво. Не знам НЗОК дали поема допълнителни процедури за бременни, видях само още един допълнителен преглед. Но имат тел за всякакви въпроси, ще се обадя да ги питам.
Относно бактериите, логично е да се лекуват и двамата партньори. И при гъбичките е така. Иначе ще си ги предавате до безкрай...

# 17
  • Мнения: 186
Добро утро 🌞.Аз имам течение което е напълно прозрачно и много течно ,даже се притеснявах да не е напишкване,но АГ каза ,че си е течение и е нормално.Но тази сутрин с ММ като правихме секс забелязах ,че всичко е в бяло 🤷 пак е много течно като вода и няма никакъв мирис.И сега вече малко се притесних ,някой дали има такова? На 4 съм на преглед ,ама както изфирясвам с тези микроорганизъмчета...

# 18
  • Мнения: 604
Добро утро, Мамаситас!

Правилите Вижън тест, ще запазвате ли стволови клетки в Future Health? Офертата, която ми пратиха е до 20 гс, и смятам в Петък да ходя да подпиша договор, обаче не можем да решим за колко години има смисъл.

# 19
  • Мнения: 95
Добро утро! Момичета, искам да ви питам дали на БХС може да надникнете какво е изписало като резултат на FREE bCG? Моят е 0.44 като жената обясни, че е нисък и може да се дължи на две три неща, единият от които е че плодът е момченце. И аз затова искам да си сверя часовника 😁 Ще съм ви много благодарна да споделите вашите стойности.

Аз се отказах от запазването на стволовите клетки поради ред причини. Проучвах доста, коментирах и с хора в областта на медицината - нямало доказателства, че при евентуален проблем биха били помогнали, или че след 30/35 години банката все още ще съществува в България. А ако тук си закрият офиси и тн  нещата стават много сложни.

# 20
  • Мнения: 571
След като спрях утрогестана вагинално имах може би 3 -4 седмици течение -ту бяло , то прозрачно ,на моменти леко пожълтя ,но без мириз .На моменти и аз имах чувството ,че се изпускам.  Бях звъняла на АГ -то каза ,че не я притеснява ,щом няма мириз . Сега понамаля доста ,но вчера на прегледа и припомних и тя ме погледна . Каза ,че нямам никакво течение и че е нормално да е увеличена секрецията .
    Стволови клетки дори не съм си и помислила да запазвам. 🤗

# 21
  • Мнения: 69
pivolini, по време на бременност течението става много по-обилно, а при някои жени дори леко променя цвят към жълтеникаво, мисля че заради хормоните. Щом няма мирис и цвят съвсем не мисля, че има от какво да се притесняваш, но можеш да споделиш и с твоят следящ, ако те тревожи.

# 22
  • Мнения: 236
И при мен почти от самото начало си има течение, ту става по-обилно, ти намалява доста, понякога е бяло, понякога жълтеникаво, на микробиологията нищо не излезе, в петък ми е първата консултация по здравна каса и предполагам, че пак ще ми пуснат микробиология. АГ каза, че щом микробиологията е ок, е нормално.

# 23
  • Мнения: 604
За момента ние мислим да запазваме. Дядо ми се бори от години с Мултиплен миелом и ще ми е една доза спокойствие, ако пази боже има наследствен характер. А и уж има голям процент съвпадение и с други членове на семейството. От всичко най-хубаво ще е ако са "хвърлени пари на вятъра" и изобщо не се наложи да се ползват.

# 24
  • София, България
  • Мнения: 3 590
Thekitten free b-HCG ми е било 38.06 IU/I еквивалентно на 0.934 MoM. Детето е момче надявам се да ти върши работа. Simple Smile

Секс не правим от намерените е-коли и последвалото отлепяне. От тук нататък обаче ще правим вероятно с презерватив колкото и да не иска ММ, защото отказва да отиде да си вземе секрети за изследване за е-коли Grinning

Няма да запазване стволови клетки ние Simple Smile

# 25
  • Мнения: 170
Вчера в 16 и 2 г. с. ясно и отчетливо усетих бебешокът, а в легнала по гръб позиция се виждаха движенията. Моят мъж беше много развълнуван. С каката по това време само леки побутвания усещах 😁 Вчера ни казаха и полът. Събота ще вземем 1 балон за разкриване на пола да се радва детето и да пратим клипче на бабите и дядовците. После и тук ще го кажа 😊

# 26
  • София
  • Мнения: 11 766
Charming_11 залагам на момче!

Валерита няма да запазваме стволови, чудя се единствено дали да даря в Александровска, ама има време до тогава.

# 27
  • Мнения: 311
Чарминг и аз залагам на момче хихи  Blue Heart  Sparkling Heart

Стволови няма да запазваме.

Течение си имам бяло, жълтеникаво, по-обилно или не толкова ... дви микробиологии нищо, АГ каза, че е ок

И аз нямам търпение за моя преглед през другата седмица, точно месец от последния ....

А за феталната как нямам търпение, ако знаетеее Sob Flushed

# 28
  • Мнения: 92
Добро утро! Момичета, искам да ви питам дали на БХС може да надникнете какво е изписало като резултат на FREE bCG? Моят е 0.44 като жената обясни, че е нисък и може да се дължи на две три неща, единият от които е че плодът е момченце. И аз затова искам да си сверя часовника 😁 Ще съм ви много благодарна да споделите вашите стойности.

Аз се отказах от запазването на стволовите клетки поради ред причини. Проучвах доста, коментирах и с хора в областта на медицината - нямало доказателства, че при евентуален проблем биха били помогнали, или че след 30/35 години банката все още ще съществува в България. А ако тук си закрият офиси и тн  нещата стават много сложни.

Моят пък е малко висок 1,926, но е момче .
Аз също имам течение и две чисти микробиологии. Казаха, че било нормално. Blush

# 29
  • Мнения: 236
Моят bHCG e 1.06 MoM, но за пола феталната морфоложка каза, че е на 80% сигурна, а моята АГ отказва да коментира толкова рано, в неведение съм...

Общи условия

Активация на акаунт