Отговори
# 720
  • Мнения: 1 009
Бях забравила за хавлия. Боже и това ли нямат ? Имам чувството, че ще вляза с два големи куфара !
Аз съм с две куфарчета и една допълнителна чанта, сякаш много неща сложих и все си мисля, че съм забравила нещо важно. Да, на моя списък, който споделих и тук, беше написана на ръка хавлия за бебето. Сложих и два комплекта пелени за всеки случай, изпрани и изгладени.

# 721
  • Мнения: 341
Ехооо, къде сте момичета 😄. Пак е тихо при нас.
Днес след тоновете вече решихме датата на секциото с др. Ще бъде на 16.10 голямото събитие. Моите прегледи приключиха, понеже ми каза, че всичко е наред с бебо. Да ходя само ако евентуално забележа нещо нередовно че се случва. Остават 3 седмици, които ще следя с нетърпение вече.
Как сте вие? Кой ще отвори сезона както се казва 😆. То секциото е сигурно, но не чак напълно де, винаги може да стане изненада и при нас.

# 722
  • Мнения: 204
Моят термин е 1 октомври. Днес бях на тонове, всичко е наред. Според докторката ще си нося докрая, ноооо нищо не се знае. Чакам да започне нормално раждане и с чантата към болницата. Гаденето се върна при мен от няколко дни, киселините не са ме напускали. През нощта почти не спя и въобще не знам откъде ще имам сили за раждането. 😁

# 723
  • Мнения: 164
Аз съм последни дни на работа. Понапъвам се малко, но се успокоявам с това, че колкото повече стоя на работа сега, толкова повече ще съм си с бебчето после.
От другата седмица влизам в 37ма и знам, че не трябва да се настройваме, но като може вече да се случи всеки момент ми е много вълнуващо и напрегнато. Багажът е готов така или иначе.

Утре съм и на преглед. Не знам дали ще ми назначат мониторинги, по принцип са от 37ма седмица, но не винаги назначават, особено ако всичко е наред и няма повод за притеснение.

Бебето е много, много високо. Буквално коремът ми още малко ще се слее с гърдите да си станат на едно Joy, а мислех, че вече трябва да е послязло по-надолу, но вместо да слиза, милото се натиска все нагоре.  Явно в ребрата ми е добре. Понякога се качва толкова нагоре и така напира, че въздух не ми остава Grinning

# 724
  • Мнения: 249
Ехооо, къде сте момичета 😄. Пак е тихо при нас.
Днес след тоновете вече решихме датата на секциото с др. Ще бъде на 16.10 голямото събитие. Моите прегледи приключиха, понеже ми каза, че всичко е наред с бебо. Да ходя само ако евентуално забележа нещо нередовно че се случва. Остават 3 седмици, които ще следя с нетърпение вече.
Как сте вие? Кой ще отвори сезона както се казва 😆. То секциото е сигурно, но не чак напълно де, винаги може да стане изненада и при нас.

Аз като пиша после все има някой, който не му харесва да пиша та чак и се кара🤣
Мисля, че освен Мери има още 2-3 момичета, които не пишат вече тук а във вайбър и са родили та си има вече родени бебчета. Аз пиша и в септемврийската група и видях, че mylitta и тя е родила. Честито бебче!🥰
Аз все още си чакам да тръгне раждане от само себе си, вече съм в 37 седмица и всякаш хем не ми се чака до 30ти септември, хем знам, че ако се случи така, че да е на датата ще съм много по - притеснена.
Lol90, на мен също ми се върна гаденето и се чудя защо.

# 725
  • Мнения: 2 627
https://www.bg-mamma.com/?topic=1590343#msg46967332 Заповядайте в новата тема

Общи условия

Активация на акаунт