Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 747
И нашата педиатърка ми казва, че щом е здраво детето да не се притеснявам. Не е злояда, но количествата, които яде от бебе са малки- пристрастена на тема кърмене беше и тя и АМ никога не опита. И като иска сега някой боклук тук таме да й купя и купувам и си викам поне не й се лепва 😂

Mylitta, още от предната бременност много бях харесала Cybex Priam, но много скъпа ми се стори и се заканих за второто. Еми да ама ето второто е на път, аз още харесвам Priam, но и съм с нагласа за лятно количка и този Priam за 6 месеца не си струват парите пак.

То темата хубаво е за банския ми става, ама на мен само долницата ми става 😂 Ползвам , когато слизаме на плажа една горница от периода, когато кърмих, че работата е много наедряла в гърдите 😂 Отивам сега да взема нещо прилично от НМ 😀

# 31
  • Мнения: 517
Бях писала в предната тема.С термин 05.11 съм но ще съм най-вероятно секцио та затова се редят и в октомврийската ви темичка.Иначе за инфо ит предната тема чакаме момченце имам момиче на 9г

# 32
  • Мнения: 164
И аз тъй с банския де Grinning
Набутах се някак в долницата, горница имам една която става, но е започнала да ме стяга.
Изобщо не си давам сметка, но съм нагоре с 8-9 килограма и от всякъде ми казват, че са много.
Не съм записала с колко точно тръгнах, но най последното ми мерене бях 54-55кг. Сега съм 63,5 от няколко седмици, но си наложих да намаля глупостите и да наблегна на свежите салати, плодове и тн.
Като се гледам изобщо не ги виждам тези кила къде са. Гърдите ми станаха огромни де, бедра и дупе леко, коремчето е малко, нещо не си давам сметка явно.
Оставям се на някое сладко изкушение или на някой чипс, но не е всеки ден. А освен вода и рядко някое кафе, друго не пия Disappointed Relieved
Още 4 месеца колко ще кача не ми се мисли.

# 33
  • Мнения: 319
И аз тъй с банския де Grinning
Набутах се някак в долницата, горница имам една която става, но е започнала да ме стяга.
Изобщо не си давам сметка, но съм нагоре с 8-9 килограма и от всякъде ми казват, че са много.
Не съм записала с колко точно тръгнах, но най последното ми мерене бях 54-55кг. Сега съм 63,5 от няколко седмици, но си наложих да намаля глупостите и да наблегна на свежите салати, плодове и тн.
Като се гледам изобщо не ги виждам тези кила къде са. Гърдите ми станаха огромни де, бедра и дупе леко, коремчето е малко, нещо не си давам сметка явно.
Оставям се на някое сладко изкушение или на някой чипс, но не е всеки ден. А освен вода и рядко някое кафе, друго не пия Disappointed Relieved
Още 4 месеца колко ще кача не ми се мисли.
Колкото - толкова Ла фойе
Предния път качих 20 кг, оставих 12 още в болницата. Не забравяйте, че се качват не само мазнини - увеличен обем кръв, плацентата, водите, бебето, отделно задържаме вода в момента, колкото и да е непреиятно. Аз сега по съвсем друг начин бременея от предния. Да видим до края как ще е. Laughing ама каквото - такова, важното е здрави да сме и със здрави бебчета, другото е поправимо.

# 34
  • Мнения: 117
Аз вече даже поръчах количка,няма да го мисля кой знае колко,не се спрях на Cybex,реших,че няма никакъв смисъл да набивам толкова пари за година и малко и после пак да се чудя как да я продавам.Старах се да избегна грешките с предишната,дано тази да е сполучлива.
Моето момиченце категорично е мноооооого по-активно в корема,отколкото баткото,направо почти всеки ден едвам заспивам от ритници,защото вече не са леки.
Относно качването на килограми и аз леко съм се притеснила,ама спирам да се меря,защото само се стресирам,правя каквото мога,да става каквото ще с тях🤷🏻♀

# 35
  • Мнения: 11
Здравейте, да се запиша и аз в чисто новата ни тема. Чакаме момченце, за октомври, от 3ти до 5ти ми е термина уж, последно го измериха като за 3ти Grinning.
Аз не исках да бързам с покупките, но моя приятел ми даде леко зор и взехме количка Easywalker Harvey 3 Premium и в събота поръчахме мебели за детската стая от Nicolle Baby. В началото ще спи при нас в легълце тип next to me, което ще ни заемат.
Аз като цяло съм добре, качила съм около 3-4кг, малчо на 22ри юни беше 800 грама и беше заел интересна позиция, дупето към левия ми яйчник, а главата и краката му ми бяха под ребрата в дясно.

# 36
  • Мнения: 164
До сега изобщо не съм ги мислила килцата. Теглех се информативно да знам как вървя.
Но кажа ли на някой, било то специалист или не и всички “внимавай, внимавай, не са малко 8-9 кг…”.
Та хората ме шашкат, какво ли им се обяснявам и аз. Само едната ми колежка ме успокоява, че тя е качила 38кг с много задържане на вода и е била направо буренце.
Но ще спра да го обсъждам с кой да е, добре си бях като не отразявах много много.

# 37
  • Мнения: 1 859
Последно преди 2 седмици бях на ЖК и до него момент бях качила 7 кг. от началото - стартирах от 52 (или 53 не съм съвсем сигурна) и бях 59. Ще видим сега другата седмица колко съм, но доста ми личат и тежат. Може би защото не съм висока 164 см. съм. Корема ми е огромен, но той и предния път беше така, още в 6-ти месец изглеждах все едно всеки момент ще родя. Сега ми се струва още по-голям. Иначе миналия път качих 20 кг. 15 свалих много бързо, а последните 5 си ги влачих една година, но не съм си давала зор да отслабвам изобщо.
Та, в тон със заглавието няма никакъв шанс да ми стане бански или нещо друго от преди.

# 38
  • Мнения: 249
Аз да се запиша и тук с прегледа от днес. Бебка е добре, 700гр. е. Като цяло ми казаха да не робувам много на тези грамажи, а просто е приблизителна цифра. Околоплодните води и плацентата са добре. Взеха ми отново МБ заради последния път (бях с гъбички), сега ще видим дали са се махнали. Мери ми и шийката 40см си е.
Относно килограмите кантара ми показа +3кг за 3 седмици, което за мен е малко странно предвид нормалните количества храна, които приемам. Краката ми са слаби, дебелея само на корем и таза ми, който също е малко по - голям вече. Което ме замисли, че днес бях в друг кабинет с друг кантар и явно си има разлика и в тях. Но да сме живи и здрави, продължавам да си се храня нормално, в предвид, че до третия месец бях свалила 3кг само заради гаденето. Най - важно ми е бебка да расте.🥰

# 39
  • Мнения: 341
Здравейте! Най накрая след днешния преглед разбрахме че очакваме момче 💙😃, в 22 г.с. , 570 гр. Моят термин е 3.11., като друго приложение пък ми го даваше 27. 10.,но понеже ще е секцио със сигурност ще стане евентуално последната седмица, а може и по рано на октомври.
Хванхме бебчо да си смуче пръста 🤗.

# 40
  • Мнения: 319
Здравейте! Най накрая след днешния преглед разбрахме че очакваме момче 💙😃, в 22 г.с. , 570 гр. Моят термин е 3.11., като друго приложение пък ми го даваше 27. 10.,но понеже ще е секцио със сигурност ще стане евентуално последната седмица, а може и по рано на октомври.
Хванхме бебчо да си смуче пръста 🤗.



Браво за хубавите новини! Честити сини гащета Blue Heart

Да питам мамите с опит. Има ли еднократни гащи, от които сте били доволни?
Предния път бях с едни на канпол и не бяха хич удобни, сега гледам има повече модели пуснати и не знам към кой да се насоча.
И също така, ако някой е ползвал бутилки на Лансинох, ако може да каже как са, че съм се спряла на тях, но понеже въобще не знам дали ще ми трябват бутилки и този път /прединя път дъщеря ми след 6 месец се научи директно от чаша да пие/ и не знам дали ми се дават толкова пари.

# 41
  • Мнения: 341
Аз ползвах тези от dm, най ми харесаха, че не ми засягаха шева от операцията и не ми се налагаше да сменям превръзки през 10 мин. 😉 С 2 най много 3 на ден си изкарвах. Нито пропускат нито се местят, после лесно, скъсвам от двете страни и махам. Ходих си с тях, нямах нужда от бельо и сега пак ще си взема от тях. Дамите на които им предстои секцио, изобщо не се колебайте - гарантиран комфорт 👌



Добре че ми беше останал 1 бр. т да споделя. Има различни размери.

# 42
  • Мнения: 164
Честити сини гащета на Вили Blush
Снимката е много сладурска, супер на момента хванат.

Извинявайте за сигурно тъпия въпрос, но тези гащи стават ли и за преди раждането при изтичането на водите?
До колкото разбрах, водите не изтичат наведнъж и после да спрат ами може да си шуртях известно време.
Ако не съм планирано секцио, стигането до болницата, не знам защо, ме притеснява и ми изглежда кофти момент. нещо.
Може ли да се сложат тези гащи, за да се избегне мазало с водите или има нещо друго предвидено?

# 43
  • Мнения: 341
Честити сини гащета на Вили Blush
Снимката е много сладурска, супер на момента хванат.

Извинявайте за сигурно тъпия въпрос, но тези гащи стават ли и за преди раждането при изтичането на водите?
До колкото разбрах, водите не изтичат наведнъж и после да спрат ами може да си шуртях известно време.
Ако не съм планирано секцио, стигането до болницата, не знам защо, ме притеснява и ми изглежда кофти момент. нещо.
Може ли да се сложат тези гащи, за да се избегне мазало с водите или има нещо друго предвидено?

Да със сигурност, имат голяма попивателност. 😊

# 44
  • Варна
  • Мнения: 2 747
Аз раждах секцио предния ден и честно казано бях много добре изчистена и нямах нужда нито от гащи, нито от някакви големи превръзки. Добре де , при секцио не чистят ли винаги добре, а тези превръзки и гащи да са необходими при естествено раждане ?

Общи условия

Активация на акаунт