Най-гадната зодия за жена! - 4

  • 11 183
  • 174
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 210
Бих казала, че "симпатиите" между Стрелец и Скорпион са взаимни. Не е задължително да става дума само за слънчеви знаци обаче!!! Като човек с Луна в Стрелец заявявам, че Скорпионите не са моят тип хора. Липсват им морални качества, които ме карат да харесам някого като човек.. 🙂

# 46
  • София
  • Мнения: 17 775
Ако не харесваш някого, най- егоцентричното предположение е, че нещо си го бътхъртнал. А в повечето случаи този човек просто е неприятен за някого, а не много специален. И нещо сигурно му завиждат даже. Инфантилно е

Отнася се за която и да било зодия.

# 47
  • Мнения: 661
Има хора от пръв поглед ни отблъскват и такива които ни харесват, привличат. Приятно ни е да комуникираме с тях . Без да знаем зодиите им. Химия, на една вълна сме или както искате го наречете. Общо погледнато,Най- ми пасват огнените , доближават се до мен. (Имам предимно огън в картата си и без никаква земя)
Имам близки Телци явно запълват липсите в картата ми.Единия ми брат е Теле много се разбираме. Козирози-баба ми, другия ми брат и много близка моя приятелка. Работари-нищо не може да им се опъне на тия. Правят си сметка за всичко не са като мен широкопръстести😅 и казват "Да добре" и си правят каквото са си наумили. Абе железни.
За споделянето, ма мен каквото и да ми се каже никога не го пренасям колкото и незначително да е. Не знам, на чух, не видях.
Като цяло хората сме много различни независимо от зодията и никога не трябва да ги слагаме под общ знаменател .

# 48
  • Мнения: 2 523
Сякаш малко се е писало за тази зодия, но аз ще номинирам (освен себе си - рак) и водолеите.
Имам 2 приятелки от тази зодия, с които си паснахме от раз, но бога ми, една колежка е един от най-неприятните хора, които съм срещала. В началото като дойде на работа беше мила, добра, искаща да ти помогне докато не се ориентира в това как стоят нещата. Изведнъж се започна с “ножа в гърба”, разделяне на възрастни хора на разни “групички” по общи чатове, събирания. Предупреждавала останалите в екипа как съм “много опасен човек”, с когото трябва да се внимава, в началото много хранеше прекия ни ръководител, сега пее неговата песен, опитва се да се шегува с него, леко да флиртува. Пуснаха анонимни анкети, в които да се оценяваме, написала е мини есе, но нито едно от нещата не е казала в прав текст. Та някак лицемерни и интересчии ми идват на работно място.

# 49
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Едната ми най-добра приятелка е Водолей и такива неща са й много чужди. Но и аз съм имала колежка Водолей, която беше много мазна баница. Одувмане на всички,  разнасяне на инфо, редовно "удряше" чело на килимчето на шефовете. Накрая се хвана за гадже - колега, много близък до началството и така стана част от "фамилията". С Венера в Козирог е. Любовта е....въпрос на интереси.

# 50
  • Deutschland
  • Мнения: 5 418
Не понасям Риби. Капризни, егоисти, лицемери, хленчещи. Имам много лош опит, който за съжаление продължава и до днес.
От моята зодия не познавам почти никоя жена или поне не знам да е Овен.

# 51
  • София
  • Мнения: 17 775
C., описа 1 към 1 моя колежка водолей. Joy

# 52
  • Мнения: 2 523
Хахахах, сигурни ли сме, че с теб не сме колежки? Joy

Джулайче, съгласна съм с теб, затова и описах, че имам 2 приятелки водолейки, с които се разбираме, но тази ми колежка е нещо страшно.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
Хаха, и аз имах една колежка водолей. Само идваше да ми шушне на ухото от кого да се пазя. А аз колегите ги познавам от много повече време от нея. Но винаги съм го отдавала на това, че не я слуша главата, а не на зодията. Сега ми стана забавно като прочетох. Все едно тя е описана.
Но другите водолейки, които познавам са готини.

# 54
  • Мнения: 768
С Венера в Козирог е. Любовта е....въпрос на интереси.

Напоследък Козирожките се опитват да изместят Близначките от първото място в моя черен списък.

# 55
  • Мнения: 4 699
С. 1:1 в историята припознах моя колежка , но тя е Дева . Много сложен интересчийски живот водеше.

# 56
  • София
  • Мнения: 6 254
Описвате ми бивши колежки - козирог и стрелец, една близначка също се опитваше, но нивото на интригата беше много ниско и се получаваше комедийно.

# 57
  • Мнения: 2 210
Проблемът на тези хора - гореописаните колежки, е, че притежават нарцистични черти, което изобщо не е за подценяване..., не толкова конкретната им зодия.

# 58
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Да не се лъжем. Някои зодии са по-склонни към едни характеропатии, други зодии - към други негативи. В предната фирма доносниците и клюкарите, врящи си носа в живота на колегите, бяха до един въздушни - Близначка, Водолейкa, Везньо. После и още една Везна тръгна да трупа точки по тази мазна пътека. Всички знаехме, че ако нещо трябва да стигне до знанието на шефката - казва се на Везньото Joy

Последна редакция: нд, 18 юни 2023, 21:34 от Джулая

# 59
  • Мнения: 2 210
Напълно съм съгласна, Джулая! Но идеята ми беше, че ако си успял да се справиш сам с предизвикателното поведение, имайки предвид, че човекът срещу теб не е напълно “нормален“... - няма проблем, нека се разпишем в темата “Най-гадната зодия за жена“ и да се посмеем. Но ако въпросното поведение почва да разрушава емоционалния ти комфорт, решенията трябва да се търсят другаде. С друг тип информация..

Иначе и нас, подвижните зодии, официално са ни обявили за психопати и убийци.😀🙂😌

Общи условия

Активация на акаунт