Най-гадната зодия за жена! - 4

  • 11 201
  • 174
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 338
ГлаувАх!

Значи към днешна дата мога да кажа следното.
Най гадните (към мен или които помня) са били везни и рак. Разбира се и от двете зодии имам познати, приятели който ме обичат и аз го обичам Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 6 257
Стрелците печелят приза за най - подли в моята класация.

# 17
  • Мнения: 768
А близнаците са много опасни- съзнателно правят лошо. Около мен всичкиса близнета и съм им хванала цаката, редовно ги разревавам....
Светът има нужда от повече хора като теб Grinning

Последна редакция: сб, 10 юни 2023, 17:42 от Cafe

# 18
  • Мнения: 829
Аз като Везни, не мога да пазя тайна. Винаги казвам поне на още един човек, просто не издържам. Ако някой иска тайната му да бъде опазена, просто да не ми я казва. 😅
Близнаците са най-гадната зодия за мен - и за мъже, и за жени. И в миналата тема го казах. Поне такива познавам, но пък има и по-нормални сред тях, ако трябва да сме честни.

# 19
  • Мнения: 646
Стрелците печелят приза за най - подли в моята класация.
Те да бяха само подли, с мед да ги намажеш...
Вече съм се изказвала за тях и няма да се повтарям, но и в моята негативна класация са на върха.
Интересно, че навсякъде се описват като много весели и забавни хора (мъжете, да, тях обожавам, много смях там), а аз познавам все едни вкиснати и начумерени. 😀

# 20
  • София
  • Мнения: 17 775
Стрелците печелят приза за най - подли в моята класация.

И в моята са на първо място. Отвратителни създания, с психопатски наклонности. Те пак мож' да са си "весели". Луди к**ки.
Нямам класация по групи - водни, огнени и т.н. От всяка група има кофти зодии.

# 21
  • Мнения: 7 275
Със Стрелци се разбирам много. Може би защото моят асцендент е Стрелец.

# 22
  • Мнения: 829
Оо, и аз съм с асцендент Стрелец, малката ми дъщеря е Стрелец. На мен си ми харесват. 😀 Като цяло, с огнените и земните се разбирам. От въздушните харесвам само Везни (за жена 😅), с Водолеи нямам досег, Близнаци не харесвам. Водните пък са ми много далечни, нито ги разбирам, нито имам близки с водни зодии.

# 23
  • Мнения: 267
А, скъпи гърли,как се спогаждате с представителКите на собствената си зодия?

# 24
  • София
  • Мнения: 6 257
А, скъпи гърли,как се спогаждате с представителКите на собствената си зодия?
Избягвам ги😁
Водолей

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
И аз съм Везничка, с асцендент Везни и луна в Дева.
Решения взимам от раз. Колебая се рядко, най-вече за покупки.
Относно пазенето на тайни съм абсолютен партизанин. Естествено трябва да съм предупредена, че нещо е тайна.
Хората покрай мен ме определят като спокойна и с лек характер. Често ме търсят за житейски съвети. Някак отвътре ми идва да разрешавам проблеми и да измислям изход от трудни ситуации.
В анкетата гласувах за водните.
А, скъпи гърли,как се спогаждате с представителКите на собствената си зодия?
Разбирам се с тях, но не намирам много общо. Повечето са колебливи и много емоционални за разлика от мен. И се ядосват на дреболии. Аз съм абсолютно перде и гледам много на едро нещата, малко като мъжете 😄

# 26
  • Мнения: 11 338
Няма такива около мен Simple Smile
Лъв

# 27
  • Мнения: 267
Аз също не се спогаждам с други везни - било то жени или мъже...

# 28
  • Мнения: 13 082
Аз нямам проблем с други Везни. Имам няколко близки приятелки, разбираме се добре. И мъж Везна даже взех Joy

# 29
  • Мнения: 6 150
И аз не съм фен на други Стрелци, ни мъже /пълен абсурд/, ни жени.
От анкетата, гадини не бих нарекла никого, но Въздушните са ми най-далечни /като от друга вселена/, а Земните най-близки до моя натюрел.

Общи условия

Активация на акаунт