Капсули за отслабване или номера на китайката

  • 24 390
  • 335
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 758
аз не съм ги почнала но да се отчета за етървата Crazy
и тя е с ПМС и си има апетит
айде Цомбе успокойхте явно е от ПМСто
Ох, верно ме успокои...поне не съм единствената.

# 46
  • Мнения: 1 035
аз имам още десетина дни преди ПМС,но имам адски апетит #Crazy
все пак от вчера ги пия и още имам надежда Rolling Eyes
ама тука в Бургас май няма от розовите  Tired

# 47
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
ох,  ivka10 ( я, така ли се казваш...ако е така, значи сме адашки Wink) как да не мисля за ядене, кат корема постоянно ми стърже.Малиии, ти верно имаш много да сваляш.

Весе, дано това да е причината(баси тъпия мензис) ooooh!
Цомбе Живка съм не Ивка ама махнах "Ж" и стана ивка , та всички така ме знаят. Mr. Green
За кг.Имам я да свалям. #Cussing out
То направо срам да бера тука,хората гледам пишат,че искат да свалят пет-шест кг.пък аз цели 20 че и нагоре. Crossing Arms
Добре,че съм по височка от метър и седемдесет нагоре,че кг.не личат много,или поне не се търкалям като буре. Mr. Green
За глада,Цомбе вярвам ти,и мен така ми стържеше корема ,каквито и диети да прилагах,отивах налапвах се и си казвах,от утре пак почвам. Tired
Но сега след като ги почнах тези хапове,просто го няма това пристъргване, ситост чувстваш все едно си ял тонове храна.

# 48
  • Мнения: 7 117
Да споделя и аз Simple Smile
Пия розовите от 5 дни. Няма и следа от безсъние, напротив сънливо ми е почти през целия ден /може би защото съм с ниско кръвно newsm78/. Като умишлено два от вечерите пих капсулата, преди вечеря, а не преди лягане.
Определено нямат засилен диуретичен ефект, поне при мен.
И понеже съм в състояние "след менструация" не мога да преценя дали намаленият апетит се дължи на това или на капсулите. Много съм намалила яденето, като почти съм изключила въглехидратите. Вечер апетитът ми се засилва Simple Smile Но тази вечер например си правих зелена салата с консерва риба тон Simple Smile
Нямам сухота в устата, но пък ми се пие често вода.
Единственият страничен ефект, който мисля нямате е, че на моменти ми става ужасно горещо, това е състоянието преди изпотяване ... И незнам дали се дължи на хапчетата newsm78
Чувствам се сякаш малко отслабнала, но съм решила да издържа поне до седмия ден да не се тегля/т.е. до неделя/, макар да имаме 2 кантара Simple Smile
Поздрави и кураж!

# 49
  • Мнения: 1 339
Извинявайте малко но искам да питам нещо което малко не е по темата...
Една мацка иска да и пратя капсулите тъй като не е от София. Обаче как да стане въпроса с парите...  Някоя пращала ли е капсули на някоя друга която не е от Сф. Помогнете ако можете  Hug  Praynig

# 50
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Извинявайте малко но искам да питам нещо което малко не е по темата...
Една мацка иска да и пратя капсулите тъй като не е от София. Обаче как да стане въпроса с парите...  Някоя пращала ли е капсули на някоя друга която не е от Сф. Помогнете ако можете  Hug  Praynig
Ами с наложен платеж newsm78
Така мисля е най добре.

# 51
  • Мнения: 10 758
Аз съм 75кг при ръст 172см.Забременях на 55кг.
Ама то е сигурно, че няма да сваля 20, но поне 10 да отхвърля пак е нещо.

 sisin4e, нямам никаква идея как да стане. newsm78

# 52
  • Мнения: 65
Тези капсули Сание са други,не са розовите от кит.магазин.Така че състава им е друг. Това изпотяване е от таблетите.

# 53
  • Мнения: 90
Айде и аз да се разпиша за отбора. Днеска вече 3 ден ги пия ама не съм се теглила още и ще изчакам още малко преди да го направя. За щастие днес вече нямам такъв апетит явно постепенно намалява, хапнах малко за вечеря, че ми премаля на ябълки и банани цял ден. Иначе не мога да спя изобщто през нощта дано да е само в началото така, че ще ходя като зомби като днеска.  Laughing

# 54
  • Мнения: 1 455
Да се запиша в темата  Whistling

# 55
  • Мнения: 10 758
Айде да кажа поне нещо хубаво за тия апове(а не само да ги псувам) - ходя редовно до вецето, даже по два пъти на ден Mr. GreenА преди бях много зле, по 1 път на седмица ooooh!

# 56
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Цомбе,най-после нещо положително Hug
Хайде мами слабейте,аз скоро ще се включа Hug

# 57
  • Мнения: 493
a tiq rozowite kakwo pishe na tqh ?

# 58
  • София
  • Мнения: 5 605
И аз се записвам, но като малко по-глупава потребителка на форума пак да попитам - мами от кой цвят да си взема като за първи курс?

Последна редакция: сб, 13 яну 2007, 10:58 от tzvety26

# 59
  • София
  • Мнения: 2 896
Ей, ама някои хора ги домързява дори само 2-3 страници от темата да прочетат...
Ми четете, всичко пише.

Последна редакция: сб, 13 яну 2007, 00:32 от Гуш

Общи условия

Активация на акаунт