Капсули за отслабване или номера на китайката

  • 24 389
  • 335
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 758
.Само 1 жена не е отслабнала и искренно се надявам Цомбе ти да не си като нея.Но...това да не ви успокоява.
Е благодаря, много ме успокои, нема що ooooh!
100% аз ще съм втората, мамка му.
3-ти ден вече от как ги пия, а тая гад си е още тука(за апетита говоря)...ейййй голем темерут бе, не мога да го убия и тва си е.

Пия ги от 2-3дни и нямам никакъв апетит.Не съм хапнала нищо вече 32часа.
Луда жено, яж нещо, ако ще и на сила да е.Ше се гътнеш бе моме.ако искаш щи дам малко от моя апетит,а, кво ше кажеш.Днеска съм ларж, безплатно е Mr. Green

Разписвам се да следя темата! Различните цветове, различен състав ли имат? разбрех, че повечето пиете розови Simple Smile
Всички са с еднакъв състав,само цветовете на опаковките са различни.Можеш да си купиш от всичките и да си ги менкаш.Днес си облечена в розово, хоп, пиеш от розовите.Утре в зелено - от зелените Mr. Green
Майтапя се WinkНо първото ми изречение не е майтап.

# 31
  • Мнения: 1 165
Здравейте момичета.От утре и аз се включвам в отбора на китайката  Mr. Greenи ще чакам резултати да докладвам как върви.

# 32
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Пия ги от 2-3дни и нямам никакъв апетит.Не съм хапнала нищо вече 32часа.
Аз също нямам никакъв апетит,но снощи се назорих и изядох една флийка хляб,с яхния.а можех и без това да мина,но мъжът ми ми се накара,че съм прежълтяла цялата. Embarassed
Днес хапнах една ябълка сутринта,и сега преди малко изядох още една със половин банан.
Не ми се яде,а и най озадачаващото за мен е,че съм сита от плодовете,а това определенно не е характерно за мен.
Преди да започна приема,съм била в състояние и съм го правила де, да изям половин хляб че и повече и пак гладна съм била,а сега.
 ooooh!Чудо! Mr. Green

# 33
  • София
  • Мнения: 2 896
Момичета, много съм щастлива - бях да попазарувам малко след работа и си купих тясна риза от Sisley и панталон от елестичнf кадифе от Motivi (обожавам новогодишните намаления) - за първи път от 2 години насам си купувам такива "описващи" дрехи, и което е по-важно - стоят ми добре, харесвам се. Продължавам да свалям - почти съм свършила втората опаковка, утре ще ходя до Пиротска да си купя още една. Като изпия и нея, ще направя пауза.

Разписвам се да следя темата! Различните цветове, различен състав ли имат? разбрех, че повечето пиете розови Simple Smile


Аз пия от розовата опаковка с 2х12 капсули, някои момичета пият Сание - те са с друг състав.

Някой по-напред беше сложил линк към тема за капсулите в dir.bg, там някои е писал, че ще ги носи за изследване в лаборатория в понеделник. Ще следим за резултатите.

И аз се обаждах вчера в една лаборатория, но човека, който отговаря за подобни анализи го нямаше. Ще пробвам пак в понеделник.

Последна редакция: сб, 13 яну 2007, 10:56 от Гуш

# 34
  • София
  • Мнения: 4 294
Пия ги от 2-3дни и нямам никакъв апетит.Не съм хапнала нищо вече 32часа.
Аз също нямам никакъв апетит,но снощи се назорих и изядох една флийка хляб,с яхния.а можех и без това да мина,но мъжът ми ми се накара,че съм прежълтяла цялата. Embarassed
Днес хапнах една ябълка сутринта,и сега преди малко изядох още една със половин банан.
Не ми се яде,а и най озадачаващото за мен е,че съм сита от плодовете,а това определенно не е характерно за мен.
Преди да започна приема,съм била в състояние и съм го правила де, да изям половин хляб че и повече и пак гладна съм била,а сега.
 ooooh!Чудо! Mr. Green

Ама как така нищо не ядете бе хора, ей много вълшебни били тези капсули  ooooh!

# 35
  • Мнения: 10 758
Ох, иде ми да се гръмна ooooh!Дали да не прескачам мненията на тези, дето казват, че нямат апетит,а?Ама то по тая логика не трябва май изобщо да влизам в темата.Баси.
Ето, откачих....питам и сама си отговарям CloseАко не сваля нищо от първата опаковка, ще ходя и ще им я завра на тия тъпи китайци в г.за.Кат са измислили нещо, поне да беха мислили и за мен Crossing Arms

# 36
  • Мнения: 10 758
Гуш, как ще са с различен състав бе, нали казахте че са еднакви Shocked
И са кво, аз се прецаках като си взех зелените ли newsm78
Отивам да препиша съставките на зелената.
Гуш, моля те, напиши ти розовите. Praynig
И да ги сравним.

# 37
  • Мнения: 1 353
Ох, иде ми да се гръмна ooooh!Дали да не прескачам мненията на тези, дето казват, че нямат апетит,а?Ама то по тая логика не трябва май изобщо да влизам в темата.Баси.
Ето, откачих....питам и сама си отговарям CloseАко не сваля нищо от първата опаковка, ще ходя и ще им я завра на тия тъпи китайци в г.за.Кат са измислили нещо, поне да беха мислили и за мен Crossing Arms
Е нали си пред цикъл,трай малко да мине ПМС-то пък може и да се опрайш и да ти изчезне апетита.Аз като съм пред цикъл и ставам звяр Twisted Evil нищо не може да ми подейства само манджа ми е в главата Crazy.Може би щеше да е по добре да изчакаш да ти дойде и тогава да ги започнеш newsm78

# 38
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510

3-ти ден вече от как ги пия, а тая гад си е още тука(за апетита говоря)...ейййй голем темерут бе, не мога да го убия и тва си е.


Цомбе,опитай се да не мислиш за ядене.
Когато ги почнах,изпих сутринта хапчето  ипочнах да се самонавивам,че това е поредният боклук за който си давам парите и ефект никакъв,щото глад имаше.Е да ама малко по-късно ми стана ясно,че апетита ми е на отиване. Laughing
Първият ден,ако ми се преядеше нещо хапвах,някакъв плод или си правех таратор по една чашка.
Много се надявам до лятото и помен да няма от моите 95 кг. Embarassed Rolling Eyes

# 39
  • София
  • Мнения: 2 896
Състав на розова опаковка - от пиротска за 19 лв. Тропическо растение, канела, лотос, бадеми, червен женшен, Rheum Officina., F.T.D.

Начин на употреба: 1. Сутрин 30 минути преди закуска се пие жълтата капсула с повече вода. 2. Вечер преди сън се пие зелената капсула с повече вода. Не се препоръчват за юноши и бременни жени ! Подходящи за хора с наднормено тегло.

Нето: 2 блистера х 12 капсули х 0.3 гр.
 

Съдържание  на зелената кутия -  конджак на прах, семена  от александрийски лист,  Р.Е. листа от лотос, и ядки от горчива кайсия  РЕ. Начинът на приемане е същия, както и цвета на капсулите.
 
копирах постинг на Монда

Цомбе, Цомбе...не си у ред, ша знайш...ай ся утре сутринта до Пиротска да си вземеш от розовата опаковка

# 40
  • Мнения: 10 758
100% естествена
100% без кофеин
Безопастна за ядене през цялата година
Никакви химически добавки

Билкова химическа добавка

Научните изследвания откриват, че в нашата мастна тъкан на талията, корема, задните части, краката и шията, има вещество, чието име е F.T.D. F.T.D. може да  превърне мастната тъкан в енергия и да подсигури нашите хранителни нужди. F.T.D. е звезда за отслабване от нов тип, която е високо популярна в момента. Отделянето на F.T.D. се повишава, когато хората са в движение.
  и така, F.T.D. помага да се осъществява движението на мастната тъкан и да се превръща в енергия излишната мастна тъкан от нашата талия, корем, задни части, крака и шия.Но за хората, които не се движат всеки ден, отделянето на F.T.D. е много слабо.И така, мастната тъкан лесно се натрупва на нашите талия, крака, корем, задни части и шия.
 КАПСУЛИТЕ ЗА ОТСЛАБВАНЕ SANYE са създадени по традиционни китайски формули, комбинирани с нови научни техники, като се използва само най-селектираният първокласен конджак на прах, семена от александрийски лист, листа от лотос и ядки от горчива кайсия.Този продукт е обогатен с веществото F.T.D. Ние можем да преминем през повишаване на съдържанието на F.T.D. на човешкото тяло и да ускорим превръщането в енергия на мастната тъкан на нашите талия, корем, задни части, крака и шия за подсигуряване на нашите хранителни нужди.По този начин F.T.D.може да помогне за изгарянето на мастната тъкан при хората.Така вие можете да се наслаждавате на редовно хранене и при това едновременно да отслабвате.

# 41
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Пия ги от 2-3дни и нямам никакъв апетит.Не съм хапнала нищо вече 32часа.
Аз също нямам никакъв апетит,но снощи се назорих и изядох една флийка хляб,с яхния.а можех и без това да мина,но мъжът ми ми се накара,че съм прежълтяла цялата. Embarassed
Днес хапнах една ябълка сутринта,и сега преди малко изядох още една със половин банан.
Не ми се яде,а и най озадачаващото за мен е,че съм сита от плодовете,а това определенно не е характерно за мен.
Преди да започна приема,съм била в състояние и съм го правила де, да изям половин хляб че и повече и пак гладна съм била,а сега.
 ooooh!Чудо! Mr. Green

Ама как така нищо не ядете бе хора, ей много вълшебни били тези капсули  ooooh!
Ям,бе...как да не ям.Хапвам плодове от време на време и тараторче по една чашка.
Не ми се яде ни сладко(а как опустошавах,шок.вафли и шоколади на децата,не е за разправяне Embarassed) нито месо,нито хляб. Tired

# 42
  • Мнения: 10 758
Баси, 100 часа го писах тва ooooh! и Гуш да го напише с две думи ooooh!Абе аз ви казвам, че не съм у ред....а така съм се зарибила с тия апове, не е истина.
Гуш, ше ходя до Пиротска, ама кат свърша тая опаковка.

И за да се уверите, че наистина дъската ми хлопа, ще ви кажа, че едновременно с тия капсули пия и тоя чай "Инхуа" Crazy

# 43
  • Мнения: 5 001
аз не съм ги почнала но да се отчета за етървата Crazy
и тя е с ПМС и си има апетит
айде Цомбе успокойхте явно е от ПМСто

# 44
  • Мнения: 10 758
ох,  ivka10 ( я, така ли се казваш...ако е така, значи сме адашки Wink) как да не мисля за ядене, кат корема постоянно ми стърже.Малиии, ти верно имаш много да сваляш.

Весе, дано това да е причината(баси тъпия мензис) ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт