Капсули за отслабване или номера на китайката

  • 24 418
  • 335
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 468
Хмммммммм.... newsm78 хммммм newsm78.... ооофффф newsm78, къде влязох в тази тема... ще взема и аз да отскоча до Пиротска тези дни ooooh!.
Бях се зарекла, откакто си купих американските таблетки "Зелева супа", повече нищо да не си купувам подобно, но отзивите ви ме запалиха Crazy.
Само да си довърша горчилката, дето я пия Sick и се включвам в може би, следващата ви тема. Интересна работа с тези розови хапчета...

# 61
  • София
  • Мнения: 5 606
Ей, ама някои хора ги домързява дори само 2-3 страници от темата да прочетат...
Ми четете, всичко пише.
Съжалявам че попитах!

# 62
  • Мнения: 1 290
Ей, ама някои хора ги домързява дори само 2-3 страници от темата да прочетат...
Ми четете, всичко пише.
Съжалявам че попитах!
Не ти трябва да питаш,днес ще отслабнеш с тия съмнителни хапове,утре може да ти пораснат ушите от тях #Crazy hahaha

# 63
  • Мнения: 5 468
днес ще отслабнеш с тия съмнителни хапове,утре може да ти пораснат ушите от тях #Crazy hahaha
А току виж им пораснали и други атрибути на пиещите hahaha. Ех, еееххх...  Joy

# 64
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
днес ще отслабнеш с тия съмнителни хапове,утре може да ти пораснат ушите от тях #Crazy hahaha
А току виж им пораснали и други атрибути на пиещите hahaha. Ех, еееххх...  Joy

Аз искам да ми пораснат цици-ако може де..... Joy Joy Joy

# 65
  • Мнения: 25
Айде да кажа поне нещо хубаво за тия апове(а не само да ги псувам) - ходя редовно до вецето, даже по два пъти на ден Mr. GreenА преди бях много зле, по 1 път на седмица ooooh!

това е от чая  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 5 468
днес ще отслабнеш с тия съмнителни хапове,утре може да ти пораснат ушите от тях #Crazy hahaha
А току виж им пораснали и други атрибути на пиещите hahaha. Ех, еееххх...  Joy

Аз искам да ми пораснат цици-ако може де..... Joy Joy Joy
Аз - също:)). Ако чуеш за капсули за цици, пиши ми на ЛС, моля Mr. Green.

# 67
  • Мнения: 59
Каквато хубава темичка сме си заформили ще я откараме бая...,или докато някой не ги изследва и ни светне какво и къде ще ни порасте.Аз вече измислих новата тема -"Риск- печели ,риск- губи" или "Китайска ролетка".Ама всички сме едни авантюриски...
Цомбе я опитай малко физичеси натоварвания да вкараш. Мисля , че ще помогне.
Аз съм толкова доволна , че несмея да се похваля .От 15 години се стремя към резултата който получих днес на кантара-и то без да мислиш какво и колко ядеш, дез да си депресиран и да сънуваш тортички абе изобщо....

# 68
  • Мнения: 10 758
a tiq rozowite kakwo pishe na tqh ?

Ако прочетеш на предишната страница, ще разбереш.

Ей, ама някои хора ги домързява дори само 2-3 страници от темата да прочетат...
Ми четете, всичко пише.
Съжалявам че попитах!

Сигурна съм, че Гуш не е имала предвид теб, а BuNNy .
По-добре си вземи розовите, явно са по-ефикасни.


Еййййй, ма вие тука се и размечтахте бе.
Ако искате цици, питайте стефани66, тя ще ви каже как става номера.Има и тема даже.
Ей, ама някои хора ги домързява дори само 2-3 страници от темата да прочетат...
Ми четете, всичко пише.
Съжалявам че попитах!
Не ти трябва да питаш,днес ще отслабнеш с тия съмнителни хапове,утре може да ти пораснат ушите от тях #Crazy hahaha
Не съм много на кеф днеска, гони ме яко ПМС-то, така че, а да не се бъзикаш, а?Става ли?Нарочно не казвам - заяждаш  - щот не искам да споря.

# 69
  • Мнения: 7 159
Цомба Гърдева , ПМС-то и при мен е отврат всеки път ...и започва отдалече, докато настъпи направо откачам Rolling Eyes Така, че напълно те разбирам. Simple Smile
Сега предполагам, че съм в овулация, защото при мен и тя се отразява доста зле- в смисъл че се надувам и имам голям апетит. Тази сутрин от събуждането си съм гладна като вълк. И като се качих на кантара /за което съжалявам/ се установи, че съм отслабнала само 400-500 гр. Пия капсулите шести ден, а от началото на годината спазвам нисковъглехидратен режим на хранене и хапвам малко.
Малко съм отчаяна, но няма да се отказвам още Simple Smile

# 70
  • Smallville
  • Мнения: 994
Изчетох търпеливо и упорито цялата тема и съм впечатлена.Въпреки негативите,които се прокрадват,мисля да се присъединя към вас.Боря се с едни 5 кг неуспешно вече година.Обещавам да давам отчет за резултатите

# 71
  • Мнения: 91
Смятам да се присъединя  към вас ,стига да намеря от розовите опаковки,разбрах че във Варна по аптеките има само от зелените,а това което споделяте ,че има разлика между едните и другите Shocked       
Моля ВИ ,ако някоя от вас  е намерила розова опаковка във Варна нека да каже къде има newsm78 Търпя критики, затова че не съм ви изчела от начало до край и се извинявам за което  bouquet

# 72
  • София
  • Мнения: 1 320
Девойки, направих 1 седмица почивка от първата опаковка. Абе нали я спрях понеже нещо не ми стигаше въздух, та реших, че е от тях, ама май ще да е от друго  newsm78 та пак ги почвам от утре, останали са ми 2 по 2 от цвят и ще си ги допия и ще взимам още една опаковка. Ама не ми се ще да си ги поръчвам от нета, че много скъпо ми идват. Цомбе, ако ходиш в понеделник до Пиротска, айде по комшийски вземи и на мен.....  Flutter Ако ли не ще отида да си взема от аптеката в Студенски град, пък къв цвЕт ще да са такъв!!!

# 73
  • София
  • Мнения: 1 320
И пак аз Mr. Green да си кажа. 3 кила свалих за 9 дни. За 1 седмица не съм качила и грам, а много ядох, ама много.... Вафли, кексчета, спагети, пици.....  ooooh!

# 74
  • Мнения: 10 758
Цомбе, ако ходиш в понеделник до Пиротска, айде по комшийски вземи и на мен.....  Flutter Ако ли не ще отида да си взема от аптеката в Студенски град, пък къв цвЕт ще да са такъв!!!
Ще ходя, ама не в понеделник, а като свърша тая опаковка.Имам още 8 дни.Ходи до Студенския и си вземи от там(само зелена има, ако изобщо има де, щот взех последната).Кат ги свърша щи кажа, и ще те взема.Или направо ще ти купя и ще се видим да ти ги дам.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт