Капсули за отслабване или номера на китайката

  • 24 393
  • 335
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 59
А темичката в dir.bg я закачих аз китайка номер 4,
 - надиан е китайското ми име.Още съм жива и тези от dir.bg не са разбрали ,че тотална загуба на апетит няма.А аз познавам жени които са медицински сестри ,пили са ги миналата година през фев. и март и към днешна дата не само ,че са живи , но и слаби.Само 1 жена не е отслабнала и искренно се надявам Цомбе ти да не си като нея.Но...това да не ви успокоява.Нека не се увличаме и да си имаме едно на ум. newsm78
Нали затова сме се обединили в този форум , да си помагаме и обменяме опит и идеи. smile3501

# 16
  • Мнения: 59
Само да се отчета .По време на първата опаковка от 65 на 62кг.
1 месец пояивка(в него Коледна и новогодишно преяждане) и нито грам +
сега края на 2 опаковка  62-60 кг. Номера е ,че свалих см. на най-трудните места , а не просто изтразване  на червата .

# 17
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
От доста време ви чета и все отлагам да се включа. Ето, че се реших и искам да ви питам от къде мога да си ги купя (да не е от нета) няма значение кой цвят Simple Smile  Благодаря ви предварително  Hug

Май не си ни чела както трябва Joy Joy Joy Joy

"Софийските китайки "ги купуваме от китайския магазин на Пиротска.
Там има от всички цветове,тичай бързо и вземи от розовите Laughing

# 18
  • Мнения: 3 356
Аз ще ги почна  в неделя,че нещо го закъсах с цистит . Sick
Не ми се ще да смесвам хапчетата.
Ще меря в сантиметри,щото  нямам кантар.
Ако сваля 5 кг.Ще черпя баниц. Laughing

# 19
  • Мнения: 1 339
От доста време ви чета и все отлагам да се включа. Ето, че се реших и искам да ви питам от къде мога да си ги купя (да не е от нета) няма значение кой цвят Simple Smile  Благодаря ви предварително  Hug

Май не си ни чела както трябва Joy Joy Joy Joy

"Софийските китайки "ги купуваме от китайския магазин на Пиротска.
Там има от всички цветове,тичай бързо и вземи от розовите Laughing



Аааа четох четох  Naughty   Това за Пиротска го четох ама като не го знам тоз магазин ?!
До какво се намира в близост  newsm78 Ни го знам...  ooooh!  Tired

# 20
  • Мнения: 949
Пия ги от 2-3дни и нямам никакъв апетит.Не съм хапнала нищо вече 32часа.

# 21
  • Мнения: 1 339
Недей така девойко това не е никак хубаво. Хапни някакъв плод или една салата не го карай на пълен глад  Confused

# 22
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
В пряката на "колев и колев"-те от едната страна на Пиротска,а китайския е от другата/да ли го обясних добре

Пия ги от 2-3дни и нямам никакъв апетит.Не съм хапнала нищо вече 32часа.

Вземи да ядеш малко насила ,че да не ти падне кръвното от толкова неядене както беше при мен в началото

# 23
  • София
  • Мнения: 4 294
От доста време ви чета и все отлагам да се включа. Ето, че се реших и искам да ви питам от къде мога да си ги купя (да не е от нета) няма значение кой цвят Simple Smile  Благодаря ви предварително  Hug

Пресечката е перпендикулярна на Пиротска и Екзарх Йосиф. Като застанеш на ул.Екзарх Йосиф (с гръб към женския пазар) на ъгъла където завиват трамваите 20 и 22, тръгваш по първата пряка. Магазина се пада от лявата страна в горната част на пресечката почти до Пиротска. Ако идваш от Пиротска към Екзарх Йосиф магазина се пада от дясната страна. Вижда се отдалече, защото има червени фенери и голяма стъклена витрина. 

# 24
  • София
  • Мнения: 4 294
Пия ги от 2-3дни и нямам никакъв апетит.Не съм хапнала нищо вече 32часа.

Ще се гътнеш?!
Смешното на страна, но наистина трябва да хапва колкото и малко да е.

# 25
  • Мнения: 1 353
Пия ги от 2-3дни и нямам никакъв апетит.Не съм хапнала нищо вече 32часа.
Ааааааа недей така Naughty-все нещо трябва да хапнеш Simple Smile.Ти от кой цват пиеш?

# 26
  • Варна
  • Мнения: 618
Сутрин колко време преди ядене ги вземате?

# 27
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Сутрин колко време преди ядене ги вземате?

 Ми, то пише 30мин.преди ядене,ама аз пия и после кога се сетя тогава ям,най-често към 3 следобяд прелапвам малко

# 28
  • Варна
  • Мнения: 618
На моите не пише, затова настоявах да ми кажете. Аз ще пия от зелените.
Благодаря ти Кетри  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 897
Разписвам се да следя темата! Различните цветове, различен състав ли имат? разбрех, че повечето пиете розови Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт