Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Юнска вещерска и спортна

  • 79 604
  • 2 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 783
Кло, и аз искам сандалети. Щеркинса почва да пише дипломна работа,моля ви се, 20 дни има.И вика"Мамо, помощ!!!" Е как помощ, аз продавам смески, не съм икономист.  Абе знам аз , че ще ме побърка, ама ......

# 31
  • Мнения: 805
Хооп, троп в новата тема. Кло, благодаря!

Честит празник на малчовците и всички, които пазят част от детето в себе си.

Сис, на твое място щях да и направя забележка. Как има такива хора, не знам. Знам, де.

Бабче, съжалявам, че си в такава ситуация. Дано успееш да минимализираш по някакъв начин щетите.

Аз вече открих сезона на сандалите и понеже ви напълних главите онзи ден с моите чудежи, да ви покажа покупката ми. Суууупер удобни са. Цвета може би е в  малко повече, но какво пък.
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 01 юни 2023, 18:48 от Лаватера

# 32
  • тук и там
  • Мнения: 11 536
Ау, Много сладки, страхотен цвят! И модерни даже-разни с такива ленти , и такъв вид закопчване са на мода. Каката ме кара да търся едни дето са навсякъде  със лепки , за това знам тенденциите..Да си знаете-такива са модерни сред тинейджърските общества..Rolling Eyes. Екото ги върнах..
Скрит текст:
Аз днес си купих едни чехли на Шол, ниски, равни..Това лято по чехли ще ходя предимно.

# 33
  • Мнения: 10 887
На мен ми харесва цвета, Лаватера.

Аз нося вече не знам дали са сандали, че пръстите са скрити, ама са отворени иначе.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Ули, дай да видя модела...и аз искам такива Simple Smile

Едва гледам от умора..наядох се кат не видяла храна, ама то няколко дни стомаха ми се бунтува, та...
Ооообаче отиваме на гребната Wink

Ренко, тва на летището в Анталия ли?   Ама коги мина седмица и си идвате? Simple Smile

# 35
  • Мнения: 10 887
Мисти, моите са боси, нали знаеш Simple Smile



Ренко, хайде добре дошли. Дано сте си починали Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 18 702
Ули, от къде, много са сладки.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Аййй, искам! Боси, обути давай ги Grinning  Има ли шанс да си мушна широкоя крак? С кокалче съм аз.

# 38
  • Мнения: 10 887
Те предлагат и широк вариант, ама гледам,че са се поизчерпали номерата, а и не са намалени в момента Sad аз на намаление ги взех през зимата.

https://www.shapenbarefoot.com/en/c/sandals/POPPY-II-Nude-barefoot-sandals

Ааа. Ето имат и намалени цветове
https://www.shapenbarefoot.com/en/c/outlet

# 39
  • Мнения: 6 299
Хич не мога да ходя вече на толкова тъъънка подметка.Иначе бих се възползвала 😁😂.А пък най-удобните ми заминаха в коша 🥺.Че дори и за домашни ползвам само джапанки,със сравнително дебела и мека подметка.Колко смених,на метода проба-грешка,че иначе не мога да стоя на крака.
В Анталия,Мисте,да.Аз нали не се бях качвала на самолет,та опит нула.И като се сложи езиковата бариера (на английски се разбрахме поне),всички от нашия полет изчезнаха,сами,с децата,лудница около нас,остават още поне три проверки и само 20 минути 🙄. Направо студена пот взе да ме облива 🥴
Иначе верно много скъпо вече е станало в Турция.Не знам всъщност,дали не е заради дестинацията,но определено са много нагоре цените.Като започнем от цените на градския транспорт,та през дрехите и сувенирите.Само в хранителен магазин не се наврях,да огледам и там.И лудницата по пътищата им си е навсякъде,не само в по-голяма близост до България.И не бяхме ходили до сега на място,в което преобладаващ контингент от почиващи да е руснаци.Боже,ужас,по-нагли и нахални от братята роми тук.Накрая в ресторанта започвах да си припявам под мустак една песен на Лудакрис "Move b@$&,..."(от някой от първите "Бързи и яростни").
Ох,личи ли си,че опнах краци най-накрая 😂
Бях обещала да покажа якия детски център на плажа.
Скрит текст:




# 40
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
прибрахме се Simple Smile оцелях.

и на отиване и на връщане беше извънземно - от ляво - пясъчна буря, от дясно - слънце пече, а на пътя - дъжд вали.
в Аламейн непрекъснато духа, но това си беше плюс. никакви пясъци, никакви дъждове, само чист въздух, слънце и жега (с вятъра се маскира леко).
правехме си дъъълги разходки по алеята покрай брега, запознахме се с всички пазванти наоколо, в супермаркетчето ни посрещаха по име...
Simple Smile
прочетох всичко в старата тема.
 разбрах, че има всякакви поводи за радост. честити да са всички.
 никакви снимки не видях, но ви вярвам за всичко. Simple Smile
от днес вече официално съм тъща. Simple Smile
добре, че са далеч, иначе вече щахме да сме на кълбета - аз имам репутация да защитавам. Simple Smile

# 41
  • USA
  • Мнения: 2 150
Привет дечица, малки и големи и честит ви празник❤
Чета ви, но тук не мога да си събера мислата за по-адекватно изказване и затова само се записвам.
Здрави да сте всички🍀 и Наспорт!

Последна редакция: пн, 19 юни 2023, 21:54 от SkyBlue

# 42
  • Мнения: 10 887
Добри, тъй си го написала, че сега не знам да ти честитя ли Joy

# 43
  • Мнения: 6 299
Значи,Ули,честитим,и пожелаваме зетя да слуша,че да не дава поводи,да стават на кълбета 😁
Добре, много щастлива да прави дъщеря ти!

# 44
  • Мнения: 10 887
Ренко, този детски център в супер, ама кой тича с дребните Simple Smile
Само потвърждаваш мнението ми за другитв гости, които споменаваш Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт