Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Юнска вещерска и спортна

  • 79 604
  • 2 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 749
Добро!
Благодаря за темата, Кло! Hug И дано тази нощна треска и била пикът в боледуването. Hands Pray
Карамелова! Heart

Спах не особено добре. Щерка и компания като видни бъдещи по абитуриенти бяха на afterprom- по- веселата част на нещото като абитуриентски бал при нас (има официална вечеря с родители и после "децата" наемат клуб, в който да отпразнуват както си му е редът; а следващият клас, който е след тях, е поканен по подразбиране, като се закупи билет за вход на символична цена ), спа у приятелка и чаках да пише, че са се прибрали. И така до малко след 3 нощЯс. За наказание я чака дълъг учебен ден, до към 18 ще е на училище, та чак тогава ще разказва.

Отивам да будя синчето. После пазар...

Честит 1- ви юни! Никога не губете детското в сърцата! Hug

Последна редакция: чт, 01 юни 2023, 08:46 от TuЛи

# 16
  • Наблизо
  • Мнения: 6 090
Честит 1ви юни на всички деца и пораснали деца!

Тук не се празнува,но имаме празник в работата.Тази седмица ще работя само утре,като гледам.
Е,не означава че не ми е кофти.От всичките четири конкурса,минавам на второ ниво само на един и там съм държала изпит.
Догодина ще се явя само на външните.На вътрешните явно си ме не щът.Или не ставам.

Кло,проверихте ли за Ковид? Надявам се скоро да спре тази температура..

И аз се радвам за лятото,но нямам билети за връщане и положението е доста зле с цените.

# 17
  • Мнения: 660
Честит първи юни, пораснали момчета и момичета! Безгрижни и слънчеви да сте !

# 18
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
Добро утро!
Кло, благодаря за темата.Flowers Bouquet
Честит първи юни - пожелавам на всички да запазим детето в себе си...Heart
Айде отивам да копая злато.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 034
Честит празник на всички малки и големи деца!
Бъдете все така шарени и позитивни!

# 20
  • Мнения: 8 783
Драстееее! Честит празник, момичета! Всяка една от вас носи чистота по детски в сърцето си и неподправена искреност. Затова и на вас честитя.
    Честит празник на слънчицата ни  - Буболинки, Синеочки, Облачета, Пантички, Катета, Халапеньовци, малки и големи ! 
   Аз работя , анемисеработи! Да знаете,че сигурно от магнезия така ми се спи, прави сте.
ДНес и снощи не съм пила, да видим.
   Силно се надявам болните вече да са здрави! В обедната си почивка ще заприпкам да купя на Кати конструктор с големи части.

# 21
  • Мнения: 4 892
Човек дали се ражда манипулатор или от после усвоява това изкуство?
Нямам полезен ход с случая и пак се вързах и чак ми стана лошо и ме заболя главата.Neutral Face

# 22
  • Мнения: 1 898
Крот, според мене по малко и отт двете...
Ако нямаш полезен ход, минимизирай щетите и ... така.

Обяд - препечена филийка с масло и сладко. После що нямало лято...

# 23
  • Мнения: 6 470
Днес мърдане няя..запътвам се към плантацията 😏
Честит празник на дечковците в темата!
Щерката се нареди и тя за подарък...Алоуу...Мина тя, кога беше дете, викам😁
Някоя другарка питаше кога ще фърка..Сега към 15 заминава пак. Тоз път от София ще прави полети. А в края на месеца пак от Анталия..
Лятото дойде най- после..Жегата почна.. Как ще го издържа пак..не знам 😏
Ай, да ме няма..

# 24
  • Мнения: 8 783
13 , аз питАх. Бе и моите днес ме питат само за Кати ли ще има подаръци.Викам, альооооо, нъл все разправяте , че сет големи. Ай сиктир!

# 25
  • Мнения: 3 795
Кло, благодаря за темата.Дано детенце да се оправя вече!
Честит празник на всички деца и на порасналите такива!
Раздадохме удостоверенията и ваканцията започна официално.От утре бумащина и административна работа.
Отивам дапотренирам, че прекалих с яденето, а кръвната захар не харесва това.

# 26
  • Мнения: 6 299
Честит ни нов месец!
Моят започна преди 12 чАса 🙄.Със скандално рано ставане и пристигнане на летището.И последвало бягане из него,също като по филмите.Голямо,непознато,не знаеш на къде да идеш,на билетите нищо не пише 🤐.Да,също като по филмите ме нямаше записана на борда 😳.С много звънене и разправии получих заветния билет,и успяхме да открием точния гейт,точно две минути,преди да започне качването.А бяхме там повече от три часа по-рано!В момента,с който колесниците пък напуснаха пистата,Шефа така заспа,че с много труд го събудих,като кацнахме.А тук пък,за малко Скъпия да не пуснат 😂.Взех кратка дрямка,и продължавам с великото пране и пазаруване.Но рекох,първо да се обадя 😁

# 27
  • София
  • Мнения: 10 330
Добре дошла! Hug

Аз днес бях на работа, да не ме забравят, ма се прибирам. Още не са ми махнали шеФовете и съм в официален болничен, ай да си почивам. И без това искаха месец болничен да ми дадат, аз се тръшнах да е по-малко, да не пропадне службата без мен. Който си е прост си е прост.

Минах с ГТ покрай Южния. Бях забравила, че е официално стъргало за контингента от маалата на първи юни. Автобусът се напълни с   бай мангал и миризми. Нищо, че вали. Те са в парка! Децата са сладки, ма родителите им да се бяха позаплакнали...блях.

Последна редакция: чт, 01 юни 2023, 15:49 от бъръльо-бъръльо

# 28
  • Мнения: 12 129
Изпитвам огромно желание да открия сезона на сандалите.

# 29
  • Мнения: 5 707
Давай ,Кло!

Леле как ме ядоса колежката! Работи повече часове от мен (уж, по договор) , а оставя цялата административна работа на мен, щото, нали, не знаела. Почвам да и обяснявам, показвам едно по едно как стават нещата на компютъра, а на нея и стана досадно и взе ...да мери дрешки 😠

Общи условия

Активация на акаунт