Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Юнска вещерска и спортна

  • 79 607
  • 2 287
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 299
Татковците и батковците 😁.Май понякога има и аниматори,но не сме случили.Аз само веднъж се излъгах да го придружа, вместо да гледам в точка,и пия бира 🫣

# 46
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Добри, тъй си го написала, че сега не знам да ти честитя ли Joy

давай Simple Smile приемам всякакви видове честитки.
а с младоженеца ще се оправям лятото. Wink аз тъща ли съм или лукова глАва!

# 47
  • Мнения: 10 887
Добри, тъй си го написала, че сега не знам да ти честитя ли Joy

давай Simple Smile приемам всякакви видове честитки.
а с младоженеца ще се оправям лятото. Wink аз тъща ли съм или лукова глАва!
Май на него трябва да честитя, шом му отпускаш месец-два Simple Smile

Хайде, честити да са младите, да те радват, да се обичат и да се разбират. Сигурно е неповторима емоция Simple Smile

Е, Ренко, ти си построила мечтата Simple Smile

# 48
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 018
О, Кара, кюфте от кал и листна валута (от люляк беше най-оборотната), обелени колене във всякакви стадии на заздравяване, джанки от дърво, колела балканчета и таратор с баба и дядо. Heart
И сурвакане с царевичак, като ни хванат, че сме отишли на реката без разрешение, джанки на корем, череши от дървото, с мезе по някои червей, печена млечна царевица в жарта на двора, разкази за самодиви и упири,  светулки в буркани, освен колелото, имахме и лагерница самоделка и още, и още...

# 49
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Другарки, честит месец. Дочетох старата тема, че и 4 страници от новата.
ДобрЕ, да ти е жив и здрав зетят, здрава да му е гърбината Simple Smile

Сандали на Кларск си взех за сефте това лято. Чуднинки, спортни, кармазъ розАви. Много удобни.

В понеделник си подадох в един хотел св- то, в сряда бях на интервю, утре съм първа смяна. Ей тъй, да видим.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Някой да има идея как се работи с ERP системи Thinking и какво представляват? Програма е някаква...

# 51
  • Мнения: 10 887
Те са много видове, Мисти, обикновено са си направени за конкретната фирма и нуждите й.
Споко, едно време на сап бяха ужасни. Защото изобщо не бяха интуитивни. Но за всеобща радост доста се промениха и вече не са такива.

# 52
  • Мнения: 497
Добри да ти са честити зетя и дъщерята ! Честито да ти е новото звание- ТЪЩА !:yum:

# 53
  • София
  • Мнения: 2 034
Мисти, аз работя на вид ERP. Ползвам го за всичко почти - склад, поръчки, фактуриране, ТРЗ, справки, баланси.

# 54
  • Мнения: 12 013
ДобрЕ, честито! Пожелавам ти кънки на краката и цип на устата! Stuck Out Tongue Winking Eye Това е пожелание за свекърва, но и за тъща става. Да не си пипнала момчето.
Шегувам се. Много да те радват!

Кло, Flowers Sunflower

Болните, да оздравяват!

Ахой, обществото!

Последна редакция: пт, 02 юни 2023, 07:32 от Сирос

# 55
  • Мнения: 8 783
ДобрЕ , честито тъщинство!!!Добре дошла в моя свят!Само не разбрах защо ще ставате на кълбета?
   Тили,изпра ли?
Ракия,ракия,джин и заспивам. Иначе ще трябва да утрепя тоя , дето е баща на децата ми и владетел на сърцето!
 Лека нощ!

# 56
  • Мнения: 5 707
Ето, Мисти https://prim.bg/erp/

Честито ,Добри!

Последна редакция: чт, 01 юни 2023, 23:43 от Sissy

# 57
  • Мнения: 805
Ехе, доживях и аз да бъда в крак с модата. 😀 Еднократно ще да е.

Добри, каква хубава новина. Нека се обичат младите. Много любов, щастие и разбирателство да има в дома им, а зетя да слуша и жената и тъщата! Аа-ма-ха!

Търся си сериал за гледане. Изгледах Yellowjackets. От From чакам последния епизод и не знам какво ми се гледа друго. Ако сте гледали нещо напоследък, което ви е допаднало, препоръчайте моля. Гореспоменатите са страхотни впрочем, особено Фром.

# 58
  • София
  • Мнения: 9 551
Здравейте!

Благодаря за темата, Кло!
Как е малката?

Честит празник на малки и големи деца! 🧚🍨🎈

Честито на тъщата! Зетят да прави жена си щастлива, че иначе дупе да му е яко!

# 59
  • Мнения: 7 243
Здравейте, дружина!
Ренко, добре завърнали се!
ДобрЕ, честито!
Болните да оздравяват!

Черпя ви един лисабонски залез
Скрит текст:


Наспорт от мен!

Общи условия

Активация на акаунт