ДЕКЕМВРИйки в кабинети ще нахлуят, силни сърчица да чуят - ТЕМА 2 (2023)

  • 21 145
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 185
Аз да  споделя нещо с вас да ви развеселя Simple Smile Днес ходих до Лидл и си купих клин имаше много различни цветове и размери,аз като не съм си взимала до сега нищо такова и за бременна и гледам чудя се ем да е широко нали да е свободно и избирах,избирах и сега ми се струва,че ще можем да влезнем с някоя от вас в него дори след 2-3 месеца Grinning Grinning.Но ще си го нося вкъщи се пак та каквото такова

# 721
  • Мнения: 571
Честито на всички чули сърчица . Прекрасно е !
Много се радвам и че всичко върви добре при всички ни . Моят преглед е на  16.05 . и нямам търпение да видя малкото гущерче  .🤗
Лейди Роуз , аз бях забравила една сутрин да си сложа утрогестана и се засякох с гинеколожката сутринта и и казах и тя ми каза ,че няма проблем.  Да ги сложа при първа възможност . И все пак ,ако имаш възможност за преглед по спешност се възползвай . Стискам палци всичко да е наред  ! 🤗

# 722
  • София
  • Мнения: 11 779
Анито иди смени го, те в Лидл имат опция за смяна  дрехи

# 723
  • Мнения: 496
Anito_m , аз пък обратното направих 😀 взех прекалено малък . Става ми за момента де , на краката ми е бая стегнат. Ще мога да го обличам максимум месец. Аз вярно за момента си търсих нещо , ама чак пък толкова. Махнах етикета аз още преди да го премеря.

# 724
  • София
  • Мнения: 1 718
Ако се наложи, ще направя.
MrsMih 11-13та се прави. Аз ще съм 12та тогава. 7ми декември ми е термина. Със сина ми мисля че бяха 11+5 дни

Честито на чулите сърчица днес!

ЛейдиРоуз, имаш ли възможност за един извънреден преглед?

# 725
  • Мнения: 185
Anito_m , аз пък обратното направих 😀 взех прекалено малък . Става ми за момента де , на краката ми е бая стегнат. Ще мога да го обличам максимум месец. Аз вярно за момента си търсих нещо , ама чак пък толкова. Махнах етикета аз още преди да го премеря.

Аз не съм го махала само го мерих и се зачудих,че може да влезнем няколко и се надявам занапред на не съм толкова огромна.Както каза Мацето може ако ми е ок утре да се разходя да попитам за смяна поне един номер

# 726
  • София, България
  • Мнения: 3 611
Няма проблем да сменяш в ЛИДЛ, там всичко може да се сменя. Аз бих го сменила ако наистина ти е голям. По-добре да ти върши работа, сега лятото в по-хладните дни Simple Smile
Утре ще запратя детето на градина и ще взема да се разходя и аз да видя дали има нещо останало.

Tinydevil, звънна ли ти лекарката за бактерията?

Много хубаво, че вече и шкембета виждаме в групата Heart . То тези, които сте в 10-11 седмица с последваща бременност особено, вече ще ви проличи Hug Аз започнах да имам еднa по-твърдa част отдолу под нахраненото ми шкембе.

# 727
  • Мнения: 753
Чухме се, каза, че няма от какво да се плаша толкова и че при бременност често се получават бактериални инфекции или гъбички, дори да не си имал никога преди това както е при мен.
Попитах я дали ще пречи на бременноста някак каза, че според нея не и на прегледа на 17 ще ми изпише глобули, поуспокоих се една идея

# 728
  • Мнения: 101
И аз след като си хапна имам коремче, а съм доста слаба. Аз съм изпаднала в паника. От няколко дена не усещам никакви болки в корема. Болки от типа на растеж на матката. Не усещам нищо, което ме притеснява дали всичко е наред. При вас как е?

# 729
  • Мнения: 155
И аз след като си хапна имам коремче, а съм доста слаба. Аз съм изпаднала в паника. От няколко дена не усещам никакви болки в корема. Болки от типа на растеж на матката. Не усещам нищо, което ме притеснява дали всичко е наред. При вас как е?
Аз мисля, че е нормално . При мен симптомите ту ги има , ту ги няма . Гледам да не се вглеждам толкова в себе си, за да не се филмирам излишно, понеже и без това съм страшна драма.

# 730
  • Мнения: 101
И моите симптоми отшумяват. Преди повръщах, не можех да стана от леглото, а сега сутрин, като хапна и съм пушка. Чак на 15.05 съм на преглед и ще се побъркам.

# 731
  • Мнения: 155
А на мен пък гаденето и повръщането сега ми се яви. Гадене си имах, но не толкова . От два дни не ми е добре, особено вчера ми беше много лошо.

# 732
  • Мнения: 46
Здравейте момичета на някоя от вас предписахали витамини за бременни supple maman Омега3 витамини и минерали може ли мнение за тях аз става ги пия два дни

# 733
  • Мнения: 34
Здравейте момичета на някоя от вас предписахали витамини за бременни supple maman Омега3 витамини и минерали може ли мнение за тях аз става ги пия два дни
На мен не са ми предписвали, аз си ги започнах от деня в който видях двете чертички. Исках да си купя Пре мама дуо понеже за тях имах хубави мнения, но точно в този момент в тази аптека нямаше и взех тези suple maman , за сега мнение не мога да дам, но мисля като ми свършат да си вземам Пре мама дуо. Все пак витамини като витамини.. предполагам всички са хубави.

# 734
  • Мнения: 379
Здравейте момичета на някоя от вас предписахали витамини за бременни supple maman Омега3 витамини и минерали може ли мнение за тях аз става ги пия два дни
На мен не са ми предписвали, аз си ги започнах от деня в който видях двете чертички. Исках да си купя Пре мама дуо понеже за тях имах хубави мнения, но точно в този момент в тази аптека нямаше и взех тези suple maman , за сега мнение не мога да дам, но мисля като ми свършат да си вземам Пре мама дуо. Все пак витамини като витамини.. предполагам всички са хубави.
Имам въпрос за пре мама дуо, мисля да си ги взема, но пия фолацид. Видях, че го има като съставка в пре мама дуо и трябва да спра приема на фолацид ли?

Общи условия

Активация на акаунт