Режим на Пиер Дюкан - 7 част

  • 21 560
  • 387
  •   1
Отговори
# 30
Зравейте, красиви момичета. Аз също реших да се влюча във групата на красивите и вталяващите, така че вече четвърти ден  съм в режима на " Дюкан".Приготвила съм си сантиметърчето , да меря обиколките и се надявам да намаляват.Благодаря за прекрасните рецепти!!! Laughing

# 31
  • Мнения: 2 950
Добре дошла!  Hug
Радвам се, че ви харесват рецептите. Добавяйте и вие нови.

# 32
Благодаря, надявам се да измъдря някоя рецептичка .Да си призная за сега ми е трудно,но се надявам в последствие да свикна. За сега стриктно спазвам режима. Grinning

# 33
Здравейте, бойци  Simple Smile
Да ви се похваля. Днес най-накрая успях да намеря от това нискомаслено кисело мляко на Верея! Щастлива съм  Sunglasses

Да ви питам.. сигурна съм, че всички сте имали моменти, в които, въпреки че сте се хранили преди не повече от 1 час, примирате от глад и просто трябва задължително да сложите нещо в устата си иначе ставате опасни за околните.. какво хапвате в такива ситуации.. аз днес изпаднах в една такава и .. стана лощо.. сварих си 3 яйца, но не знам дали това е решение... помощ?

# 34
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Добро утро красавици   bouquet

Добре дошли на gvina, Klemy и Umma   bouquet

Umma недей Активия с мюсли - много е сладко  Sick Пробвай триците с малко степче в млакото - става чудесно.

Milz, и аз понякога съм така и затова през 2 -3 часа като бебетата ям  Embarassed  ( по малко обаче ) Хапвам яйце ( но 1 ), малко шунчица, и пия мноооооооого вода .

Мире на патерица - да ти е жив и здрав мъжа . А най- големия подарък за него ще е това дето си го намислила с името   bouquet
Момичета, вчера си купих електронен кантар  Grinning Даже и точно мери  Mr. Green днес съм 60.1 кг.  Peace

# 35
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152

Umma недей Активия с мюсли - много е сладко  Sick Пробвай триците с малко степче в млакото - става чудесно.


ОК! Мерси!   bouquet
Ще пробвам някой ден, като реша да си "сготвя" трици!  Laughing

# 36
  • New Zealand
  • Мнения: 871
добро утро, дюканки!  bouquet аз снощи се разбих от купони, но от днес съм непоклатима, и с топ не можете да ме отклоните от любимия режим Naughty смятам тази седмица да изкарам само на протеини, че май няма друг начин... Confused

# 37
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Я кажете сега, може ли да си правя всевъзможни комбинации от позволените храни?
Например, краставица с кисело мляко, нещо като по- гъста снежанка, или пък кисело мляко с яйце, с домат, с карфиол? На някой може да му звучи странно, но аз обожавам да комбинирам кисело мляко с всевъзможни неща...
Та това ми е питането...
А, и още- колко пъти дневно трябва да се храним? Предполагам, около 4-5  newsm78 През що- годе еднакви интервали от време, нали?

# 38
  • Мнения: 4 447
Здравейте, красавици!
Нова седмица, ново начало - за кой ли път!
Снощи работих до късно и какво ми трябваше да ям по нощите - срамота. Ама то в 2 часа като почнах - все едно съм на тържествена вечеря! Надявам се, ама наистина много искам тази седмица да съм ок!
Лек ден и успешна седмица! Hug

Деси, Асса, майката и Айя са вече на друг режим. Асса и майката задържат, а Айя е малко в "отпуск" от Дюкан. Пробва някакъв неин си режим, за разнообразие!

Umma, няма часове за хранене и брой хранения! Колкото пъти искаш и по колкото искаш! Не бива да оставаш гладна.
Що се отнася  до конбинациите с кисело мляко - това не е разделно хранене. Но прецени добре колко ще докараш мазнините, защото в този режим гледаме да ги няма. Не че е фатално (по-добре мазно, отколкото въглехидратно) - слабеенето ще става по-бавно, но пак ще се получи!

# 39
  • Мнения: 2 950
Аааааа, Танита. Аз съм в час!  Simple Smile Сега карам само протеини тази седмица. Само в работата ми е много трудно да спазвам, когато имам само мръвка. Дайте идеи.

# 40
  • Мнения: 900
Добре дошли на новите мацки! PeaceУма,Клеми и Гвина ,дайте повечко инфо за себе си ръст килограми и какви цели сте си поставили.Видях ,че питате за замени на триците ,с активия,за примерни режими .РосиК и Деси ,са ви отговорили много точно.По моето скромно мнение ,колкото по-стриктно се спазва предписаното от Дюкан ,толкова ефекта ще е по добър.Иначе Ума ,да можеш да смесваш по твой вкус всичко позволено от режима, да хапваш толкова често ,колкото си гладна,това няма да спре свалянето.  Simple Smile
Тезоро,относно спорта,добре е след усилена тренировка над 40мин ,придружена със достатъчно изпотяване ,да има поне 1ден за възстановяване на организма.Това мисля аз.  bouquetУспешна нова седмица на всички пожелавам с повечко минуси на сантиметрите! Heart Eyes

# 41
  • София
  • Мнения: 6 798
Какво топло посрещане!  Hug
Аз съм 168см, в моента 59,5 кг.  Wink Цел 53 кг, на тях се чувствам в страхотна форма /разбира се, когато съм се потрудила и със спорта, а не само цифрата на кантара/. Пролетта забременях на тези кг, влязох да раждам 68кг, или 68,5. Надявам се в рамките най-много на 2мсеца да сваля излищните почти 7кг.

# 42
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Наистина страхотно посрещане.
Аз имам да свалям килограми, които качих още преди да забременея. Остават ми най- трудните- последните 3 кг. Всъщност, по- важно за мен е да махна малко обиколки и от талията. Постигнах наистина страхотни резултати с режим на хранене, съставен от диетолог, но ми се ще да го разнообразя. За съжаление, нещо занемарих спортната активност, но от другата седмица най- късно отново съм във фитнес залата.
Висока-172, в момента тежа 58, цел- 55.
Благодаря на всички за ценните съвети.  Hug

П.С. Сетих се да ви питам още нещо, което ми направи впечатление. А именно- прочетох няколко мнения за върнати килца през празниците, което леко ме учуди, честно казано  newsm78 С други думи казано- трайно ли се свалят килограмите, или занапред при всяко прегрешение кантара ще ни отчита " +" към теглото?  Аз от няколко месеца не спазвам стриктно предписания ми от диетолога режим, хапвам си нормално, в това число и всичките най- вкусни и, естествено забранявани във всяка диета неща, и не мърдам от постигнатите кг. Стоят си- ни нагоре, ни надолу... 

Последна редакция: пн, 08 яну 2007, 16:07 от Umma

# 43
Зравейте, ето малко почеко за мен като килограми и цели.След като спрях с тютюнопушенето преди една година ,напълнях с 11 кг. От 59кг. се заформих на 69кг.ръст 170 см.УЖАСНО СЕ ЧУСТВАМ С ТЕЖИ ТЕЛЕСА.Може би не са толкова много ,сигурно има и по-тежки случаи, но това не е успокоение за мен. Все пак за да съм в кондиция трябва да ги сваля проклетите килограми. За сега с режима на "Пиер Дюкан" се справям и мисля ,че има ефект и ще успея. Все още съм на УДАРЕН РЕЖИМ -четвърти ден и ако не ме лъже кантара съм  свалила ЧЕТИРИ кг. -немога да повярам. Продължавам с ентусиазъм напред.  Имам един въпрос : Режима можели да се използва при деца? По-точно деца над 12г.възраст?     

# 44
  • Мнения: 900
Да бууутна леко темата ,че сме на трета страница-голям срам.
Ума ,Клеми,според мен при вас нещата ,не са  изобщо трагични Rolling EyesУма,аз съм с твоя ръст горе долу-173см и при58 кила съм голяма мърша,извини ме за фразата , ама съм доста откровена понякога #Cussing outа ти искаш до 55 да ги докараш, но ти си знаеш най-добре какво искаш .Знай ,че последните килограми ,най-бавно си отиват ,още повече според мен ти няма откъде да ги вземеш Joy  bouquet
Гвина,що не можеш да повярваш първите 2 килограма са само от задържана вода  в тялото .Аз поне с толкова горе долу варирам.За най-сигурно си мерете обиколките със сантиметърчето,то е най-точното-там вече лъсва жестоката реалност. bowuu  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт