Режим на Пиер Дюкан - 7 част

  • 21 558
  • 387
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 3 360
 LUZORO ,ти за колко време свали заветните 10кг.?Ех,кога и аз ще се похваля с такъв резултат Sad...Сайта е интересен повече със статиите-видя ли ги?-за водата например,за лененото  и рибеното масло и т.н.Мнооого информация Rolling EyesКакто и да е -важното е да се свалят килограми,нали!
Лека и спокойна нощ от мен!И ...Ради,дано се оправи бързо детенцето Praynig

# 376
  • Мнения: 84
Добро Утро момичета Аз съм с леко алкохолно прегрешение от снощи Confusedвсички останали правила спазвам и някак си ми се иска да има видим резултат,но за сега НЕ newsm78Много бързам сигурно,правя стресови ситуации на тялото си и искам да ме слуша,как да стане.Усмихнат ден на всички.
Ради миличка пожелавам ти детенце да се оправи бързо Hug

# 377
  • Мнения: 3 360
magi_  и аз имам леко прегрешение,ама не се тревожа PeaceКолко килограма за месец сте свалили момичета и 5/5 режим ли правите?

# 378
  • Мнения: 900
Здравейте куклички! HugНе мога да вляза ,все ме изхвърля тоз сайт.. #Cussing outСега погледнах мойта лентичка -вярно излиза като я погледнеш ,че 10кг съм свалила.Истината е ,че имах 10 кг за сваляне, а действително съм свалила 8кг-остават ми 2 кг.Тези кг ги стопих за близо 3 месеца,като се има предвид ,че декември започнах да си давам доста свободни дни,в които имах доста нарушения... Mr. GreenЩе трябва да я сменя таз лентичка Rolling EyesТути ,в началото от режима се сваля по бързичко, а после по-плавно(и в зависимост от прегрешенията Mr. Green Joy)Горе -долу нормално се смъква 0.700-1кг за 10-тина дни.  bouquet

# 379
  • Мнения: 1 058
Момичета мерси за подкрепата Hug
Тути аз в началото карах 5/5, но събота и неделя ми беше тежко с всички в къщи. Сега карам 3/4. Правя два месеца откакто съм на режима след два дни. В началото свалих 3кг., а после още 1,5кг. Имам да свалям още 1,5кг. или малко повечко не съм решила още. Сантиметрите обаче летят надолу. В дните когато не свалям нищо изчезва някой и друг сантиметър: дупето-5см., талията -10см. и това е доста важно.
Вики днес се чуства по-добре и кашлицата отшумява. Явно наистина е алергична. Това дяволче е хапнало нещо без да го хвана.
На мен пък днес ми заявиха , че неплатения отпуск по майчинство вече е само 6 месеца и август трябва да се връщам на работа. Какво ще го правя малкия направо незнам. Ех този европейски съюз с неговите нови закони неможа ли да изчака поне още малко.
Хайде лек ден и повече вода, че аз нещо съм я позабравила малко.

# 380
  • Мнения: 3 360
Ей,Ради как така 6 месеца Rolling EyesАз се надявах сега да ползвам 2 години неплатен отпуск/по една имах за двете деца/че и каката ще ми е първокласничка SadЕ,това не го знаех...А твоето детенце от какво е алергично та се получава това?

# 381
  • Мнения: 1 058
Има алергия към белтъка на кравето мляко и не може да яде много неща. Щеше да я израстне до първата година, но още няма подобрение и съответно не може да ходи на  детска градина.

# 382
  • Мнения: 900
Оправих си лентата ,сага вече съм редовна hahaha Joy
Pади ,много добре си го докарала от към см надолу Peace    bouquet
Mного неприятно нещо са тез алергии-особено хранителните,дано детенце ги израсте с възрастта!  bouquet
Къде сте ,ехооооо другите дюканки? Rolling EyesИдвайте да драснете по нещо,кой какво ял, пил и прегрешил Mr. Green Joy

# 383
  • Мнения: 4 447
Здравейте, красавици!
Вчера мислех, че съм прекалила с яденето, но днес всичко е наред - даже съм 200 гр. надолу!
Ради, радвам се, че детенце е по-добре!
 Hug

# 384
  • Мнения: 2 950
ХАЙДЕ БЪРЗО КЪМ НОВАТА ТЕМА!  newsm18

# 385
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
  bouquet Здравейте красавици !

Ради кой ти каза за 6-те месеца   newsm78 Неплатения отпуск е до навършване на 2 години на детето .

# 386
  • Мнения: 1 058
Неплатен след  навършване на две години на детето. От една година е станал 6 месеца.

# 387
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Този можеш и да си го разсрочваш.

Общи условия

Активация на акаунт