ОКТОМВРИйче мъничко в коремчето расте, очакваме пола да се разбере 💓👶💙"

  • 30 144
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 249
Благодарим за рекичката! 🥰 Дано има само положителни коментари.

Аз днес бях на преглед (извънредно), защото ме болеше корема от това, че не мога да отида до тоалетната 3,4ти ден вече😭...Е, и на мен ми изписаха въпросния сироп и за всеки случай свещички 🥴. Загатнаха ми пола (на 90%)и ще си имаме момченце.💙💙💙

Ако става въпрос за сиропа Лактулоза, при мен си има ефект, даже с извинение, че ще го кажа от него ходя и по два пъти до тоалетна след като съм го пила. Пия го поне през ден, не всеки ден.

Радвам се за теб. Аз чакам понеделник ФМ да ми кажат със сигурност пол и нямам търпение вече🤗

# 16
  • Мнения: 164
Пиши след прегледа Мери и не се напрягай преди това.
Разсей се с нещо Hug
Всичко ще е наред!

# 17
  • Мнения: 322
Стискам Палци, Мери! Всичко ще е наред!

Аз си пуснах урина и тази сутрин, защото утре е деня, в който трябва да я пусна при АГ, за да видим дали ще лежа в болница. Нямам вече ацетон! Остава и утре да няма и всичко ще е наред.
Пуснах и ЦРП И коагулация на кръвта заради еритема нодозра-та на краката - и там всичко е в норма. ТА утре ще обсъдя с АГ и това и може наистина да се окажа от тези 5%, при които се появява от бременността.

Хубав ден, момичета Simple Smile

# 18
  • Мнения: 70
Благодарим за рекичката! 🥰 Дано има само положителни коментари.

Аз днес бях на преглед (извънредно), защото ме болеше корема от това, че не мога да отида до тоалетната 3,4ти ден вече😭...Е, и на мен ми изписаха въпросния сироп и за всеки случай свещички 🥴. Загатнаха ми пола (на 90%)и ще си имаме момченце.💙💙💙

Ако става въпрос за сиропа Лактулоза, при мен си има ефект, даже с извинение, че ще го кажа от него ходя и по два пъти до тоалетна след като съм го пила. Пия го поне през ден, не всеки ден.

Радвам се за теб. Аз чакам понеделник ФМ да ми кажат със сигурност пол и нямам търпение вече🤗

Ти в коя г.с. ще си тогава? Тъй като аз не правих ранна ФМ и док. каза в 18г.с. да си направя и сега чета мнения за Варна и окръга къде да ида. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 106
Мери, не се притеснявай, всичко ще е наред 🤗

# 20
  • Мнения: 249
Благодарим за рекичката! 🥰 Дано има само положителни коментари.

Аз днес бях на преглед (извънредно), защото ме болеше корема от това, че не мога да отида до тоалетната 3,4ти ден вече😭...Е, и на мен ми изписаха въпросния сироп и за всеки случай свещички 🥴. Загатнаха ми пола (на 90%)и ще си имаме момченце.💙💙💙

Ако става въпрос за сиропа Лактулоза, при мен си има ефект, даже с извинение, че ще го кажа от него ходя и по два пъти до тоалетна след като съм го пила. Пия го поне през ден, не всеки ден.

Радвам се за теб. Аз чакам понеделник ФМ да ми кажат със сигурност пол и нямам търпение вече🤗

Ти в коя г.с. ще си тогава? Тъй като аз не правих ранна ФМ и док. каза в 18г.с. да си направя и сега чета мнения за Варна и окръга къде да ида. Simple Smile

Аз правих ранна ФМ в 11 г.с+3 дни, казаха ми, че всичко е наред, но от приятелки чух, че така процедирала докторката и записвала след месец за втора ФМ, според мен съм отишла много рано за първа и сега иска да е сигурна във вижданията си. В понеделник ще съм в 16 г.с. Подхвърли ми, че ще е момиче, но на 100% ще може да каже на втората ФМ (тоест понеделник). Честно казано съм се настроила вече за момиче и ми се иска сега само да потвърди казаното😆

# 21
  • Мнения: 2 629
Бобчето си е добре.Даже е порастнало с близо см за 5 дни 😁Целия филм е от ниско разположената плацента 🤦
Сега нея ще мисля до 16 г.с дали ще се вдигне.
Пфуу отдъхнах си..Благодаря ви за "стиснатите палчета" 🤗🥰

# 22
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 373
До 28гс може да мърда плацентата 🤗

# 23
  • Мнения: 2 629
До 28гс може да мърда плацентата 🤗
❤️ Ами категорично след 16 г.с ще се разбере, дали ще е ниска.Ама до тогаваааа... 🤯😁
Преди треперех за положителен тест, сега треперя дали всичко е наред...и после ще родя и пак ще му треперя...Абе дето се вика "майка лесно не се става" и е много правилно 😃

# 24
  • Мнения: 138
Не я мисли от сега плацентата - и сега и с първото дете на първите прегледи моята беше толкова ниско, че покриваше напълно канала, което е мн кофти вариант, но и двата пъти се вдигна, та ще видиш, че всичко ще е наред!

Аз ще добавям акард към терапията, че на последният преглед преди седмица доплера не й хареса на моята АГ, мислех го дали да го пия защото на ФМ пет дни по-рано друг специалист не видя проблем, но след няколко дни чудене, ме достраша да не го пия, та ще си слушам АГ-то.. ще видим на 26ти какво ще кажат.

# 25
  • Мнения: 249
Момичета, имам един по - деликатен въпрос и той е сънувате ли? Аз доста често сънувам и то един път нещо гадно, другия път еротичен сън, но май еротичните сънища преобладават😂
От както разбрах за бременността спряхме да сме интимни, мъжа си остава задоволен, а мен кучета ме яли😆 Знам, че бременността си върви добре, но все още ме е страх. Някоя престраши ли се вече или всички ще чакаме да минат деветте месеца?😆

# 26
  • Мнения: 62
Сънувам да
Ние също не интимничим от страх да не стане нещо на бебо.
В крайна сметка то е най-важно.
Не ни се рискува заради едно мимолетно удоволствие.

# 27
  • Мнения: 1 859
Ние си правим секс, бяхме спрели само докато си слагах Утрогестан. Е доста рядко е, но все е нещо. С предната бременност не правихме от страх, въпреки че нямах проблеми и не го намирам за добро решение. Затова сега смятам ако няма конкретна причина и лекарска забрана да правим, макар че далеч не е както преди бременността.

# 28
  • Мнения: 322
Момичета, имам един по - деликатен въпрос и той е сънувате ли? Аз доста често сънувам и то един път нещо гадно, другия път еротичен сън, но май еротичните сънища преобладават😂
От както разбрах за бременността спряхме да сме интимни, мъжа си остава задоволен, а мен кучета ме яли😆 Знам, че бременността си върви добре, но все още ме е страх. Някоя престраши ли се вече или всички ще чакаме да минат деветте месеца?😆
Сънувам. Преди две нощи свърших насън и се събудих стресната Joy Толкова се изплаших....
Не правим и ние секс. Надявам се като преполовя четвъртия и спра Дуфастона АГ да разреши, ако не разреши - здраве да е. Joy


Аз имам друго питане. Вечер постоянно имам чувството, че ми се пишка. Излизам от тоалетната и пак ми се пишка, поне това усещам, държа се да минат поне 10 минути Grinning Вярно, че вечер много вода пия, ама чак толкова се чудя нормално ли е....

# 29
  • Мнения: 2 629
Аз сънувах в началото основно еротични сънища.Сега нищо не сънувам, спя като пън 😂
Преди няколко дни се престраших да правим секс, съответно днес категорично ни го забраниха докато не видим, че се е вдигнала (дай боже) плацентата.. 🫣

Общи условия

Активация на акаунт