Отговори
# 30
  • Мнения: 9 124
Аз гледам Сървайвър, Ергенът и само в петък Един за друг.

Фани,
Понеже не съм те виждал в темите за Ергенът и ЕзД, да те питам на кои 'герои' симпатизираш? Какво мислиш за Евгени и кои моми ти харесват? И в ЕдЗ на коя двойка симпатизираш и какво мислиш за Радков и жена му? 🙂
Аааа, писала съм в Ергенът, ама напоследък не мога да се отразя, там много пишат и се отнасям да чета.
Иначе бях писала преди още, че Микаела най-много ми допада визуално. Не очаквам нищо от предаването, след първят сезон, където беше майтап пълен....то и сега май-май е нагласено всичко. Не ми е интересно, но го гледам, нямам някаква тръпка и ми е все едно, та..Не харесвам Елена, не е мой тип, нито Айлин, от всичките там ни една не му подхожда визуално, интелектуално и т.н. Самият ерген е доста...ми човекът е директен и не си губи време в приказки (то и не може много да говори, ама и с тез моми няма за какво) Валерия му харесва външно и е привлечен, но няма да я избере си мисля, нямат нищо общо за приказка, тя още е дете. Елена външно не го впечатлява, въпреки, че по калибър е за него, но...тя е толкова префърцунена отделно, че...За Ирина пък съвсем друга категория е тази, да не изреждам всички, на мен само Микаела ми хареса още в началото, но ...тя някак притеснителна или знам ли. Полина направо ме втриса, то едно чуруликане и трели , просто ще се побъркам само да я слушам. Изобщо ми е скучно и с ерген, и с моми, ама какво да правя, гледам го. Не знам коя ще избере, ама четох, че готвел сватба и дано не е тази , за която са писали.
Един за друг гледам само в петък. Нещо не мога ги запомня кой влиза и кой излиза. Там някакви врътки има, някакви съюзи май пак , ама не мога да разбера кой с кой е. Игрите ми харесват и тях гледам. И там едни чуруликащи има мани-мани, пищят, кискат се, бе ...не съм за никоя двойка, защото не мога да ги разбера. Бяха ми интересни разведените, мъжът някакъв...бе хич го нямаше-нисък, грозен, темерут, а жената толкова финна, нежна, че и доста по-млада от него и тоя да не я харесва и се чуди дали да се оженят отново, ама иначе да го пере и слугува му изнася,  лелеее. Не им знам имената, аз някак трудно помня имена и с това гледане...Едни има с черна дълга коса , слаба жена, все знае, мъжът е симпатичен, имат стратегия , мисля те ще спечелят. Пълничката двойка от Перник не ги харесвам. Мъжът ми е...странен.
На Радков жена му ми е като папагал с тези дрехи, иначе добре се справя, но не ми е приятно все с връзки, все едни и същи да се бутат. Самият Радков малко ми е излишен, но...За мен Емо си беше самодостатъчен.

# 31
  • Мнения: 4 409
Аз гледам предимно Сървайвър, Един за друг и Хелс Китчън. Ергенът също, но с много превъртане . И тук да си кажа, че май съм единственият, който симпатизира на Радина и Петър и иска те да спечелят 😁
Фаворитка от Ергенът пък ми е Айлин

# 32
  • Мнения: 1 108
Благодаря за интересната тема!
BTV гледам само покрай Фермата, Ергенът и Сървайвър. Предпочитам NOVA.
3-часовите формати ми идват в повече. Предпочитам 2-часови.
Един за друг ми е досадно, а Хелса на моменти го гледам без звук заради синхроните на Цветелина и Станислав.

# 33
  • Мнения: 2 499
Хайде и аз тук. 🤪 Изпратих гостите, приспах детето, чакат ме купища чинии за миене и... се настройвам психически с любимата си тема... Всъщност, ако Мери не ме беше привикала тук, сигурно отдавна щях да съм приключила с форума... 🥰❤️

Знаете, че  btv не гледаме вкъщи. Сървайвър в този си вид толкова грозно ме отблъсна от себе си, че самата мисъл да го погледна, 🤪 ми е отблъскваща.

Тези 3-часови маратони са ужасни. Преди тях семейно гледахме Хелса, но ММ вече отказва да го гледаме, защото така или иначе вечер не можем да изгледаме заедно цял епизод и той губи връзката и... желание въобще да следи шоуто. Гледаме си семейно Ловци на къщи на плажа. 😁

С малката сме за Арти и Криси, Диманка и Христо. Малката много страда при отпадането на Фео. Бях изненадана, че майка ми и сестра ми са за лагера на РиП... 😳

Врабчооо, мое второ аз, чакам те! 🤗

Последна редакция: пн, 17 апр 2023, 03:31 от Bilyana14.

# 34
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Среднощно включване и от мен.
Благодаря на Дяволо за труда, положен за оформянето на темата.

Пак да си кажа. Започнах Хелс Кичън с голям ентусиазъм. Фен съм още от първи сезон. Още по-голям такъв съм на Виктор Ангелов, още от Мастършеф. Със съжаление трябва да кажа, че този сезон за мен е най-слабия от всички досега. Кастът е много слаб, особено женския. Звездният отбор е напълно излишен, сценарият на формата е обида дори и за Тупарев.
И след като гледането стана мъка, се прехвълих на "Сървайвър". Не, че там нещата са "цветя и рози", не, че това е този "Сървайвър", който всеки истински фен иска да види, но  поне е забавно. А в темата за формата е още по-забавно. Там симпатизирам на Снежана, Божана, Станилия и Тино, харесваше ми и Дани, но младостта в случая не е в негова полза, за него лично имам предвид. Най-забавното е, че в този формат участниците вместо да намаляват, се увеличават. Grinning
Следя и "Капките", надали ще е изненада за кого "викам" всяка неделя, за мен Влади Михайлов е талант, който заслужено е оценен до момента.  Освен на него, симпатизирам на Димо и Ралица, и на Керана. Но смятам, че ще спечели Тома.

Ако трябва да посоча фаворит сред ТВ каналите, то за мен това е Канал 1. Сериалът "Вина" беше абсолютен хит този полусезон, малко се омазаха с втори сезон, който ще творят, дано не занулят ефекта от първия. Изгледах и "Войната на буквите", противно на всеобщото мнение на мен ми допадна, вероятно защото го гледах като развлекателен сериал.
И....до тук ми стига времето. Дори и за това не ми стига, добре, че са записите и Мари Мар. И тук да й благодаря. Hug

Тричасовите епизоди - дано се осъзнаят ТВ, че това е наказание за част от зрителите. Не знам какъв рейтинг отчитат, но аз съдя по темите тук - по време на директното излъчване постовете са в пъти по-малко от тези в ИВ например, когато гледахме и коментирахме едновременно. Дано го отчетат като грешка.

Да си пренеса питането от предната тема. Някой ако следи "Ню Амстердам" да ми каже наистина ли 13ти епизод е финален?

Билянка, Heart.

Последна редакция: пн, 17 апр 2023, 03:19 от Merri_An

# 35
  • София
  • Мнения: 27 181
Мери,
Ню Амстердам официално приключи. Да, 13 епизода са. Хареса ли ти финала?
Аз съм раздвоен.
да не се чете ако не сте гледали финала на Ню Амстердам!
Скрит текст:
Хареса ми че дъщеря му пое щафетата. Но така и не стане ясно дали са се събрали с Елизабет Уайлдър. Не обичам подобни неизяснени неща, а двамата много ми харесваха, а не като онази 'драма куин' Хелън Шарп



Препоръчвам да се гледа един друг докторски сериал. Специализантът. Той също приключи, край. 🙂



jhbd,
Едва ли.
Минаха 6 години и нищо не се говори.



sea.sea,
Нищо не се знае към момента.
Със сигурност ако го правят отново турците ще гледаме повече игри, но и ще ги има основните неща за Сървайвър без които не може. Това с есемесите за мен е бита карта вече.
Четири основни грешки имаха този сезон турците:
1) Подценяване на българската публика. Щом е хит на балканите и при нас ще стане хит. Е, да ама не отчетоха фактора Игри на волята и че ако ще залагаш основно на игри, то сравненията са неизбежни.
2) Много слаб първи епизод. Без визитки, хаотичен, абе въпреки парите и прекрасните HD кадри лъхаше на една самоделна трагикомедия и това отказа много хора още тогава
3) Слаб като цяло каст
4) 3 часа са много.

# 36
  • Мнения: 14 418
Три часа са много .По бива три пъти седмично по час-два.

# 37
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Мери,
Ню Амстердам официално приключи. Да, 13 епизода са. Хареса ли ти финала?
Аз съм раздвоен.
да не се чете ако не сте гледали финала на Ню Амстердам!
Скрит текст:
Хареса ми че дъщеря му пое щафетата. Но така и не стане ясно дали са се събрали с Елизабет Уайлдър. Не обичам подобни неизяснени неща, а двамата много ми харесваха, а не като онази 'драма куин' Хелън Шарп

Скрит текст:


Препоръчвам да се гледа един друг докторски сериал. Специализантът. Той също приключи, край. 🙂



jhbd,
Едва ли.
Минаха 6 години и нищо не се говори.



sea.sea,
Нищо не се знае към момента.
Със сигурност ако го правят отново турците ще гледаме повече игри, но и ще ги има основните неща за Сървайвър без които не може. Това с есемесите за мен е бита карта вече.
Четири основни грешки имаха този сезон турците:
1) Подценяване на българската публика. Щом е хит на балканите и при нас ще стане хит. Е, да ама не отчетоха фактора Игри на волята и че ако ще залагаш основно на игри, то сравненията са неизбежни.
2) Много слаб първи епизод. Без визитки, хаотичен, абе въпреки парите и прекрасните HD кадри лъхаше на една самоделна трагикомедия и това отказа много хора още тогава
3) Слаб като цяло каст
4) 3 часа са много.
Добро утро. Който работи нощем, спи денем. Blush
Аз писах още в миналата тема, че така и не съм го гледала, всъщност, и 12ти епизод не съм гледала, тегля и трупам, за доглеждане....някога. Но прочетох, че това било финала, и много се изненадах. Значи е вярно. Жалко, интересен сериал беше. Когато успея да изгледам, ще пиша.
Същото правя и с Анатомията на Грей, 19ти сезон, него го следя от самото начало, и предния сезон го изгледах накуп, май с този ще направя същото. Още два такива имам, сериали има, време няма.

# 38
  • София
  • Мнения: 27 181
ТВ рейтинги (03.04 - 09.04)
(класацията отразява единичните най-високи рейтинги на даденото предаване, а не средните му резултати за седмицата
Няма разбивка на епизоди по дни, това което виждаме са най-високите резултати на дадено предаване в конкретната седмица


+4 г.


18-49 г.


Има лек ръст спрямо същия отрязък за 2022 г. Може би заради лошото време?
Като цяло няма кой знае какви размествания.

НОВА разбива bTV!

Стани богат точно в тази седмица стигна своя пик заради въпроса за 100 000 лв.
Но именно при СБ има най-голяма разлика между тотал сбора на гледащи конкретния епизод и икономически най-активните.

Общо взето като гледам няма някакви резки промени. Резултатите са почти същите, хайде да кажем с лек ръст почти навсякъде, спрямо предните месеци (без откриващите епизоди през Февруари) от пролетния ТВ сезон.

Като две капки вода е извън всякакви сравнения, като самотен лекоатлет напред с цяла обиколка спрямо всички останали.
По информация на Туджаров  от Надкаста, Като две капки вода в своя пик достига 50% шеър, т.е. всеки втори българин в този часови отрязък е на НОВА?! И редовно държи 45-50% шеър! 😮
Нито едно друго предаване не се е доближавало. Игри на волята е имало инцидентни случаи на 45% шеър, но обикновено върви между 35 и 40%
Ергенът, но само сезон 1 в своя пик е имал 40% а обикновено е вървял между 30 и 35%
Другите предавания са доста назад.

От четирите най-популярни пролетни риалити формати в Бг Мама (и по принцип, не само при нас) Хелс Кичън продължава да е лидер, следван от Един за друг, Ергенът и на последно място е любмия ми Сървайвър, който направко бе закопан от турците и се чудя как ще се върне в играта през 2024 г. ако изобщо го има...

# 39
  • софия
  • Мнения: 3 382
Което е поредното доказателство, че хората не искат скандали и тъпотии,  а нещо ненатоварващо.  Да вземат да се светнат малко, че ми писна. Дяволо, благодаря за инфото.

# 40
  • София
  • Мнения: 11 575
На мен ми прави впечатление разликата в двете агенции, предишната, от която пускахте, новините на бТВ водеха тези на Нова, както и Стани богат имаше сериозен рейтинг, тук е обратното.

СлаБе, точно Хелсът е с много скандали, обръщане на храна и унижение, пък се гледа масово. Ако беше на гърба на Мастършеф, съвсем щеше да се види това, че хората не искат готвене, а скандали.
Кошмарите също е разправии. Ергенът също, но миналата година беше по-брутално, защото беше всички срещу една и затова сега рейтингът е надолу. Сървайвър е с най-малко скандали тази година и е на дъното на класацията, можеха да разровят в посока личния живот на участниците, но засега не са.

# 41
  • софия
  • Мнения: 3 382
Niya, визирах капките. Всички останали им дишат прахта.

# 42
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 806
Рядко гледам Капките и то само, ако някъде срещна информация, че участник се е справил страхотно. Нито журито ми харесва, нито простотиите на водещите. Нетърпи ми са за мен.

# 43
  • Мнения: 9 700
Капките винаги са били топ по рейтинг.
Практически през пролетния сезон борбата е за второто място винаги.

# 44
  • София
  • Мнения: 11 575
Бтв преди отгаваряха с България търси талант, което също имаше много висок рейтинг, но мен не ми е интересно.
А Маги пробва да направи и други формати, Пееш или лъжеш, Звездите в нас, все неуспешни. Само Маскираният певец беше донякъде, но май не достатъчно, затова пробваха с нови, но не става. Напипали са някаква формула с Капките.

Според мен води на останалите, защото е един път седмично, не са свързани епизодите и като цяло може да се гледа и от деца (въпреки че често прекаляват със сексуалния хумор), незадължаващо е, става и за фон. На мен ми харесва като формат и тази година има добри участници.


Аз харесвам предавания и без скандали като Х-фактор (Гласът е скучен у нас, бтв не се справят), Мастършеф, на времето и Вип денс ми харесваше. Публиката обаче предпочита по-скандалните им варианти за мое съжаление.

Общи условия

Активация на акаунт