Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 27 181
Нещо чува ли се за Мастършеф? Дали ще тръгне на есен?

Нищо няма за МШ.
Съмнявам се да е през есента, защото Фермата я дават 6 дни в седмицата.
Освен ако е само в неделя по 2, 3 часа. Ама тогава може да е Гласът на България.

Уф, 3 часа ми е много хора, ама ако е само веднъж/два пъти седмично айде от мен да мине.
Но според мен основната причина (освен пренасищането) за доста по-слабия рейтинг в сравнение с пролетта на 2022 г. са именно тези 3 часа. Хората се уплашиха, а загубена в началото публика трудно се връща после.

# 16
  • Мнения: 518
Относно въпрос 2:  На мен ми харесват шоутата (по nova) просто 3 часа вечер, до 23:00ч не мога да оцелея и да ги догледам до край Sad Просто заспивам и си доглеждам последните 30-60мин на следващия ден.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Никак не ми харесват тия 3ч, но пък от друга страна като можем да връщаме си имам за гледане през цялата седмица. Вечер издържам максимум 1,5 -2ч. и си ги разпределям от двете кой ден кое. В петък доглеждам каквото не съм успяла. Един за друг и Ергенът не гледам.

# 18
  • Мнения: 6 184
Гледам Ергенът по БТВ  и Капките по Нова .Един за друг го гледам по-рядко .Така че съм 50/50 с телевизиите . 3 часа ми идват твърде много ,едвам държа до края ,все пак рано ставаме сутрин . Единственото предаване ,което гледам с огромен интерес и не заспивам е Игри на волята Trophy

# 19
  • Мнения: 9 124
Аз гледам Сървайвър, Ергенът и само в петък Един за друг.
Гледам и Мен не ме мислете по Нова, а в неделя Капките
Просто така са направили предаванията, че да си правят мръсно двете телевизии и не печелят така публика според мен. Ако бяха в различни дни, щеше да имат по-добър рейтинг, ама не...да вземат зрителите на другите.
Бих гледала с интерес Хелса, но ...няма как да стане.
Мен 3 часа ме устройват. Вярно, че "мръдвам" , храня се, приготвям нещо, но пък има реклами и ми се получава. Дори за Сървайвър искам да е 3 епизода в седмица. Отделно си знам и се отпускам, че има какво да гледам и се мотам. Но , аз съм нощна птица и рядко рано заспивам, та не ми изобщо пречи, че е до 23ч примерно нещо си

# 20
  • София
  • Мнения: 5 551
Този ТВ сезон предпочитам bTV, главно заради "Сървайвър". Свикнах с тричасовите епизоди, но не бих казала, че съм фен.

# 21
  • Мнения: X
Запис. Гледам само Ергенът и Мен не ме мислете, т.е. основно бтв. Второто го гледам по навик, не че ми е толкова интересно. Преди това гледах Вина по БНТ. Бих гледала още Един за друг и Сървайвър, но ми идва много екранното време и съм ги орязала. Нали уж това им е целта на телевизиите да избирам, избрах да гледам по-малло неща този сезон.

# 22
  • София
  • Мнения: 27 181
Аз гледам Сървайвър, Ергенът и само в петък Един за друг.

Фани,
Понеже не съм те виждал в темите за Ергенът и ЕзД, да те питам на кои 'герои' симпатизираш? Какво мислиш за Евгени и кои моми ти харесват? И в ЕдЗ на коя двойка симпатизираш и какво мислиш за Радков и жена му? 🙂

# 23
  • Мнения: 1 997
В понеделник и вторник гледам Хелса. В сряда и четвъртък Ергенът.
Сървайвър ме изгуби в началото и след първи епизод не повторих. А толкова го чаках.
Ще има ли нов сезон на Екс фактор? Харесваше ми и ми липсва това предаване.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 1 937
Воистина Воскресе!
Бъдете здрави,обичани и благословени!🤗

Благодаря и аз за темата!

По анкетата:
Този сезон предпочитам бтв,макар че нищо не гледам с такъв интерес,както предни години.
Първо гледам Сървайвър и Ергенът и после връщам ХК и Един за друг,като от ХК почти се отказах - трагичен сезон.
Не,че другите са перфектни,налЕ.😉
От Един за друг гласувах за Криси и Арти.Харесвам и Ицо и Димана.
Тричасовите епизоди са ми мъка,а в същото време в петък,събота и неделя е скука.Но поне тогава горе-долу наваксвам с форума.😀

# 25
  • София
  • Мнения: 22 948
А понеже и аз след първите два епизода зарязах това подобие на Сървайвър и не следя темата,  коментира ли се дали ще има втори подобен сезон?

# 26
  • софия
  • Мнения: 3 382
Честито Възкресение Христово! Здраве и благоденствие за всички!
 Чудна тема, благодаря!

Гледам Ергенът, Сървайвър, Един за друг и Капките. Не ми пречат три часовите епизоди. По принцип съм нощна птица и ми идва екстра. Бтв се пуска само, когато има подобни формати. Прекалено ми идват негативните емоции  и ме е яд на мен си, че продължавам тъпо и упорито да чакам нещо усмихващо и ненатоварващо да видя в тях. Преди това беше Един за друг
, този сезон и там заложиха на скандалите.  С най-голям кеф гледам Капките.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 758
Хубава тема, благодаря!
Не мога да определя чий сезон е по-успешен, редувам каналите. Хвърлям по едно око на Ергена, Един за друг, Капките, Хелса. От Сървайвър се отказах след първоначалните досадни епизоди. Май повечето са по Нова, като се замисля и по принцип нея си пускам винаги за фон.
За 3ч програмни схеми - нямам против, но по-добре май би било да са по-начесто, но по-къси епизоди.

# 28
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Гледам Сървайвър, Един за друг и Капките. Чакам Фермата и Игри на волята.
Не понасям кулинарни предавания с истерия и тъпотии като Ергенът.

# 29
  • София
  • Мнения: 12 409
Благодаря за темата!
Не гледам нито едно предаване по БТВ, зарязах ги.
Любима двойка от "Един за друг" са ми Криси и Арти. Стискам им палци за победата.

Общи условия

Активация на акаунт