Спам тема(Великденски Спам!) - от 01.04. до 30.04.23г.

  • 11 201
  • 319
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 18 704
Аз за това жула мащерка.

# 31
# 32
  • Мнения: 9 822
Аз съм на вълна пробване, та никакво отслабване не планирам

# 33
  • Мнения: 15 317
Свеки ми остави некъв чай за отслабване. Тя искаше да си вземе за разхлабване, ама объркала и взела другия вариант Joy и ми го остави да го пия. Инхуа. Тъй са вика. Ми то пише от 3 до 5 пъти на ден, ама аз от два пъти на ден не мога да изляза от WC, къ па няаа гу пия пет пъти Stuck Out Tongue Winking Eye. Та го пих по един път дневно, ма да съм отслабнала от него не забелязах.
Ся трябва да проуча тоя Wow какъв е, щом Исето вика, чей заслабнала от него.
На мен след операцията страшен апетит ми се отвори, не мога се запра, че и май и критиката ме подгони и положението е оле мале. Ям там разни трици и овеси, мъ очите ми все у забранените манджи, а къ ми съ ияде сладкууу, малиии... ку съ утървъ един щанд със шоколад моа да омахам.

# 34
  • Мнения: 35 968
упражних правото си на глас
но преди това поспорих с човек, с противоположни възгледи
нахъса ме страхотно - припомни ми какво не трябва да се случва
мушнах пластиката в банкомато-подобната машина с чувство за изпълнен дълг - да балансирам неговия глас

# 35
  • Мнения: 15 317
И аз дадох своя глас. Изкъпах се Joy, натоках се, напарфюмирах се, сложих токчетата и беж на избори.
Банкомато-подобната машина(Бубе, много яко Grinning) е супер. Много по удобна от бюлетините, тъмните стаички и дъра-бъра. За минутка бях готова, че даже и ме нарекоха "момичето", кой кат мене, гласуването дава крилааааа. Joy

Ся прая домашна гранола/мюсли с вкусни добавки. После ше прая овесен хляб и те така. Преди тва наготвих пиуе со зеленчук. След малко ше да пера. Абе, неделя. Joy

Последна редакция: нд, 02 апр 2023, 17:54 от Джаста Праста

# 36
  • Мнения: 35 968
с гласуването прецаках броя крачки - станаха 5 000
за компенсация взех една биричка на прибиране
живея в миналия век - бях убедена, че алкохол не се продава в деня за гласуване Grinning

# 37
  • Мнения: 9 822
Това важи за тук, Бубе, защото всяка неделя нищо не работи Joy

# 38
  • Мнения: 11 340
Прибрах се.
Сготвих.
Посадих малко цветя.
Изкъпах се.
Сипах си Идно много хубаво червено винце. Скоро не съм пила.
Ям леща.
Аз от известно време ограничавам млечните, месото, захарта.
Около мен се оказа, че много са почнали да пият чая Демир бозан, повечето заради здравословни проблеми и разбутани кръвни изследвания. Мисля и аз да си го купя.

# 39
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Да поговорим макло за колтора Simple Smile

# 40
  • Мнения: 9 822
И аз съм на винце днес , но и имам да работя още, та е по между другото. Оплаках ли ви се , че нещо са ми надценили образованието? Попринцип имам икономическо бакалавър и магистър, обаче след това карах нещо като следдипломни квалификации по половин година онлайн. Едната в Оксфорд по икономически развитие, другата в университета в Лювен по международно право. ( Супер много препоръчвам в тази връзка програмите на edX, вярно скъпо е, плащаш си, обаче лекторите са един път и си се признават за кредити, ако ти потрябват после)
Та тея какво са чели какво са разбрали - писана съм case handler - economical/legal adviser on art.. procedure. Явно и за юрист ме имат, та чак сега разбрах защо и такава работи ми се дават, ще трябва да ги просветлявам Joy

# 41
  • София
  • Мнения: 10 584
Интелигентността във вселената е константа, а населението постоянно расте...
С главоломна бързина Flushed

# 42
  • Мнения: 6 383
Благодаря, Джасте, за темата. Grinning

Стига с тва вашто отслабване. Дайте малко на мен. Grinning Сигурно и аз някой ден ши почна да качвам, ама зася ич не ми се отдава/или удава, ама тва последното много зле ми звучи, куту удавник Joy/.

Днес мий ден за хранене на котараци. Ох, ного са хубави, брее.

# 43
# 44
  • Мнения: 11 340
Кисело зеле с ориз ще готвя, никога не съм готвила таквоз. Почти и не съм яла, ама нали постно ще ям .....

Общи условия

Активация на акаунт