Спам тема(Великденски Спам!) - от 01.04. до 30.04.23г.

  • 11 195
  • 319
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 317
О, аз много обичам кисело зеле с ориз, ама у нас киселото зеле свърши, а аз сега и ориз не ям. Joy

Днес си купих слим таблетки Инхуа. Инак довърших чая, че ми бяха останали две зарязани пакетчета в кутията. Ами кво да ви кажа, пиеш чая и усещаш повика на отделителната система. Да видим таблетките как ще са.
Ма къф е тоя апетит дет ми се отвори, бре, то няма насита. За капак Джастев домъкна от нейде цял топъл, пръхкав, пухкав и поръсен със захар козунак. Мъ съм жеУезна, не пипам, прибрах го у шкафа дан гу гледам. Да видим посред нощ дъл няма да се чуе шумоленето на пакета в който го прибрах и да се разбере, ся аз на диета ли съм аджеба или не. Joy

# 46
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Кисело зеле с ориз ще готвя, никога не съм готвила таквоз ...

юсни и макло бобец, да е пълен копоня Simple Smile

# 47
  • Мнения: 6 383
Фасул с кисело зеле ... доста съм го яла като малка. Ама ги предпочитам разделени. Grinning

Ден ви ден! Grinning Ши ям аз. Снимах реката ... лелее, отдавна не съм я виждала такава. Ми то фчера бая дъш съ изсипа. Почна с кротък дъш, ама към вечерта като засили и кара така поне 3-4 часа. И явно и нагоре така е валяло.

Вчера по ино време доях и бърках, и там каквото беши третото. Joy Варих жито, посли ориз, посли праих питки с мая и сирене, посли сармите с лапад - па лапада от градината, демек требеше добре да се измие ... и помежду другото помагах за едни чували с боклук от тавана, както и зяпах химията на дитето, та да мога да му проверявам задачити. И така - понякога искам да съм принцеса. Ама за ного малко, де, щото ше ми омръзне. Joy

# 48
  • Мнения: 15 317
Сигурна съм, че всяко нещо омръзва, но аз бих се понапънала заради това да съм принцеса. И без това смятам, че съм пообъркала прераждането си и вместо в принцеса съм се  преродила в пепеляшка. Пп Тоз автокоректор ще ме умори, аз пиша пепеляШка, то ме поправя на пепеляНка. Ся се замислих дали грешката не е вярна. Joy
Пп Ма чакай, бе, тя Пепеляшка все пак е станала принцеса, нъл съ е умъжилъ за принцъ и е станълъ принцесъ консорт. Sunglasses Значи не мий гуляму убъркванету. Joy

Последна редакция: вт, 04 апр 2023, 10:22 от Джаста Праста

# 49
  • Мнения: 6 383
Джасте, пепелянка не си. Остава принцеса. Hug

Една река:

# 50
  • Мнения: 4 515
И аз искам да съм принцеса. Joy

# 51
  • Мнения: 11 338
Добър ден, работих до сега..... искам и аз да съм богата принцеса.

# 52
  • Мнения: 6 383
Ного станахми, демек много ни е силно желанието ... къде ний замъкът? Joy

# 53
  • Мнения: 11 338
Нема го Братан да ни купи замАк!
Норчееее ти сега като си бУгата ще отделиш ли некое евро за нашия замАк?Joy

# 54
  • Мнения: 6 383
Братан и Норчето са нашта надежда. Щото са най-млади, даа. Joy

Братан сега хълца сигур. Grinning

# 55
  • Мнения: 9 822
Нема го Братан да ни купи замАк!
Норчееее ти сега като си бУгата ще отделиш ли некое евро за нашия замАк?Joy
Ще отделя, кво да ви правя, ама основната отговорност по имотите е на Пънчи Blush

# 56
  • Мнения: 11 338
И Пънчи!

# 57
  • Мнения: 11 505
Не, бе, Норе, тва фюм с колин фарел, (in bruges). Добре, че съм аз, да ви образовам

# 58
  • Мнения: 9 822
Ааа, нали знаеш че само анимета гледам, никога нямаше да схвана. Обаче пак трябва да отида - имаха магазин със сигурно 50 вкуса целувки, всяка целувка с размер на хлебче, и беше затворен. Та трябва да се върна! Ти на едни ребра няма ли да дойдеш?
Утре имам важна среща, стискайте палци да не се излагам и да не ме питат нещо Joy

# 59
  • Мнения: 11 338
Стискам Норче за теб винаги! Kissing Heart
Аз сА прибрах.
Ще гл малко тв и ще спя!

Общи условия

Активация на акаунт