Спам тема(Великденски Спам!) - от 01.04. до 30.04.23г.

  • 11 199
  • 319
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 338
Ще ме влачат по центъра на разходки, а мен ми се мързелува и нищоправя. Вчера имах около 690 само крачки, не е хубу туй! Днес ще наваксвам.

# 16
  • Мнения: 35 968
вчера - 12 000 и то защото ме мързеше
днес мисля да не са повече от 2 500
лентяйствам сама у дома

# 17
  • На Марс
  • Мнения: 8 714

Хубав вестник беше ... поскам слъза  Sleepy

# 18
  • Мнения: 4 515
Ходих да гласувам аз, сега ще пия кафе с мама и после пак на репетиция. Май днес не ми се мързелува. От време на време ми премалява последните дни. Дали може да ми пада кръвното от един детокс чай, който пия, се чудя.

# 19
  • София
  • Мнения: 10 584
Няма ли го дигитализиран някъде? Да си разпечаташ и да си прелистваш?
Мен ми се излизаше, ама малкия кривоч само мрънка и ще си стоим вкъщи.

# 20
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
От време на време ми премалява последните дни. Дали може да ми пада кръвното от един детокс чай, който пия, се чудя.
Да. wow ли е? Слагай по-малко.

# 21
  • Мнения: 18 300
Ооо, Дайс, моята отрано се заприготвя, че искаше "в мола, на масаж" (масажен стол там), сега ще ходим да пием "топъл чай" (тоест горещ шоколад в "Costa" има предвид), и пита кога ще я заведа "в салон за красота" (казах й, че е достатъчно красива, но трябвало "поне за прическа"). Rolling Eyes Като порастне, смятала да става мажоретка.
Малко кифленце.

# 22
  • София
  • Мнения: 10 584
Лоре, ходете в Къщата на Баба Яга на Витошка. Много вкусен шоколад, бонбони и други щуротии.

# 23
  • Мнения: 4 515
Не е wow, Исе. Гледам да спазвам пропорциите, ама ще намаля малко количеството чай, да видим как ще е.
Ей този е чая:




Гледах сега този на wow:


Само зелен чай им е общото. Grinning

# 24
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
На мен от този на wow ми отмалява, докато свикна, после не ми прави впечатление.

# 25
  • Мнения: 35 968
какъв ефект виждате от тези чайове?

# 26
  • Мнения: 4 515
Аз за пръв път пия такъв чай. От около седмица. Видях го в магазина и си казах защо да не пробвам да се пречистя. Joy За сега виждам само ефекта на честото ходене до тоалетна. Joy

# 27
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Раздвижва се малко метаболизмът. То това е детоксът - да изпишкаш всичко, що не му е работа да е в тялото ти (уж). Инак и за отслабване взимах на WOW. Вкусен е. Отслабнах, ама не знам дали с негова помощ, че и разни ядове напоследък...

# 28
  • София
  • Мнения: 18 704
Е това де висиш у вц. И чистиш.

# 29
  • Мнения: 35 968
въпросът е колко ще отслабна докато пия детокс чай, ям тирамису и преглъщам кюфтета с много бира Joy
(шегувам се, без рестрикции и движение, чаят едва ли ще помогне)

може да пробвам и аз да попия

Общи условия

Активация на акаунт