Отговори
# 15
  • Мнения: 12 013
Левурдата нали е с малки листа? Как ще ги свие на сарми? Браво на жената, явно е майстор.
И да си писала, не помня Grinning

# 16
  • Мнения: 4 892
Ххаха,аз във фейса видях една снимка,сняг ама сняг,виелица и пояснение,Габрово днес.Smiley

Добър ден!


Отивам да търся слънцето!
Тринки,те много кухи и двамата и тя с изкуствената усмивка и с това изпъване,сякаш е първи клас и класната зад гърба и шепне,изпъни раменете,не се прегърбвай.

Честит нов месец! Здрави и усмихнати!

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Малки, да...завива ги с кръстосване. Щях да снимам, ама ги сложи в тенджерата.
МУ то реже на ситно и в салата.

Последна редакция: сб, 01 апр 2023, 12:22 от mystic woman

# 18
  • Мнения: 12 013
Чудна е в салата и ние обичаме.

# 19
# 20
  • Мнения: 6 299
Дъждовен април ми се чини че ще е.Дано е ползотворен!

# 21
  • София
  • Мнения: 9 551
Мързе, благодаря за темата! 🪻🤗🌤️

Аз варя картофи за салата. Баща ми ще прави риба - ще я пече ли, пържи ли, не знам. Аз риба не готвя, а и не обичам много да я ям .  Той й е майстор и с мерак я готви. Аз наблягам на салатата .

Пантата отиде да дири в стаята си едно колие, за което от лятото не се бе сещала. Чу се трясък, последван от "е, явно не е тук". Отказвам да надникна какво в съборила. Да се оправя и дано най-сетне започне да оставя нещата си по местата. Не е като да не съм показвала , обяснявала и давала личен пример. Просто не й идва от вътре.

# 22
  • sf
  • Мнения: 10 153
Цоп и аз тук! Благодаря за темата!
Кукнах рано, но пих кафе с приятелка, минах през Лидл, взех козунак и сега го тествам. 😉
Но пък с кучо обикаляхме повече от час по поляните, тъй че след малко смятам да подремна.

# 23
  • Мнения: 2 784
Мисти, много сваля кръвното, нали знаете! Евала и за търпението от левурда сарми да свива!
Аз пека козунака. Разделих тестото, по-голямата част на козунак, по-малката на кифли.
Крот, много лъжат, ша знайш!😜
Макар, че може и да познаят. Облачно е и се кани да вали, ама какво....

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Момичета, благодаря ви, че сте винаги до мен с хубава дума и потупване по рамото! Значи много.
Приемаме нещата трезво, оставяме един успешен опит зад гърба си( защото беше успешен, въпреки всичко), вземаме една добра печалба ( да речем, двойно на това, което сме вложили за една година) и keep walking.

# 25
  • Мнения: 12 129
Цоп и аз тук!
Мързи, благодаря за новата тема.
Нещо не пише ми се. Инак съм добре, но някак си, променена. Не см същата.
И това ще мине.

# 26
  • Мнения: 2 784
Не ме бийте, не ми се карайте, аз с мир и любов ви го показвам. 🙃


Кифлите се пекат, прогнозирам нарастване на обиколките и мерките.☺️

# 27
  • Мнения: 12 013
Уиндич,  разкош! Запрятам и аз ръкави.

# 28
  • София
  • Мнения: 10 330
Не те мразим, искаме рецепта и дегустация. Може да ми пратиш една малка мостра. От два килограма.

# 29
  • sf
  • Мнения: 10 153
Ауууу, козунакът изглежда страхотно!
Тарти,, да не продавате бизнеса, изпуснала съм?

Общи условия

Активация на акаунт