Отговори
# 45
  • Мнения: 4 892
Комшията с операта започна 🤕 Стане ли 16.00 пускам най - мазната чалгия на Азис.
Има една песен,дето пее "Умриии,умриии,сбогооом....",продължаваш с "Напипай гоооо...",може и онази,дето подарил малко кученце на някой си,и по-нататък забравих репертоара 😂😂😂
Забравих какво друго щях да казвам 😵‍💫🫨
И съседа отвръща.Smiley

# 46
  • Мнения: 1 898
Да прищипеш палеца на мъжа си с вратата на колата... А той има лозе да връзва... Ся стъпвам на пръсти и го глезотя... Persevere

# 47
  • Мнения: 12 129
Обърнах деня на нощ. Как ще спя тази нощ - не знам

# 48
  • Мнения: 7 243
Мързелотка, благодаря за новата тема!
Април е моят месец, дано е здрав и спокоен.
Тарти, успех с новото начиние, когато му дойде времето. Радвам се за оложителния развой.

Дъжд вали, слънце пече, мечка се жени. Странно време днес.
Аз съм парцал, цял ден съм на дивана. А вие в това време майсторите козунаци. Да не забравите да ми изпратите едно парченце.

# 49
  • Мнения: 8 784
Аз пък,вместо да преместя дистанционното , така ми се опущи рЪка, че ударих до посиняване ММ по окото.
  Готвя крем супа на Катрин,пих кафе, и се чудя студено ли ми е ,или не.

# 50
  • sf
  • Мнения: 10 153
Що така ги трепете тия мъже сега?! 😆

# 51
  • Мнения: 5 707
От една баба като Марулета имам нужда аз!

# 52
  • Мнения: 8 784
С тая гледка към морето, знаеш ли колко съм лесна за убеждаване?

# 53
  • Мнения: 15 356
От една баба като Марулета имам нужда аз!
И аз. И книги чете и родителите слуша, баба мечта. Моето дете със сигурност няма да яде крем супата, но нищо.
Днес на детския РД направо ме изкефиха две деца, ядоха, че ядоха. Едната майка каза, че в тях няма никога храна на показ, понеже детето види ли и иска и не могат да го озаптят. Другата каза, че детето й яде каквото му даде когато му даде. Моята изяде една хапка пица, едно коктейлно доматче, две глътки сок и малко торта🤦
Сис, рецепта за истински хепи бърдей- вино и хора, с които има какво да си кажеш. От 10.30.до 14 откарахме ние, ми пак да ни поканят освен 🤷

# 54
  • Мнения: 8 784
Тя и Кати не яде много и всичко.На кухня е записана,десертите не ги иска.Обича супи.Днес по изключение готвя за нея,защото мама беше на работа до16.00ч, междувременно два изпита .Направи си почивките да са по време на изпитите, те са онлайн.И спря да вали и ме попита ще направя ли на Кати супа,а те да излязат.Естествено,че ще направя .
Иначе не ги отглеждам и обгрижвам.Не знам що се оправдавам,хахаха.
   Купих си салатки,ще ида да ги насадя,да проверя кокошките днес колко са снесли и ще зяпам някой романтичен филм. След малко рЕзко мисля да обърна на джин с тоник,само да стане супата,да не сбъркаме нещо.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 40 780
Кой каза партиии и покана? Grinning  Идааа! 😎

Аз мекици месих и ги затварям у хладилника. Прясно зеле готвих за татко, а майка прави заек каша по селски, сиреч фрикасе Wink
Тук духа вятъра от оня ден.

# 56
  • Мнения: 12 014

Отиде конят в рЯката.  Кифлите станаха грозни.

# 57
  • sf
  • Мнения: 10 153
Аз и грозни ям. 😆

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 40 780
и аз, и аз Wink

# 59
  • Мнения: 12 014
Палете джапанките де.

Общи условия

Активация на акаунт