Декемврийски бебета 2023г

  • 24 514
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 750
Да, това е важно да не се съсирва кръвта и в тази връзка пий само цинк, а витамин Ц - като оздравееш! Само си стой по възможност повече вкъщи, че в този студ и както ни е спаднал имунитета от бременността, от най- малкия вятър и хремата тръгва наново. Внимавай и с чайчетата, не всички билки са безопасни. Чай от бъз става. И с мед е чудесен! Вземи и авирон рапид! Също е разрешен и подсилва имунитета са го пребориш по-бързо.

Да, то и в това болно време .. иначе чайче само лайка съм пила до сега запарка те са слабички, май са окей ?
Авирон ще взема, също ми изписаха и омни биотик 6 за подсилване

# 31
  • Варна
  • Мнения: 123
Аз мисля да взема Биозин мама, за имунитета

# 32
  • София
  • Мнения: 1 718
Tinydevil, ето тук списък за билките, противопоказни за бременността. За съжаление лайката е сред тях...
https://www.sanat.io/bul/amp/p/Билки-които-са-противопоказни-при-бременност

# 33
  • Мнения: 750
Tinydevil, ето тук списък за билките, противопоказни за бременността. За съжаление лайката е сред тях...
https://www.sanat.io/bul/amp/p/Билки-които-са-противопоказни-при-бременност

Не ми го отваря, дава грешка .. аз само вчера 1 чай и днес 1 съм пила не прекалявам, дано не съм навредила..

Другия ми филм е с този аспирин акард много рано ми се струва и опасно да го пия, но пък заради скапания ковид явно трябва…

Последна редакция: сб, 08 апр 2023, 19:16 от Tinydevil

# 34
  • София
  • Мнения: 1 718
И аз 4-5 дни като бях болна, пих аспирин протект заради избягване на проблеми с кръвосъсирването и кръвното, но после спрях. Не го препоръчват преди 12-та гестационна седмица.

# 35
  • Мнения: 750
Да, и на мен лекарката ми каза седмица само но искаше 150мг, аз взех акард 75мг защото нямаха друг, но и този по-ниската доза пак ме плаши..

Ти в коя седмица го пи този протект ?

# 36
  • София
  • Мнения: 1 718
В четвърта малко преди закъснението на цикъла до средата на 5-тата

# 37
  • Мнения: 750
Радвам се, че всичко е било наред!! Аз сега съм началото на 5, дано и при мен така мине безпроблемно Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 1 718
Ще мине, спокойно, щом си го карала и други пъти.
Аз за първи път го карах миналото лято и сега го изкарах дори по-леко оттогава! (Миналят път имах ужасна умора, треска, потене). Сега като настинка с лека кашлица и гърло. Кашлицата продължи само 2 дни, защото взех солволан.

# 39
  • Мнения: 750
Ами аз мисля, че леко ще е понеже имам само запушен нос днес и главоболие, без Т вече, и предните пъти до кашлица не стигнах слава богу 👌

# 40
  • София
  • Мнения: 1 718
Всичко ще е наред Simple Smile Скоро и времето се затопля и да се надяваме, че студовете и досадните вируси са зад нас!

# 41
  • Мнения: 496
Здравейте и от мен! На 27 години съм , втора бременност , първото ми детенце е на 3 години и половина. Последната ми менструация беше на 05.03 и НЕ чаках менструация на 3 април , на 2 вечерта теста беше отрицателен и въпреки ,че ни е първи месец опити се разочаровах , защото си имах някакво предчувствие,че ще стане още от първия път. Но така и не ми дойде и седмица по-късно , снощи си направих тест ,който беше с 2 ярки черти. Супер много се зарадвахме и двамата с мъжът ми , както бях изгубила надежда и мислих ,че ми закъснява заради смяната на сезоните ии хоп изненада. Даже честно казано още не мога да повярвам, ще се успокоя като мина преглед. За сега симптомите ми са болки като при менструация, леко гадене и замайване. Утре ще се обадя да си запазя час за преглед.
Пожелавам ви хубав ден ии който влезе в тази темичка да не излиза !!! ❤️

# 42
  • Мнения: 74
Здравейте. Включвам се и аз Blush На 23г съм с последен МЦ на 07.03. Тъй като моят цикъл е между 31 и 33 дни направих един тест в четвъртък 06.04, който беше с бледа втора черта. Вчера направих още един и чертата беше вече ясно видима. Това ми е втора и  много чакана бременност. Първата за съжаление приключи през декември след боледуване с температура, кашлица и хрема и установяването липсата на пулс на ембриончето Cry. Силно се надявам този път всичко да е наред и всички да стигнем до щастлив финал Heart

Има ли някоя от вас, която е от Варна и ще се следи в Майчин дом?

# 43
  • Варна
  • Мнения: 123
Здравейте. Включвам се и аз Blush На 23г съм с последен МЦ на 07.03. Тъй като моят цикъл е между 31 и 33 дни направих един тест в четвъртък 06.04, който беше с бледа втора черта. Вчера направих още един и чертата беше вече ясно видима. Това ми е втора и  много чакана бременност. Първата за съжаление приключи през декември след боледуване с температура, кашлица и хрема и установяването липсата на пулс на ембриончето Cry. Силно се надявам този път всичко да е наред и всички да стигнем до щастлив финал Heart

Има ли някоя от вас, която е от Варна и ще се следи в Майчин дом?

Аз съм от Варна, с първото дете се следях при Славчев. Аз съм една от недоволните. Този път съм се спряла на Кузманова в сити клиник, ходила съм при нея на профилактични и съм доволна. Но тъй като нямаше часове сега, съм записала при Мая Горчевска, но не намирам мнения за нея освен в супердок. Ще я видя в сряда, ако съм доволна оставам при нея.
За майчин дом съм  50/50.
Аз раждах в окръжна без екип и останах доволна

# 44
  • Мнения: 74
Здравейте. Включвам се и аз Blush На 23г съм с последен МЦ на 07.03. Тъй като моят цикъл е между 31 и 33 дни направих един тест в четвъртък 06.04, който беше с бледа втора черта. Вчера направих още един и чертата беше вече ясно видима. Това ми е втора и  много чакана бременност. Първата за съжаление приключи през декември след боледуване с температура, кашлица и хрема и установяването липсата на пулс на ембриончето Cry. Силно се надявам този път всичко да е наред и всички да стигнем до щастлив финал Heart

Има ли някоя от вас, която е от Варна и ще се следи в Майчин дом?

Аз съм от Варна, с първото дете се следях при Славчев. Аз съм една от недоволните. Този път съм се спряла на Кузманова в сити клиник, ходила съм при нея на профилактични и съм доволна. Но тъй като нямаше часове сега, съм записала при Мая Горчевска, но не намирам мнения за нея освен в супердок. Ще я видя в сряда, ако съм доволна оставам при нея.
За майчин дом съм  50/50.
Аз раждах в окръжна без екип и останах доволна


Аз останах много доволна от отношението в Майчин дом, когато трябваше да се направи аборта, затова пак съм се насочила там. Ако успея ще си запиша час за Костов, ако ли не на първо време - при Ганчев (той извърши интервенцията и останах с много добро впечатление).

Общи условия

Активация на акаунт