Декемврийски бебета 2023г

  • 24 519
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 496
Изтеглили ли сте си вече някакво приложение за следене на бременността ? Преди 4 години като бях бременна със сина ми ползвах 1-2 ,но сега не ги намирам, а тези които пробвах сякаш не са моите.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 123
Изтеглили ли сте си вече някакво приложение за следене на бременността ? Преди 4 години като бях бременна със сина ми ползвах 1-2 ,но сега не ги намирам, а тези които пробвах сякаш не са моите.

И аз така 😄 Не намирам тези старите, а имаше едно в което примерно като отида на 11.06 и ми изкарваше тогава в коя седмица ще съм, сега не намирам. Използвам си само моят календар в режим бременност, просто да гледам в коя седмица съм в момента.

# 47
  • Мнения: 496
Изтеглили ли сте си вече някакво приложение за следене на бременността ? Преди 4 години като бях бременна със сина ми ползвах 1-2 ,но сега не ги намирам, а тези които пробвах сякаш не са моите.

И аз така 😄 Не намирам тези старите, а имаше едно в което примерно като отида на 11.06 и ми изкарваше тогава в коя седмица ще съм, сега не намирам. Използвам си само моят календар в режим бременност, просто да гледам в коя седмица съм в момента.

Имаше едно готино , всяка седмица показваше размерите на бебето в някакъв плод, зеленчук, съвсем в началото беше като семе от мак, после от сусам . Ще търся аз 😀

# 48
  • Мнения: 74
Изтеглили ли сте си вече някакво приложение за следене на бременността ? Преди 4 години като бях бременна със сина ми ползвах 1-2 ,но сега не ги намирам, а тези които пробвах сякаш не са моите.

И аз така 😄 Не намирам тези старите, а имаше едно в което примерно като отида на 11.06 и ми изкарваше тогава в коя седмица ще съм, сега не намирам. Използвам си само моят календар в режим бременност, просто да гледам в коя седмица съм в момента.

Имаше едно готино , всяка седмица показваше размерите на бебето в някакъв плод, зеленчук, съвсем в началото беше като семе от мак, после от сусам . Ще търся аз 😀


Аз ползвам пълната версия на Feia (смятам, че има доста полезна информация) и отделно Моят календар с включена опция за бременност и от време на време дори там си водя различни бележки със симптомите, които имам.

Последна редакция: пн, 10 апр 2023, 07:43 от Dimitrova99

# 49
  • София
  • Мнения: 1 718
https://www.hipp.bg/bremennost/kalendar-na-bremennostta/
Ето това са подобията на сусамчета и бобчета Simple Smile)
Изтеглили ли сте си вече някакво приложение за следене на бременността ? Преди 4 години като бях бременна със сина ми ползвах 1-2 ,но сега не ги намирам, а тези които пробвах сякаш не са моите.

И аз така 😄 Не намирам тези старите, а имаше едно в което примерно като отида на 11.06 и ми изкарваше тогава в коя седмица ще съм, сега не намирам. Използвам си само моят календар в режим бременност, просто да гледам в коя седмица съм в момента.

Имаше едно готино , всяка седмица показваше размерите на бебето в някакъв плод, зеленчук, съвсем в началото беше като семе от мак, после от сусам . Ще търся аз 😀

# 50
  • Мнения: 90


Здравейте Simple Smile Аз използвам това приложение и много ми харесва, на английски е, но има много информация и е безплатно.
В 5г.с и 4 дни съм. Абсолютно непланувана бременност, в първия момент се стреснахме и двамата (не че още не сме), но вече започнахме маалко да го осъзнаваме. Явно това ни е късметът и не всичко в живота ни трябва да е планирано. 🍀 Бях на първи преглед и се видя сакче и жълт. мехурче.
Лека бременност на всички 🙏🏻

# 51
  • Мнения: 76
Аз си изтеглих pregnancy +, на английски е но е интересно, виждаш бебето, можеш даже да чуеш пулса, също има и статии , а цикъла си го следях във Flo и сега си пуснах режим бременност. Също ми харесва, защото мога да видя примерно на 3 юни, в коя седмица ще съм и как ще изглежда тогава бебето.

# 52
  • Мнения: 74

Момичета, вие колко дни след закъснението смятате да си запишете час при гинеколог? Аз все още се колебая - 18 дни дълъг период ли е или е ОК?

# 53
  • Мнения: 604
Аз ползвам също Pregnancy +, заедно с Premom, чрез което следех цикъл, базална температура, овулация и тестчета.
Dimitrova, моят първи преглед ще бъде в четвъртък, когато ще съм в 5+1 гс, за да потвърдим, че е вътрематочна.

Последна редакция: пн, 10 апр 2023, 11:45 от Valerita

# 54
  • Варна
  • Мнения: 123

Момичета, вие колко дни след закъснението смятате да си запишете час при гинеколог? Аз все още се колебая - 18 дни дълъг период ли е или е ОК?

Моят ще е в сряда, 5седмица и 4 дни. С първото обаче ходих чак в 7ма седмица 😄

# 55
  • Мнения: 496
Аз днес си запазих час за 25 април , чак тогава имаше свободен час моя доктор , но доста далече ми се струва. Вече имам 1 седмица закъснение , чудя се дали да не отида някъде другаде преди това , само за да установим ,че е вътрематочна ,че на този етап това е най-важното . С първата ми бременност отидох в 6 седмица , сърце не се чу тогава, след още 2 седмици отидох пак и тогава се видя тупкащото сърчице.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 718
Момичета, аз днес бях на преглед, видя се сакче и се потвърди, че е вътрематочна. Зародишът е колкото точка и не се вижда нищо друго. При мен точно изтече 5-та гестационна и от утре ще е 6-та или 5 та + 1 ден. След две седмици ще имам втори преглед да се чуе ❤

# 57
  • Мнения: 76

Момичета, вие колко дни след закъснението смятате да си запишете час при гинеколог? Аз все още се колебая - 18 дни дълъг период ли е или е ОК?

Моят ще е в сряда, 5седмица и 4 дни. С първото обаче ходих чак в 7ма седмица 😄

И аз съм сряда за пръв път,  ще съм 6+5, ако реално вървя така, защото аз не съм следила овулация и имам дълъг и не особено редовен цикъл.

Последна редакция: пн, 10 апр 2023, 13:24 от Eksi

# 58
  • Мнения: 74
Момичета, аз днес бях на преглед, видя се сакче и се потвърди, че е вътрематочна. Зародишът е колкото точка и не се вижда нищо друго. При мен точно изтече 5-та гестационна и от утре ще е 6-та или 5 та + 1 ден. След две седмици ще имам втори преглед да се чуе ❤

Тоест правилно ли разбирам, че ако по календар сме например 4+6 значи се водим 5-та седмица, 5+7 - 6-та седмица, 6+1 - 7ма седмица и т. н?

# 59
  • София
  • Мнения: 1 718
Да, точно така!

Общи условия

Активация на акаунт