Диетата на д-р Ори Хофмеклер-3

  • 16 212
  • 297
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 305
Шоши, съжалявам, че не си добре. Здравето е преди всичко.  smile3525 Пожелавам ти да си по-добре тези дни и да намериш режима който ще допадне на тялото ти най-добре. Когато можеш пиши и не ни забравяй  Crazy

Натка , браво на теб. Аз ако ми намигне една бисквитка и до нея има още една гаранция, че ще се запозная и двете.  Mr. Green Аз нямам силна воля за сладко и при мен варианта е пълно отказване. Ще трябва да поработя над себе си в това отношение.

Angii, според мен всички тези неща не водят до нещо супер. По-скоро ако можеш наблегни на здравословната храна, на повече движение и хубави емоции сред приятели и близки. Ако все пак продължиш да експериментираш - най-искрено ти желая усилията ти да доведат до желания ефект.

аз сега ще бягам да си направя сока от грейфрут. Усмивки момичета

# 241
  • Мнения: X
Момичета, качих се на кантара - 58 кг  newsm44 Стартирах от 62 на нова година и бях 59 като дойдох при вас . Страшно съм доволна ! Целта е поне 54 да стана.. Малко прегреших с 1 пилешко, малко италианска салата и чаша бира но не можах да устоя...  Embarassed Винаги така става през почивните дни. Весел уикенд и мноого много усмивки   newsm51 newsm51

# 242
  • Мнения: 258
Момичета,харесва ми тази диета!Досега съм на едно кафе,вода и един портокал.Кажете ми за вечерята от какво трябва да се въздържам и кои храни да не смесвам,че нямам време да изчета всичко назад.
Благодаря за топлото посрещане!Вие сте много любезни домакини,само защо не черпите със сладкиши новодошлите? Laughing

# 243
  • Варна
  • Мнения: 870
raliar  party023това е за теб добре дошла при нас newsm51

# 244
  • Мнения: 305
Скарабей smile3525, моите поздравления за напредъка с борбата с килограмите. Браво  smile3501 Пожелавам ти все така усмихната и щастлива да вървиш напред към заветните 54.

raliar, желателно е да не се хапва сладко, тлъсти, мазни храни. През деня може да консумираш: плодове, зеленчуци, кафе и чай умерено и много вода. Плодовете - набляга се най-вече на сочните. Може да включиш малко количество протеини ако имаш нужда: яйца, кисело мляко, извара...

Вечерта според д-р Ори трябва да се започне с по-лека храна и постепенно да се прибавя по-тежка. Препоръчително е да се започне със сурови зеленчуци (зеленолистни) + може да се добави краставица, магданоз, домати, лук ..... След това е хубаво да се включат протеини и готвени зеленчуци, накрая ако си още гладна въглехидратите. Важно е да спреш когато се почувстваш повече жадна отколкото гладна. Разрешава се да се хапва шоколад, за препоръчване черен. Суровите семена и ядки са полезни. Важно е разнообразието. Дано съм ти помогнала. Когато имаш време прочети това което беше публикувала Мазнислава -- аз само се опитах да сумирам най-важното.

Усмивки -- след малко ще празнувам аз  smile3508 нали започвам вечерята в 17:30

# 245
  • Мнения: 305
Момичета прекрасни   newsm51, бързам да споделя - свалих си "кючек" упражненията и настана една веселба. То не било никак лесно, а аз си мислих кълча се и какво толкова. А то врът врът, но бързо и трябва да мислиш за ръце, за коремче, за ханш -- леле, леле. Изморих се - а аз мога да подскачам цяла нощ в дискотеката  newsm44
Свалих и на Кармен - аеробик стриптийз -- там има едни упражнения за задните части и краката не са никак зле. На Клаудия Шифър също са много добри - те са основно за тези проблеми зони. Ще ви пиша как вървят нещата. Има и пилатес --Солима може да си изтеглиш ако имаш възможност - те са няколко вида. Май най-лесното е, да си пуснем музика и да си танцуваме както си знаем, но  не ни пречи да понаучим и някое друго движение. На мен ми се ходи на Фламенго, но нещо не мога да си намеря часове и на аржентинско танго ми се ходи, но за танго трябват двама  smile3521

# 246
  • Мнения: 13 025
...
Натка , браво на теб. Аз ако ми намигне една бисквитка и до нея има още една гаранция, че ще се запозная и двете.  Mr. Green Аз нямам силна воля за сладко и при мен варианта е пълно отказване. Ще трябва да поработя над себе си в това отношение.
...
Хи хи, че те както бяха цял пакет, по-добре направих, че дръпнах една и избягах в другата стая  Laughing Както ми закъсня с една седмица (поне най-сетне днес ми дойде, че вече се чях притеснила), считай че това сладкото за нищо го нямам, ако се нахвърля - иначе не обичам сладко, ама по това време на месеца ме е срам да кажа какви количества унищожавам и дали изобщо ям нещо солено  Blush
А и останалите вкъщи не ме улесняват, понеже обичат сладко - ето вчера имаше разкошна бисквитена торта, ама нали съм инат, само си опитах от парчето на половинката и това беше. Тази жена свекърва ми ще ми провали красотата, да знаете! В момента се е запретнала да прави бухтички  Rolling Eyes Не знам как ще устискам, при тоя глад за въглехидрати...
Дотук бях горе-долу добре: кафенце с малко мед, една мандаринка, половин грейпфрут, едно варено яйце преди час, че ще вечерям чак в 20ч и ми се обади стомахчето. Стискайте палци за вечеря да си напавя някакава салата или нещо такова, вчесто да се нахвърля на бухтите...

# 247
  • Мнения: 305
Натка , честита рекичка  newsm51. Това е страхотна новина и малко можеш да си позволиш сладичко по това време. То май повечето сме като цунамита по време на мензис и опустошаваме всичко сладко без много да се церемоним. После гледаме с ужас последствията от бедствието.  newsm62 То не е смешно, но на практика точно така става.
А свекървата ти да е жива и здрава. Тя май ти помага да си каляваш волята - тортички, бухтички ....Стискам палци да наблегнеш довечера на салатката и нещо по-така, а ако се доближиш до дяволитите бухтички - да грабнеш една и беж да те няма.  newsm68

Аз вече вечерях - салатка от китайско зеле и лимонче. После няколко риби - стана ми тежко. Но, те някак си ме приканваха и аз нали съм си добра душичка се предадох. И все пак определено малко съм свалила (утре ще видя на кг.) защото по-дънките чувствам леки признаци на комфорт. Ще видим внушавам ли си или има нещо вярно.
Борбата е безмилостна, но като командир на моя батальон всяка малка победа заслужава аплодисменти от войниците в лицето на мозъка рисуваш картина как тази сладка чудесно се залепва за задните ми части и те стават странно големи, палавите очички които шарят, но се стремят да гледат по настрани от вредните изкушения, дяволитите ръчички които се опитват да не докосват и да не взимат това което е строго забранено, пъргавите крачета които ме слушат и при команда "тръгни" вървят ли вървят в забрава унесени и най-накрая коремчето което изнемогвайки търпи безбройните преси в името на общото благо.  smile3525

Момичета, желая ви една страхотна вечер и който сега папка му пожелавам вкусна и умерена вечеря която да ви дари не само с нужните за организма вещества, но и с душевно спокойствие, че днес сте надминали себе си и не сте се предали на дяволитите сладка. Но, ако ....яжте с кеф и най-вече не съжалявайте - това убива удоволствието. Усмивки

# 248
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Добър вечер дами,
аз съм много заета по цял ден (участвам в едно обучение) и не ми остава време да пиша, но сега ще намеря такова да се отчета. И така днес изкарах на кафе, 1 мандаринка сутринта, 1 пилешко бутче на обяд (нямаше как това предлагаха за обяд, само да се похваля, че изядох само пилето без ориза и най-важното - отказах крем карамела който предлагаха за десерт!), 1 портокал, кисело зеле и кренвирш за вечеря, а преди малко и 4 парченца натурален шоколад (взела съм си LZ, а той е повече въздух и така се лъжа, че ям повече  Mr. Green).
На обяд ми стана тежко от пилето и утре срам не срам ще си нося портокалче за обяд, че там плодовете са безбожно скъпи! Сега отивам да спя, че вече не знам какво правя!

Лека нощ и утре да се събудим поне с по 1 кг по-малко!  bouquet

# 249
  • Мнения: 689
Виждам,че се справяте добре,за разлика от мене-в някаква депресия съм явно Sad

Съни-можеш ли да ми го пратиш по мейла кючека,че при нас е болкиран,а така ми се ще да се покълча Cry Cry CryИма ли начин?

# 250
  • Мнения: X
Water Lily, мила, не се отчайвай  Hug Ужасно криво ми беше в началото, минах през един застой (около седмица не смъкнах нито грам) съчетан с други проблеми и главоболия но с малко воля и упоритост резултата е на лице !  Flutter   bouquet Не забравяйте водата - поне 2 л на ден  smile3525

# 251
  • Мнения: 305
Water Lily , мога ли с нещо да помогна за депресията? Ако имаш нужда да споделиш с някого просто ей така да си излееш насъбралото се - пиши ми. Или ако ти помага седни и в една тетрадка си напиши това което те вълнува, тревожи, подтиска - може би когато е черно на бяло на лист хартия ще разбереш причината и ще погледнеш с друго око на нещата. Малко или много самите ние придаваме дадена тежест на нещата в зависимост от дадено настроение, нагласа, възприятие..... Много ми се иска да ти помогна.  smile3525 Понякога се губим или тъпчем на едно място, но и това е шанс да преосмислим нещата. Най-лесно е да вървим по течението и безучастно да приемаме всичко което ни се случва просто защото се случва. Но, още по-приятно е да намерим сили, да се мотивираме и да погледнем на предизвикателството което ни е завладяло. Ако днес си си хапнала повечко - не се тревожи. От опит знам, че освен да се чувствам зле и да имам угризения - нищо друго не се променя в този момент. И вместо да мисля за нещо вече свършило и някаква моя издънка, аз лично си мисля за нещо хубаво, за нещо което тепърва ми предстои. Утре е нов ден и това ми дава шанс да бъда по-внимателна с това което слагам в устата ми. А ако разбера и причината която ме е подтикнала да нападна дадена храна, направо фронтално я "нападам" и не и се давам. Ох цял роман написах в желанието си да помогна. С риск да ме набиеш - усмихни се. Помисли си за нещо хубаво, за нещо което те радва, което кара душата и сърцето ти да пее. Припомни си някоя весела история с твоите малчугани, засмей се с глас и не се давай на това никакво чувство....

За съжаление упражненията се включват директно в media player и нещо не мога да ги изпратя. Ще се опитам отново....
Мога да ги запиша на диск и да ти го изпратя. Иначе това е линка за начинаещи - обясненията са на руски език. Аз съм си свалила и други, но май тези обяснения са най-ясни. Има и още едни упражнения на Райна. Ако ми дадеш адрес ще ти изпратя диск или ако си в София можем да се видим да ти го дам записан. При мен бързо се свалиха, но може да съм оцелила точното време. http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/Bellydance%20Fitn … ms%20&%20Abs/

# 252
  • Мнения: 305
Water Lily, тук е танца на Рания. Известна танцьорка стил кючек. Обясненията са на руски език и тя е групирала няколко стъпки в танц. В началото изглежда трудно, но след няколко дни предполагам, че ще схвана всички стъпки. Днес дори имах мускулна треска - а тялото ми определено е тренирано. Ходила съм и на бразилно бойно изкуство и все си мислих докато гледах упражненията - това е само един танц. Да, ама не  newsm62
http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Others/Rania%20Exotic%20Be … ydance%20Workout/

Усмивки и както каза Скарабей - не се отчайвай!

# 253
  • Мнения: 305
Добро утро момичета   smile3525, преди малко се претеглих и бързам да споделя с моите он-лайн приятелки. За една седмица съм свалила 1 кг и 100  newsm44 и това без да съм изрядна и без спорта (ако не броим сутрин час ходене до офиса и вечер час и нещо обратно - има баир и ми е малко по-трудно  Crazy).

От утре мисля да включа сутрин упражнения и да огранича сладките и тестените нещица, ох и махам капучиното. Иначе с водата се справям блестящо - на ден пия 2.5, отделно чай и сок от грейфрут. Общо взето вървя си към заветната цел и бавно, но славно ще я стигна и ще я прегърна без да я пускам. Като цяло е по-трудно да задържим постигнатото.
Аз мисля един път седмично да съм само на плодове - и най-вероятно това ще е четвъртък по тибетските учения. До момента не съм правила пълнолуние и новолуние, но може и това да опитам някой ден.  newsm62 Няма да задавам толкова задачи на тялото ми, че вземе да ги обърка. Днес си направих и коремните преси - но изгърмях на половин път. Преди съм правила по 1000 без да се замисля и то различни стилове, а сега труднооооооо..... Това обаче някак си мазохистично ме мотивира. Направо ината се събуди в мен и съвсем нагледно осъзнах колко изтървано е положението и как кораба си е направо потънал. Сега трябва да го издърпам на повърхността, да го прегледам и да оправям нанесените поражения. Но, хубавата новина е, че имам шанс да променя дизайна, да го оформя както си искам, да го боядисам в цветовете които си искам. Определено фитнеса ще го зарежа за месец и ще наблегна на пилатес и йога + капуейра, за да оформя вътрешните мускули. Малко кючек за хубаво настроение и както се казва в една реклама "какво повече му трябва на човек" -- много неща, но на този етап скромно ще се задоволя със свалени килца  newsm47

Момичета прекрасни, желая ви един страхотен неделен ден изпълнен с много смях, с много приятни емоции споделени с приятели и близки, с вкусно кафе, фреш и страхотна зелена салата вечерта + още нещо. Усмивки и горе главата. Как беше "няма невъзможни неща!"

# 254
  • Мнения: 13 025
Натка , честита рекичка  newsm51. Това е страхотна новина ...
Мерси, новината си е страхотна, че се бях притеснила сериозно
Сега обаче имам такива болки в корема, че днес май ще изоставя режима, поне докато се съвзема - просто ще трябва да изкарам деня на обезболяващи, които не ми се ще да пия на празен стомах Sad
После се завръщам пак с нови сили (то и без това като съм на работа няма как да ям нещо свястно през деня, така че предполагам ще ми е по-лесно да спазвам режима, а и ще съм по-далеч от изкушенията, които ме пресрещат всеки път, когато вляза в кухнята вкъщи  Wink )
Желая приятен ден и успешна диета на всички

Общи условия

Активация на акаунт