Диетата на д-р Ори Хофмеклер-3

  • 16 246
  • 297
  •   1
Отговори
# 225
  • София /Сухата река/
  • Мнения: 91
Благодария ти Не съм за съвета и топлото посрещане.п.с.Моля за извинение,че досега писах на латиница,няма да се повтори.  :

# 226
  • Мнения: 258
Здравейте,момичета!След като от една седмица изчетох всички диети в нета реших,че вашата най-много ми допада.След един гладен ден по лунната реших от утре да се присъединя към вас.За сваляне имам мноого килограми,така че стискайте ми палци,разчитам на подкрепата ви.

# 227
  • Мнения: X
raliar Добре дошла, пожелавам ти успех в борбата с килограмите  Hug

# 228
  • Варна
  • Мнения: 870
 newsm44 newsm44УРААААА-0,500гр.Вчера за да удържа до 18ч30м със мъжо отидохме на покупки по магазините.Във 18ч30мин шопска салата със малко бекони 1 чашка винце.Към 20ч два малки картофа издълбани със пълнеш от кис. краставички и морков и запечени.След това -половин меденка.Не можах да устискам за сладичкото но нищо newsm68и на това се радвам.Като се има напредвид че ми закъснява  и все пак ми се хапва сладичко smile3514Вие как сте момичета.Съни къде си липсвами твоят силен дух  bouquet

# 229
  • Варна
  • Мнения: 870
вижте какво открих във форума.Хем сладичко хем диетично.За мамите като мен които не могат да се лешат от сладичкото.Днес ще го направя и ще ви кажа дали е вкусно.                                                                                                                         КРЕМ СЪС КИСЕЛО МЛЯКО!!!!                                                                                                                     300гр кис.мляко,300гр пресни плодове,1-2с.л. мед,1ч.л. желатин-към млякото се добавя меда и плодовете,пасирани или нарязани на парченца и всичко се разбърква.Добавя се и разтвореният желатин във малко вода.Сместа се оставя във хладилника2-3 часа да престои и след това се консумира Peace

# 230
  • Мнения: X
sneji_suni, пробвала съм я тази рецепта - хич не е лошо  Peace

# 231
  • Мнения: 305
здравейте мили момичета smile3525

първо добре дошла на raliar.

Маминката , с общи усилия, с наша подкрепа и с желязна воля от твоя страна ще свалиш 15 кг. Тук сме за да си помагаме, мотивираме, да се забавляваме и ако трябва да се "караме". Съгласна съм с момичетата, че е желателно да си хапваш 1200-1300 кал. Ако ги намалиш драстично резултат ще има - това е гаранция. Но, първо може да не свалиш всичките килограми и понеже организма ще е свикнал примерно с малкото храна от 800, за да продължиш да сваляш ще се наложи да намалиш калорийте и тогава идва карането от моя страна.  smile3512
Мисля, че Веси беше споделила (между другото - Веси къде си?) понякога когато сме в застой е хубаво да си направим ден на плодове и зеленчуци - тоест фаза 1, а на другия ден да сме във фаза хапване - overeating и така организма се излъгва и би могъл да изгори повече. Като се замислим тези килограми не сме ги качили за един ден, за да искаме да ги свалим за миг. Щеше да е прекрасно признавам си, но някак си не става.

Не съм и Снежи , справяте се доста добре с вечерите. Дори и да има малки прегрешения - половин меденка и 4 парченца тъмен шоколад си е направо песен. При мен проблема е, че обичам млечен шоколад, обожавам нутела и не си я купувам защото я нападам много бързо и за нула време тя вече ми е в тумбачето.  smile3534 изобщо страня от това изкушение.

Снежи, звучи чудесно -- ако го направиш сподели как е на вкус. Аз до момента съм изпила литър вода, чаша с лимон и след малко ще си направя чайче. После ако съм гладна ще пия грейфрут. За довечера ще имам зелена салата и рибка. Десерт - решила съм да нямам. Уж ще съм стриктна, но ще видим. Снощи бях на един пиано бар и весело си изкарах. Имаше някакви сладки на масата, но аз ги гледах много страшно  от разстояние newsm47 Довечера съм на диско и с моята приятелка се смеем, че тя пие а мен ме хваща. Аз съм си едно диваче на дансинга, но и това си е горене на кал.

Момичета, хубаво е да се мотивираме и да спортуваме. Някои вече са напреднали - дайте и останалите да се включим. Във форума някъде имаше сайт със  възможност за сваляне на различни "гимнастики" мога да го потърся и да споделя с който желае. Аз преди ставах в 5:00 за да си правя упражненията, но нещо се разсейвам напоследък. Изобщо движението си е полезно и дори и пеша да ходим пак е нещо. Хайде отбор дружина - напред  newsm68

Усмивки и ви желая един страхотен ден изпълнен с много смях, закачки, с по-малко изкушения от страна на храната и повече движения.

# 232
Здравейте момичета, много се радавм че Ви има, аз съм нова във форума но от доста време имам проблем с кг. надявам се с ваша помощ да го  пеодолея  Embarassed

# 233
  • Мнения: 305
здравей Angii,  smile3525, добре дошла в отбора. Ако имаш въпроси питай смело, ако имаш притеснения дай знак. Сега се усмихни и се зареди с положителна емоция, защото днес ти е 1 ден и може да срещнеш някои трудности. Ако ти се прияде - хапвай си смело плодове и зеленчуци -- не се тревожи. Успех

Момичета, ето и линка с упражненията           http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/  -- най-добре е да се ходи навън, така сме по-мотивирани, но не всеки има възможност, а и така ценното време не стига за всичко. Но, не униваме и гледаме с усмивка -- ако се замислим в това време пълно с неизвестни и несигурни неща, това което правим с тялото си зависи изцяло от нас! Това направо е нещо сигурно, точно и ясно. Каквото сложиш в устата си - зависи от теб! Е такава власт да имаме и да не я използваме за благородни клаузи  като здраво и хубаво тяло - си е направо грехота.  newsm12

И така момичета - внимаваме какво слагаме в устата си и какви мисли минават през главата ни. Мисълта е също сила и ако е истина, че това което мислим днес е постройката на която ще се наслаждаваме в близко бъдеще --- дайте да мислим хубави неща. То и това не ни коства нищо.  newsm51 Усмивки

# 234
  • Варна
  • Мнения: 870
 newsm51 newsm51приятен ден и от мен.Направих го киселото мляко да видим какво ще излезе smile3508За сега съм на 1 ябълка да видим как ще издържа до 17ч30мин smile3511

# 235
  • Мнения: 702
Момичета, съжелявам, но аз се отказвам Sad. Не се чувствам добре, дори си помислих че съм бременна, но снощи ми дойде. Три дни подред ми се гадеше и виеше свят. Не мого да си го позволя защото трябва да се грижа за детето. Може би ще пробвам нещо друго чайчета или добавки някакви. 
  Пожелавам ви успех и удовлетворяващи ви резултати Heart Eyes

# 236
  • Мнения: 13 233
raliar, добре дошла и от мен Hug

sneji_suni, непременно да кажеш как се е получило, че звучи много примамливо
Аз снощи хапнах едно пилешко крилце от буркан (домашна консерва - няма никакви консерванти  Grinning), малко салата от варени картофи и праз, около шепа маслини (продавачката ме излъга, че били безсолни  #Cussing out) и една-две лъжички лютеница за разкош. Накрая едни бисквитки ми намигнаха от ъгъла на кухнята, но аз понеже съм инат, изядох само едничка, нищо че още не ми идна и мога да изям около един кашон бисквити, без да ми стане лошо...
За днес ще видим - току-що се излюпвам и ще започна с кафенце с малко мед и повечко водичка.

Шоши, дано се почувстваш по-добре

# 237
аз сега пробвам фемимодел вече 3 ден ги пия но мисля че няма никъкв ефект Cry

# 238
  • Варна
  • Мнения: 870
angi-недей се тъпка със глупости.Подобре пробвай нещо друго.Аз лятото пих кафе вита голд-поне само потитска глада.За този фемимодел съм чувала че няма ефект.И то мои приятелки са го пили  bouquet

# 239
сигурно си прави и аз го пих това кафе, но никакъв ефект, също и златно чудо, сега ще пробвам с тези таблетки поне докато свърши опаковката, но съм 99% сигурна, че няма да има ефект

Общи условия

Активация на акаунт