Бургас, информация за гинеколог (10)

  • 14 022
  • 217
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 388
Има и от бургаските доктори които биха се ангажирали, не е като да отказват всичките. Просто говорете с конкретен доктор, ако държите. А ако не, отивате в Окръжна и раждате при екипа на смяна.

# 196
  • Мнения: 10
Бях на преглед при Костова и малко се учудвам защо всички я хвалят. Комуникацията е много трудна, все едно с ченгел й вадя думите от устата. Направо се измъчих да разговарям с нея. И от лечението не останах доволна.

# 197
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Аз съм със същото мнение, но все си викам може грешката да е при мен, защото очаквам нещо, което ми се струва нормално за млад лекар-да е по в час, да се интересува от новости, а тя пее песента на бургаските лекари.

# 198
  • Мнения: 1 741
На същото мнение съм, но понеже всички я хвалят и си викам сигурно вината е в мен!!!
Един път ми беше достатъчен преди доста години да я преценя. Отделно си позволи лукса да плюе по Бургас. Как тя се принудила, видите ли, от такъв голям град като Пловдив да дойде в мъъъничкия Бургас, заради съпруга си.
Мънкаше си под носа и беше изключително флегматична. За мен е посредствен лекар лансиран от пловдивските репродуктивни светила навремето.

Бях на преглед при Костова и малко се учудвам защо всички я хвалят. Комуникацията е много трудна, все едно с ченгел й вадя думите от устата. Направо се измъчих да разговарям с нея. И от лечението не останах доволна.

Последна редакция: чт, 11 апр 2024, 21:36 от bubastet

# 199
  • Мнения: 10
Аз съм със същото мнение, но все си викам може грешката да е при мен, защото очаквам нещо, което ми се струва нормално за млад лекар-да е по в час, да се интересува от новости, а тя пее песента на бургаските лекари.

Не забелязах да е в час с лечение и медикаменти. Честно казано излязох мислейки..ако това се води най-доброто в Бургас не мога да си представя какво е наи-лошото.

Кабинетът също ми се стори западнал, а да не говорим, че вътре седи някаква асистентка, която се обажда и дава мнение все едно е лекарка.

# 200
  • Мнения: 1 694
Аз съм със същото мнение, но все си викам може грешката да е при мен, защото очаквам нещо, което ми се струва нормално за млад лекар-да е по в час, да се интересува от новости, а тя пее песента на бургаските лекари.

Не забелязах да е в час с лечение и медикаменти. Честно казано излязох мислейки..ако това се води най-доброто в Бургас не мога да си представя какво е наи-лошото.

Кабинетът също ми се стори западнал, а да не говорим, че вътре седи някаква асистентка, която се обажда и дава мнение все едно е лекарка.
Лечение на какво?

# 201
  • Мнения: 321
Запазих час при доктор Мърмърова. За второ мнение, понеже друг нейна колега иска да ме приеме за операция ( миома). Дано да мине добре прегледа... По телефона каза, че не работи с направление, дано си заслужава и остана доволна

# 202
  • Бургас
  • Мнения: 4 068
Аз преди години ходих при Мърмърова и бях доволна, спрях да ходя, че много се чакаше, също съм я запомнила, че  беше единствената, която ми даваше касов бон при плащане, при друг не ми се е случвало и ми направи добро впечатление

# 203
  • Мнения: 232
Здравейте, имате ли идея кои са израждащите лекари в окръжна, които взимат дежурства , освен др Кироваков, кой друг взима дежурства?

# 204
  • Бургас
  • Мнения: 3 584
Всички, които ги пише в сайта на болницата за родилно отделение.

# 205
  • Мнения: 232
Благодаря за инфото видях ги.
В окръжна болница Бургас, всички израждащи ли са привърженици на нормалното раждане( ако няма проблем) или като при повечето отиваш за нормално и накрая те режат?

# 206
  • Бургас
  • Мнения: 6 023
Статистиката за процента секцио в бургаските болници е красноречива:
https://clinica.bg/27452-rajdaniqta-prez-2023-g-

В сайта на болницата има и отделение по гинекология, там също работят АГ. От двете отделения лекарите дават дежурства в родилно по график.

# 207
  • Бургас
  • Мнения: 3 584
В окръжна никой няма да те натиска за секцио, ако отидеш за нормално и всичко е наред. Секциото там е по- спешност - т.е ако стане належащо в хода на раждането или планово, т.е. с предварителна договорка.

# 208
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
По тази таблица излиза, че трябва да отидеш в някое малко градче с болница на ниво от преди 20 години  за минимизираш възможността за  "спешно" секцио. Flushed Hushed

# 209
  • Бургас
  • Мнения: 6 023
Да, в малките градчета причината е, че там почти никой не ражда. Те и персонал нямат за секцио. Но като сравниш големи болници в областни градове с еднакво ниво на оборудване, е ясно. Не можем да сравним МБАЛ Луковит с 40 раждания годишно с УМБАЛ Бургас с близо 2000.

Общи условия

Активация на акаунт