Бургас, информация за гинеколог (10)

  • 14 461
  • 218
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 414
Здравейте, търся някоя дама,която е родила секцио тази година в Бургасмед? Искам да питам някои организационни въпроси. Благодаря Simple Smile

# 166
  • Мнения: 7 095
И на мен ще ми бъде полезно пролетта ще раждам

# 167
  • Мнения: 259
Аз преди един месец

# 168
  • Мнения: 260
И аз преди месец

# 169
  • Мнения: 125
Защо не питате директно тук? Аз също ще раждам там секцио и имам нужда от всякаква информация.

# 170
  • Мнения: 414
Ами интересува ме как стоят нещата като цяло. Колко време след операцията е раздвижването? Кога ви носят бебчето? Оставят ли го при вас? Помагат ли с опитите за кърмене и изобщо при секцио кога пускат бебчетата за това? Някой има ли,който е платил за стая и бащата да остане през 5-те дни? Въобще всякакво инфо би ми било полезно! Благодаря предварително!

# 171
  • Мнения: 125
Чудесни въпроси! Аз другата седмица влизам в 4ти месец и още не съм питала лекаря си за нищо свързано с раждането , но въпреки това чета всичко, което е свързано със секциото, че умирам от страх и искам да съм колкото се може по-подготвена.
При кой лекар сте?

# 172
  • Мнения: 414
При д-р Недялков Simple Smile аз също искам да се информирам просто как са нещата в самата болница,че все пак навсякъде е различно.

# 173
  • Мнения: 125
При д-р Недялков Simple Smile аз също искам да се информирам просто как са нещата в самата болница,че все пак навсякъде е различно.

Често срещам името му, доста са доволни от него. Аз съм при Гамишев.

# 174
  • Мнения: 1 747
Правилен избор на лекар Simple Smile. Те са в екип с д-р Гамишев по принцип.
Мога да споделя само за раздвижването, ако сутринта е секциото вечерта към 18-19 ч. е раздвижването.
По някое време следобяд идват да махнат и торбата с пясък от корема. Ако имате болки поискайте си свещички Профенид, дори се вземете предварително.
Относно бебчето, не мога да съм полезна, защото моето беше в кувьоз и ходех да си го посещавам след 17ч00  всяка вечер. Иначе още същия ден около обяд съпругът ми отиде да го види  и направи снимки. ❤️Бях и с пълна упойка, не успяха със спинална.

При д-р Недялков Simple Smile аз също искам да се информирам просто как са нещата в самата болница,че все пак навсякъде е различно.

# 175
  • Мнения: 414
bubastet, честито за бебчето и благодаря много за отговора!

# 176
  • Мнения: 125
А колко се плаща за секцио?

# 177
  • Мнения: 1 747
Благодаря ти,HOPE.LOVE.PATIENCE. 😊 Леко раждане и на теб! 🌸

bubastet, честито за бебчето и благодаря много за отговора!


Юни 2023 г. беше 1300 лв. +по 20 лв. за бебето на ден

А колко се плаща за секцио?

# 178
  • Мнения: 209
Аз родих нормално април месец тази година и за престоя на съпруга ми три дена платихме 1000 лв.

# 179
  • Мнения: 7 095
Аз чакам второ и първото и това са при Ангел Недялков.💯
Първото е януари 2020 ❤️
Ще дам инфо също.Предполагам,че освен цената няма да има много други промени.....
Секциото ми беше сутринта7.30.,вечерта към 7-8 ме раздвижила беше ми трудно да стана.
Като сложат упойката после слагат и катетъра.
Болеше ме глава и вратът после и си поисках хапче и ми мина.
Бях будна на секциото,веднага видях бебето,после мисля че имах една нощувка сама и донесоха бебето след сутрешната баня то отиде някъде към 10...11ч.
Бащата не е присъствал нямам инфо там за цени и т.н.Идваше на свиждания.

Вдигнах т.от гърдите,носете си помпа!
Сложиха ме на Аб....после тестваха и малката оказа за завишено црп и тя на Аб,не ми се да ядеше,нямах и сили и поисках да я вземат ...аз се цедях...гадно си беше 😔....но вс минава 🩷постояхме малко повечко да са сигурни че сме здрави.
Детето иначе си е напълно здраво!
Бъдеща кака!
Доста активна дори 🤣

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт