Плодове и чай с мед - 3 част /следновогодишна/

  • 19 747
  • 345
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 605
Здравейте. Аз се срамувам в ъгъла заедно с viktori  Embarassed , но реших да мина да се надъхам за утре. Как сте останалите сериозни плодчета? miranda_rs браво скъпа, на всяко твое свалено килце се радвам все едно аз съм си го свалила! Емия как е баткото? Вече се пооправи нали? Много да го нацелуваш! Tristania само постоянство му е майката. Някой жени сме си просто такиви - всичко ни се лепи и трябва цял живот глад и лишения за да не качваме килограми. И аз като започна да се тъпча казвам страшно много. sweet_angel не се ядосвай и ти ще започнеш утре с нас нали?!? А водка с лед и лудата тиква обещаха да се включат също. Целувам ги и се надявам скоро да са и те сред нас. Айде момичета и умната. Който започва от утре да се натъпче много тази вечер  Laughing , та да не може да погледне храна утре. А на гладуващите стискам палци!!!   bouquet

# 46
  • София
  • Мнения: 5 605
Аз съм вече трети ден и се чувствам по-добре - главата вече не ме боли.Килограмите се са все толкова (-3кг). За сега си позволявам по една лъжичка мед към чая , но от утре ще я махна и ще остана само на чая и мандаринките. Сега като е пълнолуние,може да се забави свалянето на кг newsm78 или греша?
Напротив миличка. По пълнолуние се всаля най-много.А меда не го махай. Определено е необходим. Ще се чувстваш като изцедена без него. Поне по 1 път на ден яж по една лъжичка. От нея няма да надебелееш! Успех

# 47
Момичета само веднъж ви прочетох и се навих. От 1 съм на вашата диета и все още издържам но ми е адски гладно, а е наложително да отслабна. Ще издържа - въпроса е че аз без кафе не мога и пия поне по 2 - вместо чая и пуша като луда - само това ме спасява да не нападна масата.....
Иначе кантара показва 2 кг. по - малко - въпроса е във вид на какво съм ги свалила - не е възможно да е мазнини....или? newsm78

# 48
  • София
  • Мнения: 5 605
emsy50 миличка, добре дошла. За гладното - и на нас ни е така, но след няколко дни ще се оправиш, а за свалените кг -  Cry съжалявам, но това още не са мазнини. Първите няколко дни изхвърляш задържана  вода и токсини. Но и през тези дни обикновено ти личи по дрехите, в обиколките, така че ... продължавай!

# 49
  • Мнения: 6 958
emsy50  welcome Миличка на мене ми е 2 ден и до сега не съм пила никакъв чай, именно защото и аз пуша и то доста, а кафета пия не повече от 2 на ден... ще се опитам да пия чай когато мога, защото "на сила хубост не става''  newsm03, даже ми прималява след чаша чай, затова не изпивам по 3-4 на ден както е и нормалния порцион, преди когато бях на плодчета започвах деня с чаша кафенце (ако не мога с чайче) и обикновено вечер изпивам един чай, заради пушенето... Хуваво е да се спрат цигарите по време на плодчетата, но до сега и колкото пъти съм го правила никога не съм ги спирала, а само съм ги ограничавала... При един дълъг курс над 10 дена, ако целиш да спреш цигарите може и да успееш... Ти колко време ще си на този режим? Успех ти желая и много се радвам, че има доста желаещи в отбора  newsm44

klarisana аз съм с ужасно главоболие днеска, но нали знаеш няма как това неразположение го има от време на време, особено в началото... изтърпим ли го, няма да имаме проблеми по-нататъка. А ти колко дневен курс ще правиш?  newsm51

tzvetу26, viktori, sweet_angel, Емия чакам ви да се присъедините и вие и не се тревожете мацки хубавичко ще се настроите и ще започнете. Аз мислех от 1 януари, но вечерта се предадох, така че и след един два опита съм сигурна, че и вие ще старирате!  newsm17

just_a_mamma, crazy_tikva къде се загубихте... Може да ви е странно, но да знаете много съм се затъжила за вас и ми липсвате   love001

# 50
  • Мнения: 1 149
Viktori,tsvety26-от утре пак,нали? Wink  bouquet
Аз не съм прегрешила,но ми е едно такова тъпо-като за първи ден.
miranda_rs-  Браво!Аз мисля,че от плодове не можеш да напълнееш.Все пак съдържат плодова захар,която не е концентрирана.Не съм спец,де,но едва ли се пълнее от плодове.
Аз няма да се тегля поне 5 дни,че какво стана по празницитеее,язък за първото гладуване!
Ами как?Тук сме разбира се.Моя мъж за пръв път в живота си  го накарах да направи лунната диета-която започна от днес. LaughingКато се прибра-лошо му било и мрънка но нищо не яде само чай пийна.Браво -му казвам "ей така се чувствам и аз първите дни".Да ме разбере човека за кво става въпрос защото и при мен  първите дни съм със страхотно главоболие раздразнителна съм и мисля само за ядене.Ей удържа  мъжлето бре.Даже утре за работа си взе  две чайчета.Гордея се с него /за разлика от себе си/Браво на започналите вече-ще се видим утре.И ме дръжте здраво за яката да не взема да се наплюскам пак Naughty

# 51
  • Мнения: 1 290
Хареса ми подписа ти под името ти, може ли да го напиша и аз същия? - Нека ни бъде мото на нашата програмка  Praynig Praynig Praynig
Разбира се  bouquet

# 52
  • Мнения: 6 958
Thanks sweetheart  Heart Eyes Намирам го за много много готин и доста доста мотивиращ!!! А ние именно от това се нуждаем   bouquet

# 53
Мале мацки много ви се радвам и толкова се гордея с  вас! newsm51 smile3525
 newsm51
Браво!А не като мен не стига че се търкалям вече,а и се провалям! smile3511 smile3515 newsm45 Много ми е криво! smile3518 newsm45
Но от утре съм с вас заедно! hug family
А да попитам за 4 дни колко се свалят ,че понеделник имам важна среща!И до тогава трябва да съм в приличен вид! smile3555А едва ли ще е така!~
Ще се видим утре на линия ще съм! Kissing Heart lovekiss moresmile

# 54
  • Мнения: 1 149
Мале мацки много ви се радвам и толкова се гордея с  вас! newsm51 smile3525
 newsm51
Браво!А не като мен не стига че се търкалям вече,а и се провалям! smile3511 smile3515 newsm45 Много ми е криво! smile3518 newsm45
Но от утре съм с вас заедно! hug family
А да попитам за 4 дни колко се свалят ,че понеделник имам важна среща!И до тогава трябва да съм в приличен вид! smile3555А едва ли ще е така!~
Ще се видим утре на линия ще съм! Kissing Heart lovekiss moresmile
Да  додиш  щото ниий ша та измъкним LaughingА се га сериозно.Зависи колко кг.в излишък имаш мила аз съм сваляла 2до4 кг.
Утре ТУКА те чакаме.Успех  bouquet

# 55
  • Мнения: 630
Хайде и аз да се запиша при вас. Днес ми е втори ден, но и в лунната се оплаках от главоболие. При предишното ми гладуване се появи към 5-я ден а сега... Май си е друго да го правиш през лятото. Успех на всички и на мен  bouquet

# 56
Здравейте плодчета! Hug Hug Hug
Днес съм сериозна! smile3521
Досега съм на един грейфрут!А вие как сте? newsm51

# 57
  • Мнения: 1 149
Аз пък съм на един морков и една ябълка.Ама аз вечер прегрешавам-тъй че довечера ще дойда пак да кажа ква съм я свършила Twisted Evil

# 58
  • Мнения: 1 149
А колко дни мислите да правите гладуването?Аз поне 20  дни имам намерение./е дано да издържа де/

# 59
  • Мнения: 630
А колко дни мислите да правите гладуването?Аз поне 20  дни имам намерение./е дано да издържа де/
Не искам да си определям продължителност, защото и аз се издънвам. Първият път направих 20, а втория се спънах още на четвъртия ден. Колкото -  толкова, но няма да е лошо да са поне 10.

Общи условия

Активация на акаунт