Плодове и чай с мед - 3 част /следновогодишна/

  • 19 753
  • 345
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 634
Благодаря Hug
Това с кафето ще е по-трудно, отколкото да издържа цялата диета Naughty Може да го заменя поне със сутрешен черен чай, пък следващите през деня да са билкови newsm78

# 31
  • София
  • Мнения: 5 605
Благодаря Hug
Това с кафето ще е по-трудно, отколкото да издържа цялата диета Naughty Може да го заменя поне със сутрешен черен чай, пък следващите през деня да са билкови newsm78
Аз пак се повтарям, ама... /лош пример давам/ - мацка винаги като гладувам пия кафе сутрин, желателно е безкофеиново, но 1 кафе чак толкова няма да ти навреди. Естествено, че е по-хубаво без него, но тогава ми е невъзможно да посещавам 00.  Grinning.  Айде успех на всички пожелавам днес. Аз ще се опитам да направя и лунната. Започва днес в 15.57.

# 32
Здравейте, честита и весела да е новата година. Много ми хареса вашата темичка и аз реших да се включа.

Аз вече съм 17 ден на плодове и чай и виждам ефекта от диетата по дрехите, но не смея да се кача на кантара.

Искам да сваля от 10 до 15 кг и затова не се качвам, за да не се депресирам ако виждам, че става бавно.

Може ли някои да ми каже ако е правил диетата 20 дни колко килограма се сваля по принцип.

Аз сега ходя на една антицелулитна процедура и днес ми беше за втори път. Ако има ефект след целия пакет ще ви пиша, защото на мен това ми е най-големия проблем.

Поздрави на всики красиви мами.

# 33
  • Мнения: 1 149
Здравейте и от първата прегрешила и нарушила обещанието си.Срамувам се. EmbarassedБях на гости и се изкуших страшно много от  едни сладки.Утре  няма да ходя никъде и ще се опитам да бъда  по-сериозна.Сърдита съм на себе си и ми е страшно тъпо.До  утре момичета. Hug

# 34
  • Мнения: 1 290
2ри ден Mr. Green Наливам се с вода,карах колело 30 минути,танцувах в нас  Rolling Eyes Всичко,само и само утре кантарът да ме похвали Flutter Само една ябълка изядох преди да почне лунната,утре ще видим какво се е получило от това мъчение Whistling Мойто тяло не се разделя лесно с тая гнусна лой #Cussing out #Cussing out Ама никакво отказване,борбата продължава Twisted Evil Twisted Evil

# 35
  • София
  • Мнения: 5 605
Здравейте и от първата прегрешила и нарушила обещанието си.Срамувам се. EmbarassedБях на гости и се изкуших страшно много от  едни сладки.Утре  няма да ходя никъде и ще се опитам да бъда  по-сериозна.Сърдита съм на себе си и ми е страшно тъпо.До  утре момичета. Hug
И аз така.Значи съм втората  #Cussing out ! Днеска го задрасквам! Но от утре вече обещавам най-отговорно!!!

# 36
  • Мнения: 1 149
Здравейте и от първата прегрешила и нарушила обещанието си.Срамувам се. EmbarassedБях на гости и се изкуших страшно много от  едни сладки.Утре  няма да ходя никъде и ще се опитам да бъда  по-сериозна.Сърдита съм на себе си и ми е страшно тъпо.До  утре момичета. Hug
И аз така.Значи съм втората  #Cussing out ! Днеска го задрасквам! Но от утре вече обещавам най-отговорно!!!
Ще се борим заедно нали?  Hug
Утре на обяд -на очна ставка.А сега бързо с мен в ъгъла да се срамуваме. Mr. Green

# 37
  • Мнения: 6 958
Здравейте плодчета  newsm44

Ден 2 и вече съм - 2.5 кг. Малко ми е чудничко, как така успях да сваля толкова много за два дена, но ще ви кажа че аз си го обяснявам с факта, че с първите 20 дена на плодолечение през ноември свалих 8 кг., след което направих нестриктно захранване и качих 3 кг., след което тези които са запознати и следят страничката, правих 5 дена на плодчета, без захранване понеже беше Коледа - от този курс свалих 4 кг. и отново по празниците качиш 3 кг. и сега съм - 2,5 кг., смятам, че сега свалям това, което съм натрупала така бързо след курсовете на плодчета които направих и сигурно ще има застой след някой друг ден, а може и да е от това, че имам много излишни килограми, незнам  newsm78 аз казах веднъж - колкото сваля толкова - естествено ще се стремя колкото се може повече, защото лично за мен това е начина да се оттърва от излишните килограми, защото ми е много по лесно да съм на плодчета и да не ям и да свалям килограми, отколкото почна ли да ям да спра или да си сваля килограмите чрез някой друг метод - рзделно хранене, умерено хранене, НВД и т.н.  Другото което е 2 дена съм само на течности - вода и кафета, до този момент чай не съм пила, нямах желанието, понеже не обичам..., но влизам в строя и ще трябва да пия чай - намеренията ми са да не ползвам мед.

Плодчета някои от вас запознати ли са с това, че някои хора напълняват, понеже имат непоносимост към въглехидрати (а плодчетата имат доста въглехидрати и фрухтоза и глюкоза...)? Четох в Интернет и ми е интересно това, което прочетох дали е вярно?... Съдя по себе си и се чудя какво да правя, дали затова свалям по-бавничко или пък нещо съм си разтроила организма след толкова диети, идея си нямам, но смятам да сведя до минимум сладките плодове и меда, ако има ефект, ще ви кажа. Смятам че всеки добре познава себе си и ако е спазвал диети или пък е бил слаб по натура преди знае кои са причините за качването на килограми, а такива като мен, които цял живот са страдали от свръх тегло сигурно отдават вината на генетическите заложености или на хормоните... И това е така и това оказва влияние, но мацки след това ту сваляне, ту качване - установих едно лично за себе си - воля и постоянство са ключът към успеха, без значение дали ген, дали хормони, дали бременност, дали стрес или нещо друго са спомогнали за натрупването на килограмите, само ние сме тези които можем да си помогнем...

Нека всички се държим за ръце и всички ще успеем  newsm51

Искам да поздравя започналите, както и новодошлите, ще се заформи як отбор...  family

# 38
  • Мнения: 1 290
Я ми кажи как точно при захранването върна 3 килца? Какво точно хапна и за колко дни? Аз винаги след плодолечение съм си връщала килата Embarassed,затова този път или няма да го правя толкова дълго,или пък ще предприема друга тактика след приключване.
А и метаболизмът ти е супер,при мен за 2 дни-2.5 кила никога не е било и няма и да бъде Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 8 462
Viktori,tsvety26-от утре пак,нали? Wink  bouquet
Аз не съм прегрешила,но ми е едно такова тъпо-като за първи ден.
miranda_rs-  Браво!Аз мисля,че от плодове не можеш да напълнееш.Все пак съдържат плодова захар,която не е концентрирана.Не съм спец,де,но едва ли се пълнее от плодове.
Аз няма да се тегля поне 5 дни,че какво стана по празницитеее,язък за първото гладуване!

# 40
  • Мнения: 8 462
Тристания,аз не върнах много при захранването,но след това .И то от ядене,разбира се.То щеше да е чудно да не върна.
А що се отнася до 2.5 кг за два дни и аз свалям по толкова-но...само първите дни.А метаболизмът ми хич не е супер-После темпото намалява.

# 41
  • Мнения: 6 958
Tristania в отговор на въпроса ти - тези килограми които качих по време на захранването, а и не само тогава, винаги когато качвам килограми са заради консумацията на сладки неща или безалкохолни  Sick като казвам консумация, нямам в предвид цели шоколоди и пълни бутилки  Joy каквото и да хапна макар и минимално ми дава отражение... Имам нарушение и в хормоните - това го установих с изследвания, но не се лекувам, защото лекарката ми каза, че първоначално ще кача и после евентуално като нормализирам обмяната си ще сваля, но това да кача за мен е недопустимо и тя ме посъветва да не ги взимам, аз също не искам да приемам никакви химии!!! Организма може да се справи сам с каквото и да било!!! Трябва да разкарам 30-35 кг., а не да качвам колкото и да било... А относно обмяната ми никак не е бърза  Cry трябва доста услия да положа, че да има ефект. Аз казах веднъж, че преди 4-5 год. свалих около 25 кг. с разделно хранене и много лишения и ограничения, които с времето се върнаха... Смятам, че при мене всичко се лепи, само стриктно спазване на хранителен режим и избягване на някои вредни навици ще ми помогнат да сваля излишните килограми  Praynig Praynig Praynig Воля имам, сваляла съм, но когато изпадна в стрес ми се отразвява всичко погълнато и качвам за отрицателно време  Sick Знам, че това не е хубаво, това ту качване, ту сваляне, при мене и при тези с постоянен и траен ''проблем'' с теглото се иска много воля и постоянство, знам че мога  Party но поради различни причини претърпявам както успехи, така и провали... Този път се надявам да ги махна отново и този път да е завинаги, защото явно сега съм се надъхала както трябва и не се отказвам за нищо на света  Heart Eyes

Хареса ми подписа ти под името ти, може ли да го напиша и аз същия? - Нека ни бъде мото на нашата програмка  Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: ср, 03 яну 2007, 21:31 от miranda_rs

# 42
  • Мнения: 1 290
Tristania в отговор на въпроса ти - тези килограми които качих по време на захранването, а и не само тогава, винаги когато качвам килограми са заради консумацията на сладки неща или безалкохолни  Sick като казвам консумация, нямам в предвид цели шоколоди и пълни бутилки  Joy каквото и да хапна макар и минимално ми дава отражение... Имам нарушение и в хормоните - това го установих с изследвания, но не се лекувам, защото лекарката ми каза, че първоначално ще кача и после евентуално като нормализирам обмяната си ще сваля, но това да кача за мен е недопустимо и тя ме посъветва да не ги взимам, аз също не искам да приемам никакви химии!!! Организма може да се справи сам с каквото и да било!!! Трябва да разкарам 30-35 кг., а не да качвам колкото и да било... А относно обмяната ми никак не е бърза  Cry трябва доста услия да положа, че да има ефект. Аз казах веднъж, че преди 4-5 год. свалих около 25 кг. с разделно хранене и много лишения и ограничения... Смятам, че при мене всичко се лепи, само стриктно спазване на хранителен режим и избягване на някои вредни навици ще ми помогнат да сваля излишните килограми  Praynig Praynig Praynig Воля имам, сваляла съм, но когато изпадна в стрес ми се отразвява всичко погълнато и качвам за отрицателно време  Sick Знам, че това не е хубаво, това ту качване, ту сваляне, при мене и при тези с постоянен и траен ''проблем'' с теглото се иска много воля и постоянство, знам че мога  Party но поради различни причини претърпявам както успехи, така и провали... Този път се надявам да ги махна отново и този път да е завинаги, защото явно сега съм се надъхала както трябва и не се отказвам за нищо на света  Heart Eyes

Хареса ми подписа ти под името ти, може ли да го напиша и аз същия? - Нека ни бъде мото на нашата програмка  Praynig Praynig Praynig

Ох при мен проблемът е,че почнах ненормални диети от 15 годишна и никой не ми обърна вниманието,оттогава развих и хранителни разтройства,които си ме съпътстват и до ден днешен,сега уж съм окей,но при най-малка емоционална травма просто се предавам и почват едни тъпкания,депресии,качване на кила,така обикновено качвам всичко за отрицателно време и после пак депресии и отчаяние..
Но сега съм се стегнала..емоционално и физически съм добре,обаче метаболизма е доста зле,а организма може би изтощен и за да сваля някое кило,то определено ми изисква доста труд и нерви Confused

# 43
Олееее мацки мен много ме е срам  oops ,защото уж от втори да почна ,а какво стана два рожденни дни и аз заприличах съвсем на лоена топка! smile3515 smile3511 newsm45
Но от утре съм сериозна!!!!! newsm26  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap #Onfire #Onfire

# 44
  • Мнения: 312
Аз съм вече трети ден и се чувствам по-добре - главата вече не ме боли.Килограмите се са все толкова (-3кг). За сега си позволявам по една лъжичка мед към чая , но от утре ще я махна и ще остана само на чая и мандаринките. Сега като е пълнолуние,може да се забави свалянето на кг newsm78 или греша?

Общи условия

Активация на акаунт