Плодове и чай с мед - 3 част /следновогодишна/

  • 19 798
  • 345
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 227
 Grinning Здравейте, включвам се и аз.. имам да свалям около 3-4 кг.  Embarassed имам страшен апетит, но днес се гордея със себе си. Да се отчета - изпих 2 кафета, ядох портокал, е изкуших се от картофките на сина ми в КФС 6- 7бр Embarassed  Sick . преди малко изядох 1 ябълка, не съм гладна, докога ли????  ooooh! Не знам как ще съм до довечера, но за сега съм доволна, щото обикновено ям и това дето не ми се яде...  Laughing Успех на всички!!!

# 61
  • Мнения: 1 290
Тази сутрин ставам и на кантара,след бруталния глад вчера-цял ден на 2 кафета и ябълка и колело 30 минути- стрелката-само половин кило минус smile3511 Banghead tantrum smile3514
Ей това е тялото ми,подло и инат,не иска да се разделя с тия "прелести" smile3512 Но добре,излязох да се разсея,гаврътнах едно кафе,мотах се из магазините,гледайки жално хубавите дрежки #Puppy dog,които посмъртно не мога да надяна на това туловище и мечтаейки как като се прибера още половин кило ще го няма  smile3506
Да ама не,идвам си преди малко,озверяла от глад,изцъклена от таз фотосинтеза,оп на кантара и каквооооооооооооо да видя  newsm09  Даже ме показа с половин кило повече  #Cussing out newsm61
Ей така ми се развали настроението,че нямам думи smile3518 Но докато не видя шестичка като първо число на кантарчето не се отказвам newsm48

# 62
  • Мнения: 6 958
Здравейте и от мен плодчета  #Silly
 
Ден 3: - 4 кг. до момента  newsm44 Лелее незнам какво става? Да вярвам ли на очите си, това чудо за 3 дена никога не е било при мене, но скоро радостта ми може да свърши, знам ли?!?  newsm12 За протокола, да ви кажа луда работа, ако щете ми вярвайте чай не съм пила до момента  newsm03 само кафета и вода, а от плодовете ябълки, мандарини и домати до момента... Следващите дни ще разнообразя с нещо друго. Вчера съчетах с Лунната диета, може и за това кантара да е мръднал (а упражнения не съм правила все още - обикновено ме мързи в първите дни на плодове, защото се чувствам леко отпаднала, а и с главоболието, което имам ми е само до физическа дейност), а и такмо си възвърнах килограмите постигнати преди Коледа, явно доста съм се насвинила по празниците и сега организма ми бърза да се оттърве от огромното количество погълната храна, което се е задръстило в ''туловището'' ми  smile3512 Ще видим как ще я карам за на пред  newsm12

 welcome amadis и Мики Маус да знаете колко се радвам, ще трябва да изброя колко станахме, че вече им губя бройката  smile3501, а да не говорим колко още има, които не са се появили все още, а казаха, че ще се включат!!! Чакам ви и вас, вие се знаете, кои сте  newsm51

Tristania < Тази сутрин ставам и на кантара,след бруталния глад вчера-цял ден на 2 кафета и ябълка и колело 30 минути- стрелката-само половин кило минус > - Миличка, недей да казваш ''само'' - това си е екстра, даже напълно приемливо, става лощо, ако е без грам резултат...   love001 Душичко, току що се изтеглих заради теб на кантара още веднъж и познай? + 0,800 кг. съм, но съм пила 2 кафета и литър вода + плодче. Така, че миличка недей се тегля когато ти скимне, а само сутрин по едно и също време на гладно, защото няма какво да ти казвам сигурна съм че и сама си вадиш изводите, че на гладно след събуждане, след душ и без дрехи теглото е наистина реално, през останалото време недей да го следиш, че свят ще ти се завие, на мене ми се е случвало като ме обземе ''манията'' да стъпвам на кантара по 5-6 пъти на ден и всеки път да показва различни килограми и именно заради това, че не се меря когато трябва или съм леко леко откачила и вманиачила за пореден път  smile3521 Сигурна съм, че утре сутрин резултатът ще е минусче и ще се появи сладката усмивчица на лицето ти  newsm53 и ще си кажеш ''Браво на мен, днес съм минус и имам още един ден зад гърба си, няма да се отказвам каквито и усилия да се изискват, докато не разкарам гадните кила, защото знам че мога и ще успея"   love001 newsm44  love001
Това си казвам аз след всеки отбелязан успех на кантара...

Успех, Успех, Успех на ВСИЧКИ  smile3501

P.S. Извинявам се на тези, които смятат, че постингите ми са ''малко дългички'' Simple Smile

Последна редакция: чт, 04 яну 2007, 18:41 от miranda_rs

# 63
  • Мнения: 1 290
Здравейте и от мен плодчета  #Silly
 
Ден 3: - 4 кг. до момента  newsm44 Лелее незнам какво става? Да вярвам ли на очите си, това чудо за 3 дена никога не е било при мене, но скоро радостта ми може да свърши, знам ли?!?  newsm12 За протокола, да ви кажа луда работа, ако щете ми вярвайте чай не съм пила до момента  newsm03 само кафета и вода, а от плодовете ябълки, мандарини и домати до момента... Следващите дни ще разнообразя с нещо друго. Вчера съчетах с Лунната диета, може и за това кантара да е мръднал (а упражнения не съм правила все още - обикновено ме мързи в първите дни на плодове, защото се чувствам леко отпаднала, а и с главоболието, което имам ми е само до физическа дейност), а и такмо си възвърнах килограмите постигнати преди Коледа, явно доста съм се насвинила по празниците и сега организма ми бърза да се оттърве от огромното количество погълната храна, което се е задръстило в ''туловището'' ми  smile3512 Ще видим как ще я карам за на пред  newsm12

 welcome amadis и Мики Маус да знаете колко се радвам, ще трябва да изброя колко станахме, че вече им губя бройката  smile3501, а да не говорим колко още има, които не са се появили все още, а казаха, че ще се включат!!! Чакам ви и вас, вие се знаете, кои сте  newsm51

Tristania < Тази сутрин ставам и на кантара,след бруталния глад вчера-цял ден на 2 кафета и ябълка и колело 30 минути- стрелката-само половин кило минус > - Миличка, недей да казваш ''само'' - това си е екстра, даже напълно приемливо, става лощо, ако е без грам резултат...   love001 Душичко, току що се изтеглих заради теб на кантара още веднъж и познай? + 0,800 кг. съм, но съм пила 2 кафета и литър вода + плодче. Така, че миличка недей се тегля когато ти скимне, а само сутрин по едно и също време на гладно, защото няма какво да ти казвам сигурна съм че и сама си вадиш изводите, че на гладно след събуждане, след душ и без дрехи теглото е наистина реално, през останалото време недей да го следиш, че свят ще ти се завие, на мене ми се е случвало като ме обземе ''манията'' да стъпвам на кантара по 5-6 пъти на ден и всеки път да показва различни килограми и именно заради това, че не се меря когато трябва или съм леко леко откачила и вманиачила за пореден път  smile3521 Сигурна съм, че утре сутрин резултатът ще е минусче и ще се появи сладката усмивчица на лицето ти  newsm53 и ще си кажеш ''Браво на мен, днес съм минус и имам още един ден зад гърба си, няма да се отказвам каквито и усилия да се изискват, докато не разкарам гадните кила, защото знам че мога и ще успея"   love001 newsm44  love001
Това си казвам аз след всеки отбелязан успех на кантара...

Успех, Успех, Успех на ВСИЧКИ  smile3501

P.S. Извинявам се на тези, които смятат, че постингите ми са ''малко дългички'' Simple Smile
Миличка,благодаря ти,успокои ме  Hug  bouquet
Имам нов дерт обаче (мания ви казвам Crazy),та записвам си мерки,като спазвах НВД,ама строго,само протеини плюс колело към час,кантарът не мръдна две седмици,все си стоя на 75 килца,обаче мерките доста се промениха :талия минус 7 см  Grinning,бедро минус 3 см,ханш минус 4 см  Flutter
Това добре,но реших,че кантарът е важен за мен и прас на глад,както обещах,вече 4 ден може да се каже,две кила ги няма,окей ама мерките не са се променили грам  #Crazy,което ме притеснява и ме хвърли в размишления newsm78
Дали не сваляме мускули и вода,пък сланината да заяжда Sick?
Я кажете какво мислите newsm78

# 64
  • Мнения: 6 958
Мила  Hug и аз си записвам всичко, даже съветвам тези, които не го правят да пробват и сами ще се убедят, колко е ефикасно да виждаш нагледно как се движат процесите в организма ти !!!  Heart Eyes

Относно мускулите, не мисля !!! Но относно водата ''да'' - вода се сваля до там, доколкото я имаш в организма, а аз съм същински плондер  Sick и сега масово свалям водичка..., мастите се свалят след като се изчисти водичката и се прочистят хубаво тракта, чревцата и останалите органи вътре... Относно мерките ми за 3 дена не съм мръднала, но виждам как възглавничките на целулитните натрупвания  Blush са ''спихнали'' мъничко... Затова нека следим и кантарчето и обиколчиците, че човек незнае ''кое на какво се дължи''... При постоянен режим до няколко дена ефета е на лице...   bouquet

# 65
  • Мнения: 312
Здравейте момичета,
аз днес съм 4-ти ден и съм (-4кг), това за сега ме устройва  Laughing. Зная обаче, че скоро ще настане времето когато и за (-0,5кг ) на два дни пак ще  се радвам, но пътят към заветната цел е труден, но пък резултата : newsm44 Момичета учудвам се от факта, че чувствате глад, мен храната ме изкушава, не защото съм гладна , а заради вкусовите и качества, но ... Stop, отварям бързо някой сайт за дрешки или за бельо и желанието за дегустация ми се изпарява.
Tristania чудно, как без да сваляш кг намаляваш обиколки, аз доколкото имам познания и в мускулна маса да се превръща, трудно се намаляват см, даже напротив, но пък ... браво, при мен, ако можеше така Ойе, въобще нямаше да се подлагам на такива драконовски диети. :peace
tzvety26 - Ооо, щом е препоръчително и може по лъжичка ще се възползвам от меда,  всъшност преди когато съм гладувала винаги съм пила чая с мен - може и за това никога да не чувствам глад.
miranda_rs - мисля да продължа да гладувам докато стигна заветната цел, а тя е 52/54кг, в момента съм 61кг, на 1.01.07г. бях 65,5 кг. При мен проблемни са месищата на бут/ханш, там и от вода трупам, с целулита се справям , търкам  се всяка вечер при душ с утайка от кафе и се мажа след това с крем, но от кафето само кожата се изглажда сланинките си седя, ах тези гадини Rage
Поздрави и не се предавайте- няма някакви кльощарки да носят хубавите дрехи вместо нас Hug

# 66
  • Мнения: 1 290

Tristania чудно, как без да сваляш кг намаляваш обиколки, аз доколкото имам познания и в мускулна маса да се превръща, трудно се намаляват см, даже напротив, но пък ... браво, при мен, ако можеше така Ойе, въобще нямаше да се подлагам на такива драконовски диети. :peace

На мен не ми е чудно,мускулът тежи 3 пъти повече от мазнините,така,че когато тренираш и ядеш нисковъглехидратно,то топиш само мазнини и от спорта се стягаш и качваш мускулче Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 5 606
много ви се радвам на всички! Hug Само така момичета, браво. Днес и аз издържах геройски - на една мандаринка и едно киви! Надявам се да продължа така сериозно! Целувам ви всички!

# 68
  • Мнения: 205
  Здравейте, момичета!Много се радвам за всички, които вече са започнали- при мен нещо не става тези дни, но утре/ хм, дали newsm78/ ще се пробвам за пореден път/ то и миналия път чак на 5-я ден "захапах"/. . .на новодошлите- ДОБРЕ ДОШЛИ!. . .иначе изнесох кантара откъщи да ми е по-спокойно по време на задържането, а с мерките - и аз ще почна да се меря този път, че и това си е стимул. . .за чая знам ,че си е полезен по време на гладуването тъй като допълнително отмива токсините, но дали ще има голяма разлика в резултата ако се пие чай и ако не се пие ?. . .не ми е любимите напитки затова ви питам. . .хайде чао засега. . .стискам палци на всички ви. . .НАПРЕД И МНОГО УСПЕХИ!!!  bouquet

# 69
  • Мнения: 227
 Снощи се изложих, язък, че се похвалих тук следобяд... ooooh!  eat дНЕС ОТНОВО ПрОДЪлЖАВАм!!!

# 70
  • Мнения: 8 465
Аз само да кажа,че съм тук,не съм изпаднала някъде по пътя. LaughingИмам много работа днес и  ще пиша по-късно.Успех,момичета!  bouquet

# 71
  • Мнения: 205
  Добро утро на всички:)аз започнах с портокалче преди малко и се надявам да устоя на изкушенията днес. . .Simple Smileпак ще ви навестя по- късно. .

# 72
  • Мнения: 1 290
Момичета аз ви оставям поне засега,че снощи наистина ми беше зле,ужасни болки в корема,не можах да спя,сутринта пак с главоболие и залитам.Не ми се отразява добре това гладуване,а и кантарът не е мръднал Shocked. И все пак направих почти 5 дни и свалих 2 килца,мерките обаче са същите Rolling Eyes Днес ще карам на нещо леко,зеленчуци предимно,ще се опитам да се захраня.Но и изпити идват,пък и на фитнес тръгвам,май гладът е кофти избор за мен Tired
Успех на всички в начинанието и ще наминавам да виждам как сте   bouquet Hug

# 73
Успех, ти си почти на половината път браво на теб, да свалиш 10 кг си е направо геройство. newsm10
Не се отчайвай, че ти е лошо и с мен беше така. Вече съм 19 ден от гладуването и по дрехите си виждам, че съм свалила, но колко не знам. Не смея да се кача на кантара точно, защото слабеенето е бавна работа и за да не се откажа ще се кача сле ддва дни.
Между другото аз пия златно чудо 14 и то действително те ободрява и ти дава енергия, а и ограничава пристъпите на глад.
Ще ви пиша  като се кача кантарчето. Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 6 958
Здравейте плодчета  Hug

Ден 4: -5,2 кг.  newsm78 Направо не мога да повярвам какво става, ама то тия килца са си ужасссс, ще видим какво ще става за напред... Иначе чувствам се мнодо добре с леко главоболие все още, а не ме питайте как се учи за изпити така  #Crazy

Tristania Успех ти желая за напред и не ни забравяй, току си решила да започнеш пак по нататъка   bouquet Но искам да ти кажа, че и аз уча за изпити и главоболието малко ме изнервя, но няма как, все пак токсините задръстени в организма ни си казват думата..., другото което е при едно такова плодолечение винаги си има т. нар. ''кризистен праг'' и ако го преодолееме изкарваме до края на набелязаната цел... Но щом това не ти се отразява добре и с други режими ще свалиш желаните килограми   bouquet Само, че при мене другото не действа, защото започна ли да ям, захапя ли нещо толкова вкусно и сладострастно, че не мога да се спра  Blush За себе си съм разбрала, че само чрез плодолечението мога да се оттърва от килцата и занапред, ако продължавам на разумен и правилен начин на хранене и живот, работата ще стане  Naughty До скоро  Heart Eyes

Just_a_mamma чакам те да отбележиш първите си резутати. Относно ''настройката'' за започване и аз съм така, някой друг опит докато започна... Все пак си е доста трудно човек да се реши на ''нашия си режим'', но пък всички знаем, че само това е решението да се прочистим едно хубаво и да изглеждаме по-добре   bouquet

Klarisana страшни резултати  Hug И ти като мене си свалила доста, само за 4 дни... Да ти кажа аз направо се учудвам на себе си, преди за 20 дена 8 кг., а сега за 4 дена 5 кг. Това ''организъм'' си е шантава работа  Joy Аз мед до сега не съм приемала, имам опасенията, че въглехидратите не ми понасят, затова съм предимно на кафе, вода, доматки и портокали, т.е. избягвам много сладките плодове, заради по-голямото съдържание на въглехидрати в тях, ако продължавам да свалям така, дай боже  Praynig Praynig Praynig ще разбера най-сетне на какво се дължи проблема при мен  Blush

tzvety26 чакам да отбележиш първите си резултати в минус. Успех   bouquet

Мики Маус спокойно душичко и аз съм прегрешавала предните пъти, когато съм започвала, но важното е да не се връщаш към стария начин на живот, а да се мобилизираш и да започнеш отново   bouquet

deepocean ти си най-напред в сегашния курс на плодолечение, искам да ти кажа едно голямо БРАВО  Hug Ще се моля за теб, когато стъпиш на кантарчето резултатът да те удовлетворява и да бъдеш възнаградена за досегашните си усилия  Praynig и щом си 19 ден, това означава че си изпуснала ''угояването'' по празниците, което пък те прави пълна героиня в моите очи   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт