ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая - тема 520

  • 2 273
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 362
Нези, едните момичета нямат против, другите са супер против. И тук ще има напрежение, няма смисъл.
Аз предлагам, да си направим нова тема. Не е трудно, събираме информация, Цеце ще ни направи шапка.

# 46
  • Мнения: 3 309
Когато изразих мнение, че е хубаво темата отново да е активна нямах представа, че на друг може да не му стане приятно. Проф, Рори, естествено ще си кажете и вие какво мислите. Не делим общ мозък все пак JoyСамо ще обобщя, че всеки е прав за себе си.
Не се съобразих, че на новите момичета няма да им е комфортно, признавам. И да не беше сега, ще дойде момент когато да се почувстват "чужди" тук и да се запитат къде са се озовали. Личния ми опит във форума сочи, че когато се присъединиш към вече съществуваща тема (останала без стопанин), а впоследствие се окаже в твои ръце и вкараш собствен почерк в заглавие или заглавен пост, нещата не приключват добре. Вземате възможно най-доброто решение, момичета.
Ще си създадете свое местенце в раздела където навярно ще ви е по-спокойно. Стискам палци.

# 47
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 484
И аз не очаквах че така ще се получи, за мен няма проблем, но други са против. Профи предложи другата изоставена тема, но сякаш не ми  се вярва че Аниска и Ива ще си я дадат.  Вече споменах, че в заглавния пост пазим линк към  онлайна на АФК това са още 184 теми, но не казах какви драми бяха докато ни позволят да сложим този линк, въпреки че е за същия сериал и част от момичетата пишеха на двете места, т.е. не като да не се познават... Предвид казаното от Марги и аз ще предложа да си направите нова тема, с шапка, без шапка няма значение, просто гледайте заглавието да е различно от другата.

# 48
  • Мнения: 6 231
Белл, ти не видя ли, че те не искат да ползват темата като тема за ОС, Хазал и Ча, а да я превърнат във втора тема само за Ча, тъй като в първата е имало някакъв проблем и тази ще им помогне да заобиколят правилата.
Нали тази тема беше обект на активно модериране с изискване да се пише точно и само това което е в заглавието. На теб не ти ли е обидно, че твоите постове се триеха, а изведнъж идват други потребители и те ще правят в темата това което на теб ти забраниха. Всичко това, което си събирала с толкова любов и с години още в тема 521 ще бъде изхвърлено и ще останат само информация, материали и снимки за Ча и актриси които някога са му партнирали, но не и за Хазал. Ако не беше се случило това което се случи през март вероятно нямаше да се подразня толкова, но тъй като се случи въпросния пост 34 направо ми избоде очите, а си личи, че е само първия от много такива.

Последна редакция: пн, 27 ное 2023, 20:36 от Рори72

# 49
  • Мнения: 6 809
Момичета, достатъчно!
Няма нужда да спорите.
Hug
Много благодаря на всички,които писаха!
Беллора,Маргарита- Hug
АНИ и Reni,благодаря, че ни предложихте вашето място! Hug
В крайна сметка решихме,че най-добре е нещата да си останат такива,каквито са били,а ние да си направим наше място.
Още веднъж много благодаря на всички!

# 50
  • Мнения: 21 201
Здравейте дружки, знайни и незнайни.
Направо се обърках от толкова теми. За мен това бе моята къщичка, но вече сте на друга вълна и затова не се включвам.....а как ми се иска да си побъбрим понякога като в добрите стари времена.
Ивче, Профи, Марги, Рори, мили мой стари дружки, гушкам Ви......ехххх  какви времена бяха, сещам се за тях с носталгия.

# 51
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 484
Наде😘 Отдавна не сме се засичали с теб, радвам се че се разписа Heart Ами така се получи, съдържанието в една тема се определя от списващите я, не от висящите на балкона, а ние вкупом полудяхме по нещо друго, знаеш, през годините всеки си харесваше и поглеждаше и други неща, бяхме си голяма говорилня тук, макар че вкусовете ни рядко се засичаха ... Обаче такова колективно омагьосване като сегашното не бяхме преживявали от времената на това, което ни беше събрало тук в началото. Това тук го определяхме като  диспансера, но сега се оприличаваме на деца в сладкарница, искаме да опитаме от всичко, че открихме от хубаво, по хубаво. Профа е виновна, подлъга ни с един момък когото определи като "и сам си е химия" че като се юрнахме и ние - Марга беше повече в друга тема, мен ме друсаше на друга вълна и пишех повече в темите за образование... После намерихме и още страхотни истории и сега не можем да се запрем🤪 Накратко  сега компанията ни е в сладкарницата😜Наскоро тук по първите страници се видяхме с Ети, беше изгледала последния Чачов сериал, не беше особено впечатлена и ни потърсила че и залипсвала компанията ни, но доста неща беше забравива за имената, които обсъждахме преди.  И тук, и на ЛС винаги можем да се намерим, знаеш, както Профа казва много неща ни свързват, отгледахме си децата докато си прекарвахме добре на това място и винаги ще има какво да си кажем.
А ако искаш новини за Ча, виждам че момичетата с които се засякохме за кратко тези дни, вече са пуснали нова тема, информазията ще е там, бих дала и линк, но съм от телефана и не мога, още съм без интернет. Ако ми го оправят днес, ще добавя линк, а може и някой друг да го направи.

Последна редакция: вт, 28 ное 2023, 08:01 от Беллора

# 52
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 052
Привет Наде, Hug
Бяха страхотни времена! Само изживялите ги знаем колко хубаво и ценно беше.
Докато чакаме на Белл да ѝ оправят нета, ето линк към новосъздадената тема за Чаатай - https://www.bg-mamma.com/?topic=1609158
Надявам се да работи, защото не желая да го пробвам, че така ще вляза в създадената тема, което съзнателно избягвам.
Винаги можеш да ни намериш, защото все още сме в Романтични сериали, въпреки неколкократните опити да бъдем прокудени. Кафенето пустее от години. Peace

Общи условия

Активация на акаунт