ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая - тема 520

  • 2 266
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 205
Ети, такава химия като при Ча и Арас между мъже приятели или врагове има в повечето к-сериали. Имат и страхотни актриси. Много са добри в изразяването на емоции. В първия ни к-сериал има сцена, която на пръв поглед е много обикновена - жена гримира мъж, но всички единодушно установихме, че сцената има еротичен заряд.
Тъй като успях да изгледам две техни сапунки от по 50 серии смея да твърдя, че харесвам сапунките им повече от индийските и турските с по 1-2 изключения. А латински сериали гледам само продукция за Дисни чанъл. Подозирам че и ти поглеждаш там, защото в един техен сериал има Батмански сигнал.

Марги, донеси твоя клип с цветни и черно-бели кадри. Съвсем си му е времето да онагледим какъв вятър ни отвя на изток.

# 16
  • Мнения: 3 292
Рори, идеята беше твоя между другото 😉
ОС+АС



Бонус



# 17
  • Мнения: 6 205
Като гледах клипчетата си мисля, че Фемирската история трябваше да свърши там където свършва последното клипче. Сватба вече видяхме и спокойно можеха да минат и без втора такава.

Ети, някъде преди около 4 теми трябва да е било някой донесе линк с продължение на ОС направено като мини романче. Толкова добре беше направено, че направо все едно гледах продължение и виждах и Емко и Фера, че даже и дъщеря им си представих.Така добре беше написано. Ако имаш желание потърси този линк. Дано все още да е активен.

# 18
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 465
Момичета, рано и е на Ети, а и ние бяхме подготвени за "и сам си е химия" Но както обича да обсъжда изгледаното (разказания от нея НИ ми беше по-интересен на мен от оригинала, който всъщност никак не ми понесе) щеше да е страхотно да се вдъхнови по това което омагьоса нас и отново да четем забавните и анализи. Аз и описах по скоро къде сме и какво ни отнесе главите и как никакъв Ча не може да се мери с някои неща, щото като го казвам съм го гледала и едното и другото, не говоря наизуст видяла само едното, нито като умопомрачена фенка на един, или  друг актьор, защото и любимци нямам...

Последна редакция: пт, 13 окт 2023, 23:51 от Беллора

# 19
  • Мнения: 3 292
Рано е, да. И е добре да не започва с това, което завладя нас, понеже ми се струва, че тя предпочита друг тип сериали и костюмна драма няма да я хване в началото. Има едно подходящо предложение, но ще се въздържа. Да не я налазваме... Посмях се днес от сърце и това ми стига, така ми липсваше този стил 😂

# 20
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 525
Ооох , върнах се , ходих да гледам с мъжа ми българския сериал "Игри на волята". Гътнаха Арлекиното на предаването и утре чакам нов балет с полуумрели балетисти Simple Smile Луда работа.

Белл , направо ми разби сърцето с Франко  бил гей. И аз имах такъв спомен и го Гугелирах , оказа се ,че си имал жена и деца , та се успокоих. Ама много страстно ги раздава целувките и  сега го погнах да издирвам каквото мога да изгледам с него. Иначе във втория сезон той има две деца момиче и момче и момчето е гей, че и такива сцени има. Нямам нищо против тях , ама вече ми втръсна навсякъде във филми и сериали да бутат да има от всичко , че да не ги обвинят в дискриминация. А че сюжетните линии  за подобни персонажи в повечето случай не оказват никакво влияние за цялостната история не е от значение. Скипваш ли ги с мишката , може и да не разбереш , че ги е имало в сюжета. Точно сина на Франко , да е гей при положение , че видимо Росарио се беше върнала и си търсеше Франко.... Можеше да налази баш неговия син и по да се връзва и да стане по - голяма патаклама като се появи татю и щерката после. Или пък да му бяха дали още един син, не гей и готово. Сега тя уж превъртя по племенника, щото си й напомнял на Франко, Head Band

Ох, извинявам се, че опънах чаршафи с отклоняващи теми , ама така си бях свикнала тука Grinning

Какво значи костюмни драми?

А аз да питам , че нали и за партньорите питах тука. Какво става с Арас? Какво снима? Киво още ли е в играта?
Бурак и с него какво става? Не ми беше от любимците ама в НИ- то им се получи с Хазалката , имаше си забава там. Много народ , много катун ама бая поизбутаха.

Хазалката пък за какво се е разпила? Купонджийка ли е станала?

# 21
  • Мнения: 3 292
Любимият ми кон е това, често го показвах и изразявах разочарованието си от дизитата с повече от един сезон. Така като чета, подходящ е и за сериала, за който ни разказваш Ети.😂



Какво значи костюмни драми?
Исторически сериали. Не знам кое е по-правилното затова употребявам и двете.

За Арас не съм сигурна , Киво в момента снима сериал със СС (партньорката на Чачо в ПО). Бурак за втори път играе с Ханде Ерчел. Не се радват на високи рейтинги, но особено него много го хвалят. Някакви пиянски изпълнения имаше Бурак миналата година с актрисата Нилпери Шахинкая, тя заведе даже и дело, но някак останах с усещането, че беше преувеличено, не знам, де... но кариерата му никак не пострада.

# 22
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 465
Марги пак разходи коня олицетворяващ многото сериални сезони Joy

Ети, Марги ти е отговорила за Киво и Сера, ама аз да допълня че се чака и втория сезон на Шахмеран на НФ на Бурак със Сера и двата сериала доста ги хвалят, тя ако трябва да играе някоя проклетия доста и се получава, само да не я правят бяла и добра че тогава асоцияацията с пародия става неизбежна както беше с Прилива. И тя сега се е разработила, години стоя на сухо и добре че беше НФ, но то там знаеш как е, взимат всякакви, а и може да се окаже вярно че  настъпила 1-2 мотики, опитвайки се да разведе собственика на Галата Сарай Али Коч, че е забременяла, имаше история с аборт и прочие, това преди 3-4 г....Ти пишеше при нас, но сигурно си забравила.

Ча се е разработил, никога не му се е случвало с такова темпо, или се опитва да си избие нещо от главата- Дуда примерно, все пак това са 6 години заедно, или вижда че му остават около 7 т активна актьорска кариера, няма какво да се лъжем, в Турция 40 годишните не ги броят много в тоя бранш, Киво много се поддържа примерно, а Ча с темповете му на кофти промени във външния вид, за него може и по-рано да мине най-активната фаза от кариерата му. Та разработил се е, но по-активен в режите не е станал, май една снимка пусна наскоро и това беше, повече снимки има с Дуда по сватби, отколкото да се покаже някъде Joy
Един от проектите които ще снима е онзи за който знаеш, дано се сетиш че сме обсъждали за Коджа Юсуф, дори името ми е протилно на мен, а за персонажа неща и да си го представям. Около него се завъртя Музафер Йълдъръм, дребна риба в бранша, откак си продаде бизнека преди няколко години, нищо успешно не се сещам да е направил последните години, почти успя да съсипе Баръш Ардуч и Елка с филма който им спретна след общия им сериал, един от чичковците на Сера от най-ранната и младост и втора серия отношения по време на Прилива, дано стои далеч от Ча че Ча нищо хубаво няма да види от него....

Хазал си е купонджийка, май и това си забравила, но също така и много често губи мярката, на пиене, на килограми, на думите, дрехите и каквото се сетиш. На мен примерно не ми се искаше да знам как се е запознала с мъжа си. Беше нещо от сорта че веднъж като го видяла и направо си загубила ума, втория път сама се цанила да му ходи на гости да четат сценарий, ама преди това била пийнала, както сама се изрази, той се опитал да я върне ама тя не искала и още с първото ходене в дома му, от тогава повече не били се делили....  Иначе в нета е пълно с нейни снимки с чаши и бутилки и край чаши и бутилки, но това което разказах по-нагоре просто беше върхът на лошия вкус, всичко се случи за около час късно една вечер, после и двете актриси изтриха престрелката си в Туитър, но може би около 2 седмици след това се разчу че Хазал и Енгин се разделят, а семейство Ергенч са приятели на Ча още от 2012 г. а щом на Ча, значи и на агент Гинчо, предполагам че някак той я е принудил да си изтрие глупостите, а тя трудно отстъпва, но така или иначе нещо рязко сложи край на успешното им сътпрудничество.  В момнта тя хич не изглежда добре- рекламира Ланком, води се посляник за Туция, но освен в лице, другото по нея не изглежда добре, напълняла, проовиснала, абе малко е ала антиреклама. Снима за НФ  втората част на Перла палас, първата се прие доста добре, дано и следващата. По стечение на обстоятелствата и първия и втория път снима след раждане, кърмеща и на вид е олеле майко....

Личи си че си ги позабравила, на мен пък отдавна не са ми интересни и темата опустя, но много се радвам че се появи и се "видяхме" Heart

ПП За Франко явно някой по гейския случай е объркал сериал и реал, и фенове и антифенове нямат равни когато трябав да се оклепа или избели някой, пък аз метнах каквото прочетох, понеже не следя ни актьорите, ни историята и няма как да знам истина ли е или не..

# 23
  • Мнения: 6 733
Здравейте,момичета!
Използвам случая,че скоро беше повдигната тази тема ,за да ви питам нещо.
От това,което разбрах вие сте прегоряли по отношение на Чачо и то съвсем не без основание.
Аз пък,съвсем от скоро (от малко повече от година) се заплеснах по него.
Всъщност от последното повторение на Огледален свят. Тогава за пръв път видях и двамата-Хазал и Чаатай  и ,тъй като той определено ме впечатли и реших да видя какво прави сега.
И така  не мирясах,докато не изгледах абсолютно всичко.
Няма да ви лъжа,харесвам го. Харесвам развитието му,начина ,по който се променя за всяка роля.
Но да  не ви занимавам повече със себе си. Wink
Преди време потърсих информация за някой от филмите и попаднах на текущата тема за Чаатай Улусой.
Започнах да пиша в нея.
Приятно ми беше да споделям мисли с повечето пишещи там. Разбираемо е,защото още съм ентусиаст на тема Чачо.
Но от известно време се появи напрежение. Някои потребителки там не понасят чуждо мнение,имат мания за контрол и искат да казват кой,как и какво да пише.
С две думи,нещо не се разбираме.
Не знам дали знаете,но през декември започва нов сериал с Чаатай Улусой, по телевизията. Нещо,което се чака с голям интерес, предвид това, че след Ичерде не е снимал за телевизията.
В тази връзка,ще имате ли нещо против да пишем тук,така или иначе темата я има, поне да я използваме.
А току виж и вие сте проявили интерес и тук стате място,където всеки, който иска може да си казва мнението без  цензура.Wink
Ако сте против,ще ви разбера,няма проблем!
Hug

# 24
  • Мнения: 5 273
Нези, това е оргиналната тема на Чачо! Sunglasses
Не вярвам да има проблем. Щом са я изоставили, значи си няма стопанин.Stuck Out Tongue Winking Eye
Ако има новини, пускай!
И аз бих се включила с удоволсатвие. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 25
  • Мнения: 3 292
NeZ_9, съвсем добронамерено и възпитано питаш, обаче правилата не ги създаваме ние, пишещите.Sunglasses
Темата вече е пусната и няма пречка да се използва по предназначение. Пожелавам ви много и приятни дискусии. Тук такива не липсваха.

# 26
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 465
Малка поправка, това не е темата на Ча, а на АФК/ОС в заглавния пост някъде в скрития текст се пазят още 184 теми от онлайна на АФК от 2011/2012 т в тази тема със сегашната са общо над 700 теми. В този смисъл би било хубаво да се запази заглавието, съществувало още от архива, евентуално с добавяне на новото заглавие на актуалния проект, но както решите. Можете да пишете за Ча и всички свързани с него, стига да е информирано, интелигентно и надявам се без грозно поливане по Дуда (не съм заритала за нея, но хубава, лоша, беше до Ча повече от 6 години) или изказвания в стил почитатели на филми за възрастни и чалга изпълнители и въобще ...ох, сигурна съм че ще ме разберете. А ние може да влизаме за някой коментар, или да уточняваме неясни неща от миналото на Ча, което в новите групи на латините и другите му фенове не знаят, че извинете ме, ама страшни тъпотии видях на едно място ...наблизо 🙄 Вие разбира се нямате вина, отскоро се интересувате, но има хора дето уж трябваше да знаят повече... Както и да е.
Тук в последната тема малко сме писали, споменали  сме бегло някои неща, с които може една идея да се обясни защо вече не го правим. На никого не държим сметка за вкуса му, за промените в него, както се казва вкус другар няма, всичко тече и всичко се променя, никога не сме налагали  цензура, мразя сляпо фенство, аз поне през годините не спестявах и критиките, особено,  когато се дразнех на  отношението, или по- скоро тоталната липса на Чачовото отношение към фенската любов.  
Виждам че Ча снима повече от всякога, за съжаление повечето работа не го е накарала да стане по общителен с феновете, просто сега го снимат повече, предвид, че е повече време е сред хора. Дори и да не ми се гледат новите му проекти, с удоволствие ще наглеждам мненията тук. Приятно общуване в темата ви пожелавам!

Последна редакция: нд, 26 ное 2023, 07:21 от Беллора

# 27
  • Мнения: 6 733
Много ви  благодаря,момичета! Hug
До колкото зависи от мен,тук ще има повече смислени постове, актуална информация и без простотии.

Ще се радвам,ако и вие се включвате!
Kissing Heart
Ще сложа последната актуална снимка на Чачо




В очакване  сме на завръщането му в телевизията със сериала "Gaddar".
Ясно е,  че състезанието в петък вечер се подготвя усилено.  Продуцентите на сериала "Kızılcık Şerbeti" избраха актрисата Фарах Зейнеп Абдула за гост-актьор.  Всяка петъчна продукция иска да се бори с "Gaddar" по свой собствен начин, добавяйки подобрения или към актьорския състав, или към сценария.  Миналата седмица пък OGM Pictures доведоха и двамата сценаристи на „Терзи“ за  Ай Япим. Нямам търпение "Gaddar" да започне и да видим дали наистина ще се  превърне в лидер  на публиката.

Последна редакция: нд, 26 ное 2023, 16:44 от NeZ_9

# 28
  • Мнения: 7 139
Здравейте!

Доколкото разбирам, тази тема ще е информативна за Чаатай и ще се използва за обсъждане, и новини за Gaddar. А другата тема ще е развлекателна. И, за да не съм като кръпка между червените шорти и стените ви нося малко инфо относно музиката за новия сериал.

Продуцентската компания Ay Yapım успя да постигне официално споразумение с дъщерята на покойния певец Еркин Корай да получи правата върху песента му „Gaddar“ за използване в сериала Gaddar.

Не можах да я намеря в You Tube, затова за тези, които искат да я чуят слагам линк към туитър

https://twitter.com/i/status/1726566139487219894

# 29
  • Мнения: 1 573
Нези, 🤩
Прекрасна идея за продължаване на тази тема ✌️
Нямам търпение за Гадар вече, нямам търпение за визията и някаква информация ,
Интересен е подбора, доста познати лица за мен с което още повече ме грабва да гледам онлайн ....
Цвети,
Благодаря ти за споделеното за музиката, насладих се  на макс с кадрите от Ичердето....

Марги, ❤️💐🍒🙃

Общи условия

Активация на акаунт