ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая - тема 520

  • 2 267
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 292
"ОГЛЕДАЛЕН  СВЯТ"
Всеки делничен ден от 14:30 часа
по bTV


Скрит текст:
сезон 1




















































Скрит текст:
сезон 2










































































































































3 години по-късно...



























Режисьор: Мерве Гиргин/Баръш Йош
Сценарист: 1-Tilsim  2-Мелис Дживелек/Сърма Янък
Жанр: Драма




Канал на сериала в YouTube
"Огледален свят" с бг аудио


     В главните роли:

Вечните диспансерски кахъри



Актуални диспансерски кахъри






Този архив съдържа 184 теми от онлайн излъчването

Архив на стари теми от по-ново време:))

# 1
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 525
Здравейте, има ли някой тук?

# 2
  • Мнения: 3 292
Ооо, каква приятна изненада!
Здрасти, Ети! Имаме нова тиха лудост, с една част от потребителките, за които може би ще се сетиш (Бел, Профи, Рори) се преместихме на нов адрес. Ако се интересуваш от корейски сериали заповядай при нас -
https://www.bg-mamma.com/?topic=1586715;nomobile=1

# 3
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 465
Ети привет, колективно свихме към Азия, за 10 години не се беше  случвало всите на куп да полудеем по нещо друго различно от АФК но ето че се случи - открихме страхотни истории и страхотни актьори.  Като се сетя как палиш по хубави сериали и си бяхме добра компания с теб, да ти кажа че ако наминеш при нас, ще си на правилното място, само да решиш 😜 На моменти се определяме като деца в сладкарнеца, любопитни сме и искаме да изгледаме/опитаме  от всичко, но все ни ограничава времето...
През годините явно доста се отегчихме от неподдържани бради, отпуснати телеса целенасочени демонстрации на безразличие към фенове и темата пълна предимно с досадно плюене по Чачовата половинка, чиято единствена вина бешече е негова половинка, та  сега сме на друг адрес в познатия ти състав + още няколко момичета😘

Последна редакция: пт, 13 окт 2023, 12:31 от Беллора

# 4
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 525
Здравейте, 😀 😃 🙂 
Не съм писала влизала съм само да си продължа следването на страниците , и изобщо не съм чела. Нямах време. Изгубила съм доста инфо. Последно се интересувах от Джан повече и проектите му , но сега се върнах на Франко Рейес и колумбийските съпунки, не знам защо. Май носталгия. Та докато си зяпах Франко за стотен път в Нетфликса ми изкочи Чачо с Шивача и сега не мога да заспя от страх Simple Smile Взех да търся къде да пиша , че както казах отдавна не съм влизала и не знаех къде сте и какво правите и къде да питам за Чачо. Разписах се в другата тема , видях че Феми е там. Тук още списвате ли за него и Хазал или сте минали на корейски изцяло? Wink

# 5
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 465
Не, не пишем за Чачо, позачезна ни интереса и към творчеството му и към неговата персона, но не сме първите отегчени, в една друга тема успя да ги измори по-бързо отколкото нас, а бяха много ентусиазирани фенки. Новия му проект мен не ме вълнува и спрях да се мъча да гледам неща, които не са ми по вкуса. Изморих се и да гледам йо-йо ефекта след поредното спешно влизане във форма..

# 6
  • Мнения: 3 292
От половин година, че и повече не сме наминавали да си клюкарстваме тук...
Новините свързани с Чачо и Хазал доколкото излизат такива се усещам, че все по-често ги подминавам, следователно няма и какво да споделя...
Накратко - Хазал се омъжи за Али Атай (онзи когото наричахме Мишо), имат си момченце на около 4 и момиченце на няколко месеца. Не знам тя участва ли някъде в момента.
Чачослав пък се раздели с дългогодишната си приятелка, която накратко наричахме Дуда. Засилил се е нещо в последно време - филми, сериали, но имам чувството
че ги пускат две години след заснемането им . И той май все така се показва по два пъти годишно...

Ети, като спомена сапунките - ами носталгия някаква явно. Аз знам кой е Франко Рейес, Stuck Out Tongue Winking Eye миналата година като разбрах за продължението на сериала гледах откъси оттук -оттам, но втория сезон ни най-малко не се доближава до първия и въпреки познатите лица бързо загубих интерес.

За турските сериали понеже спомена Джан да вметна, че последното което гледах е ромком с Джан Яман и Йозге Гюрел - Мистър Грешен. Някой ден ще взема и да го довърша... Имам и друг недовършен, но там пропуските ми са толкова големи, че от първия сезон спокойно мога да мина на третия Satisfied И така...

# 7
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 525
Ооох, мъчно ми стана като казвате  ,че вече не се пише тук. Аз се поразписах малко в другата тема по казуса с Чачо, ама ми е неудобно малко , защото отдавна не съм му чак такава голяма фенка. Не гледах Протектори и някакви други там фантастики и психота , в които игра, точно защото и аз се научих да подбирам и вече са много малко актьорите , на които бих им загледала всичко. От турските ми остана само Джанчо май, ама тоя Сандокан май няма да му се вържа дори и за Джан.
Ох , много е странно едно време как върло съм била за някой и каквато и пет минутна боза да пусне съм първа писта, ама сега май поостарявам ли какво се случва не знам:head_band:
Иначе наистина ми е тъжно, че не списвате тук, че можех спокойно да си ви питам за инфо и за други актьори и актриси и да чета за новите трендове и вълнения. Пък и някак си 520 теми легендичка си е:stuck_out_tongue_winking_eye:

Иначе от носталгия случайно цъкнах на Нетфликса на Терзито и сега не мога да заспя:) Сюжета и историята е много психо и не е моята бира. В първата серия втори сезон , Чачо врътна един кекс и аз се кокорих, че не очаквах изобщо такова нещо. От години се бях предала, че ще видя подобно нещо от него. Но както писах и оттатък,  не е Емир Сарафоолу в такава сцена, че да ме накара, чак толкова да му припадна като едно време. Пък и дълги коси само на Джан признавам:stuck_out_tongue_winking_eye: и на Джейсън Момоа.
Иначе определено е израстнал в игра доста. Бих искала да го гледам заради таланта, но сюжета и жанра са ми много по - важни в случая.
 И да си кажа за Франко, аз чак сега разбрах , че имало втори сезон, изледах от замундата 1ви да си го припомня. Тогава бях  за Хуан. Пуснах втори , не ми харесаха как са орезилили образите на Оскар и Химена, Хуан и той изтрещя, ама ме държеше кримката за младото поколение....... и изведнъж се появи Франко Рейс и ме отвя. Сега върнах пак на първи , за да залитам по Франко. Зверски пърформанс направи в една серия. Музиката, кютека, каданса, рева....  направо фантазия и после ей тва си е любов на филм. Дай им на латиносите да ти покажат как се играе страст. Та сега съм там:) Чакам и се моля за трети с главно лице Франко.Simple Smile

# 8
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 465
Аз имам няколко други много любими латино заглавия, този така и не го харесах, бях явно в такъв период, когато го излъчваха преди 19г -в майчинство, с бебе вкъщи, крива и недоспала.... Абе не ми стана интересно.
Ети, ни е тука си обсъждахме и двете неща и Чачо и корейците (един К- сериал направо ни взе акъла, сетих се че преди години тук някой го беше споменавал и даже за теб си помислих да не си била ти....) че и други сме споменавали, знаеш каква говорилння бяхме през годините, но грозното поливане по Дуда, за което групово тук протестирахме и маниакалната криворазбраната любов остави темата пусетееща, сега си обсъждаме на друго място, даже когато ти отговарях първия път не видях че заглавието не започва с АС, както сме сега, а с ОС., та после се наложи и да се редактирам Joy Ако по онова време беше при нас, сигурна съм че и сега щеше да си с нас в сегашната ни тема.
За Ча, много пъти съм казвала че това е темата на ОС/АФК, не исках тук да стане логореята както е по други теми, обичам обективните мнения, а не лиги, аз самата съм фенка на Емко и АФК, не на Ча, но вече ти описах ситуацията. Нито видът му след първия сериал, нито проектите му ме вдъхновяват да го гледам или харесвам. Както каза и Марги 2 години се чака за негов сериал,  сега явно се е разработил, може би е разбрал че чакането за никого не е от полза, годините си летят, но и просто вече нямам какво да кажа за него, освен да ме потресе някоя от визиите му.... Живеем във времена когато 40 го дишните изглеждат като да са на не повече от 30, при него е обрагтното. Прежалих се да видя въпросната сцена, но насилена и грозна, побързах да спра видеото. Не е моето това! И даже захаресвах Джан, поддържан, секси и от това което засичам по Лейдито вечер и добър актьор.

# 9
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 525
Аз тримата братя ги гледах като бяхме тинейджърки и хормоните тепърва се обаждаха. Та единственото , което помня е , че имаше много голи мъже ,страстни сцени и мляскане до припадък. Буквално се карахме по цял ден след това , кой бил по - хубав и за коя двойка сме. Сюжетът ни беше смътен. Сега като си го върнах, се чудя леелее какъв сценарий,  какво чудо. Пък те пердашат жени наляво и надясно и то не само с шамари дето направо я мята на земята , ами после си сваля и колана да я донабие. Ама страстите пак си вдигат границите. Крими елемента също беше интересен накрая.
И уж онази Росарио се разкая и ги остави намира, доня Габриела нямаше да се жени пак. И ей ти на 20 години по - късно едната се върна и буквално из***или момченцето дето в първи сезон го разнасяха като бебе. Сега те тогава не са го разнасяли пред нея де, ама знаеше че съществува. Та да дойде и да му се нахвърли след 20 години , някак не ми бе ок. Че и дъщеря й се влюби в него и бой и кютеци здраво по момчето.
Бабата пък не само,  че гласеше себе си да се жени наново, после го отстъпи на дъщеря си, а той пък искаше направо внучката и се оказа серийният убиец на жените в околията. Пак като цъфна психически нестабилният Франко Рейес и като му хвърли един здрав кютек на Гладиаторска музика, умрех от кеф ви казвам. После и с пушка щеше да го погне и аха на финала наистина да му се отдаде още един хубав, бабата взе че го гръмна преди Франко да го докопа. Пуснаха тиизър на финала ,че ще има трети сезон и аз викам , ей сега Франко ще млати сума народ , че всичко ще се върти около него и май не е сигурно дали ще кандисат:(

Хубав кютек , кримка и безумна химия може да ме грабне в момента. На такава вълна съм.

Джанчо на италиански е прелест , искам да не се връща в нищо турско скоро. Да амори там на Италиано и после да минава на Англезе ми се ще:)

Тези корейските какво точно представляват? Засичала съм ги тук таме , ама много тинейджърски ми изглеждат с тези кюсе мъже и не съм се взирала по - подробно. Не са като индииците да се гледат по половин час от двата края на стаята, нали?

Чачо, ме шокираха в другата тема,  че е на 33. Мен ми мязаше на поне 36+ в това Терзи. Сметни колко съм му била върла фенка значи , само за едно АФК, Ичерде и Делибал.Close

Последна редакция: пт, 13 окт 2023, 17:48 от LovE_

# 10
  • Мнения: 6 205
Ети, привет и от мен!

Корейските нямат нищо общо с турските и индийските сериали. Обикновено са 16-20 серии. Всяка интрига или сюжетно недоразумение трае от 1 до 3 епизода максимум. Няма погледи по 30 мин. Музиката е прекрасна и често допълва историята. В предишните три теми ако погледнеш ще видиш какво сме коментирали и е пълно с видеа и снимки, като на първа страница освен Фемирите ще видиш и виновниците за преместването ни на новия адрес.

Но си се сетила за Чачо затова да спомена, че ми излезе новина, че двамата с Арас отново ще снимат общ сериал. Тя новината има друга тема (колко високо платен е Чачо), но за мен това ново съвместно участие е по-интересната част от новината, защото навремето в Ичерде бяха страхотен тандем и тогава си мечтаех да ги съберат отново. Ето, че ще стане, но свикнах с кратките корейски сериали и не знам дали бих имала нерви да загледам турски сериал отново

# 11
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 465
Рори, едва ли е вярно за Арас, едва ли има в Турция толкова пари, че да плащат на двама главни  които са в момента на гребена, нито си падат по камео участията, егото им е прекалено голямо....

Ети, аз съм казвала че Чачо е по-млад от Киво със 7г, който след  20-тина дни ще навърши 40г, но от много време Ча ми изглежда бая по на години от Киво... Това което харесвах аз беше Емко, не вярвах че ще го кажа точно аз но и онова  рошавото и лигаво Яман беше по-добро от вида му сега. Всяко актьорско превъплъщение бих понесла ако знам че после ще си влезе във форма, но най не понясям мърлящина и темерутщина, търпението търпи до време та и аз му измислях разни оправдания но явно ми дойде до преливника. Така е е  масово с руски теми в които за Ча се мъчат десетина човека я по-малко и други фенове в нета са по подобен начин, така се случи и с другата вече неактивна тема които и превеждаха сериалите и блогове редяха, но пак ще кажа, че всяко нещо се търпи до време. АФК ще си ми остане любим сериал и хубав спомен от годините ми тук, аз съм пускала тази тема 6 години и ми беше много неприятно от развитието което виждах. Сега явно Дуда му липсва и скача от проект в проект, никога дори преди нея не е работил толкова, но казват че работата лекува, та нека работи пък белким от цялата работа излезе нещо хубаво.
Ако нещо ми хареса във вида му, може да поискам да го видя в проект, но засега  няма такива изгледи. Но пусти навик, а и рускините често ме подсещат че имам регистрация при тях, нерабрала не оставам....

Джан да не е луд да се връща в Турция -  край, щом прави реклама на спагети с някакъв свинских колбас смятай....Joy

Ети
Скрит текст:
Рори ти е казала- 8-16-20 серии по час, много динамични, за Нетфликс снимат и пускат веднага, по две серии на седмица докато сериала все още е на снимачната площадка, има и такива които повече се бавят, но е много по-рядко и в никакъв случай не е по две години както е в Турция. Имат големи хитове, световни награди, Оскари, златни палми, такива неща, лица тела поддържат се в отлична форма, тренират по няколко спорта, всичките танцуват хип хоп, повечето пеят страхотно....Повечето им сериали са много съдържателни, много жанрове, много от тях са с лек фентъзи елемент, примерно мъж и жена, които си разменят телата, или пътуване във времето, но си има и съвсем без фентъзи....Моя любим жанр е от типа любов, комедия и драма, но толкова фино слято че се получава много добре, като комедията е много интелигентен хумор, а първия който ни завъртя главите е исторически, никога не бях гледала ни азиатци, ни бях ги чувала да говорят, но езикът е страхотен, мелодичен направо се лее, предполагам за К-поп си чувала, в момента е изключително актуален... Най- чувствените романтики които съм виждала, като изключим АФК са в К-сериоли, много огън хвърлят момчетата, и най често без дори един кат дрехи да падне от тях. Накратко много се впечатлихме, под видеата в ЮТ коментарите са повече на английски и испански, гледат се в цял свят, а актьорите въпреки расата ги разпознават по летища в САЩ и примерно се налага да викат охраната да ги отърве от тълпата, или лъсват с гадже в Париж издебнати от френски папараци нещо което за ни един турски актьор не съм виждала да му проявят такова внимание. Дефилетата в Париж пък са пълни пак с к- селебрита по първите редове, където ни един поканен турчин не съм видяла... Впрочем преди време Марги извади един списък колко много от турските сериали са римейци на корейски, ама естествено оригиналите са на много по-високо ниво, защото няма влачене и появяващи се нови и нови герои, обратното или постеппенно редуцират наличните или с колкото започнат, с толкова прилючват, обикновено снимат по предварително готови сценарии, които само дооформят по време на процеса на работа, писане на коляно няма, темпото им е по 2 серии на седмица, като някои сериали стигат до 40% рейтинг....Хита на хитовете на НФ преди 2 години беше к-сериал. Докато снимат не им пречи да си въртят и друга част от кариерите- концерти, срещи с публика, реклами. Главната от първия сериал който ни завъртя главите, м.г. за два дни събра на олимпийския стадион в Сеул забравихп точно мисля че 80 хил зрители.... Такова шоу не бях виждала и на американски изпълнители

Последна редакция: пт, 13 окт 2023, 22:37 от Беллора

# 12
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 525
Ах, виж сега това ме заинтригува за тандема с Арас Simple Smile С Хазалка ми е поотминал мерака да го повторят, но виж с Арас и десет сериала да извъртят пак ще са ми малко. Не следя новите турски актриси или кои са на мода и някак си ми е все тая коя ще му е възлюбена, ама ако ще се млати и гърми с пищаци най - му приляга Арас Simple Smile
Че толкова ли му е голяма заплатата? Някви големи награди бил спечелил и а -у. Не че нещо ама при положение , че е направил няколко с Нетфликс и видимо е задобрял откъм талант, мисля че си заслужава доста.
То и Джан май прави много пара , ама то неговото си е за ожалване да го пребарват и препипват по улиците на чужбините.
Чачо само с една партньорка не съм го видяла да преценя какво ще направят. Или по- скоро само той не е минал през нея, та ми е любопитно. И това е Демет! Гледам я , че май е в сериал с онова какаду Енгин -поредният за възкресяване - ама не него вече не.
Та все си мисля , че някъде в следващите нейни проекти ще минат и Арас и Чачо и ще им хвърля по едно око каквото и да е. Само дано да е през външна платформа, че и на мен ми писна от звездобройци и търкане на ескимоски носове и трудно бих се върнала чак толкова назад. Трябва да е многоооо смислен сюжет.

Сега като се върнах на латиноси и ми се извърта Франко Рейес,  трудно се намират, трудно.  Трябва да сменям хиляда платформи, ама те не всички кодират за България и си е депресиращо.

Иначе кратки сериали и мен ме влекат повече. Щото такива динамични ги правят , че яко те зашеметват и после ги страдаш със седмици. Ама наистина в момента съм яко ограничила или до някакъв див екшън с крими елементи и някаква тежка романтика ама с химия баш как си трябва.

Не знам май след като ми мине Франко, може и да пусна някой от тези , които  ми препоръчваш, Белл. Пак ще ви издирвам по темите тогаз. Ама пак мога да пусна Батмански сигнал тука, пък дано все още има ,кой да ми отговаря Hug Тука си се родих , тука израстнах и не ми се тръгва от тука Stuck Out Tongue Winking Eye

# 13
  • Мнения: 3 292
Ети, за Трима братя, три сестри другите подозирам не те разбраха, но аз затварям раздела и продължавам да се смея. Липсваше ми чувството ти за хумор, последно така съм се смяла на коментарите ти за Нашата история с Хазал и Бурак. Като го пуснаха по бг телевизия нямах никакво желание да го гледам, но в темата докато си обсъждахте с Рори беше нещо различно 😂

Веднъж докато започнеш с корейските, после няма да можеш да се спреш - по около 16-20 епизода с продължителност около 60-90 мин. Това ако успееш да намериш нещо по свой вкус, иначе има вероятност първия сериал да ти бъде и последен. Бих ти показала едно видео, включващо сцени от АФК и първия ни к-сериал, но понеже е от "костюмните'' драми няма да рискувам да те отегчавам...

# 14
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 465
Ети и в другата тема сме в същия стил, все пак сме си все  ние същите, а и както ти казах днес недогледах заглавието и имах предвит за "там" а написах "тук" че са с почти идентични абревиатурите ОС и АС, вече не ми прави впечатление че сме в друга тема. .
Чак ми идва да ти  дам за домашно първия ни К-сериал, да видим ти какво ще почувстваш, но още ще ти е рано. Преди време първо се чудех на себе си как хлътнах така, а след АФК не беше ми се случвало цели 10 г - тук момичетата поне харесваха и други неща а аз не и изведнъж... 🤪После ми беше трудно и пред себе си да си  призная дали пък не ми харесва повече от АФК, така и още не мога да реша.
 
Стана ми любопитно кой Енгин е какадуто😂

Сещам се кой е Франко, ако правилно съм запомнила за него ли писаха че актьоръг е гей?

Хазал по добре да не я коментирам че се ядосвам още преди  да я почна. Миналата година една вечер рускините я коментираха към полунощ пияна ли е какво и става, за пореден път се беше наела да адвокатства на ЛГБТ обшността. Бергюзар първо я засече нещо, после и двете се наеха по темата за морала и да си подмятат коя кякво нямала, другата я  нарече глупачка, после острите им думи изчезнаха, но смятам че това  сложи край на сътрудничеството и с Енгин, въпреки че беше успешно. Та Ча и Хазал второ издание на кукув ден. И двамата не си знаят мярката за пиене и ядене и на двамата им се отразява зле външно, но от това което описах направо ме втресе.

Общи условия

Активация на акаунт