🌴 Survivor US/UK/AU 🌴

  • 27 662
  • 582
  •   1
Отговори
# 45
  • Hamburg
  • Мнения: 2 007
Рамото, което удря продукцията на любимите играчи, и на мен ми идва малко проблемно и нечестно. От една страна, трябва да оцеляват сами и продукцията да не проваля ходовете на останалите. От друга, искам да гледам повече от тях, защото знам, че ще направят интересна игра. Дилема! Simple Smile Но предполагам, че да станеш production darling също може да го броим за социално умение, част от социалната игра.

Ох, да. Австралийският английски е тегав за разбиране в началото. Добре, че имам двама приятели австралийци, с които съм си говорила почти ежедневно, та съм им свикнала и вече не ми прави впечатление. Иначе щях да търся субтитри.

Стиви е много забавен определено, още много бисери има с него Joy

# 46
  • София
  • Мнения: 7 798
Най- голямото и абсолютно прозрачно побутване е на любимката на продукцията.
Няма да споменавам епизод, за да не е спойлер, за тези, които не са го гледали.

Много ме е яд, бяха измислили жесток blindside.

# 47
  • София
  • Мнения: 27 181
Хах, е какъв сървайвър е това? Такива побутвания са ми познати от родния ББ на плажа, а.к.а ИВ. Хвалите толкова озитата, а има такива недопустими за Сървайвър неща? 🤔

# 48
  • София
  • Мнения: 7 798
Да ти кажа, Дяволо, на мен побутванията не ми развалят цялата игра, така че да не мога да оценя всички други невероятно яки качества.

Сам знаеш това, нали ги следиш.

Пред нещо велико мога да мигна леко.

# 49
  • Мнения: 469
Наистина ли има побутвания в австралийския сезон (все още не съм го започнал)?

Поне последните сезони в америка грам дори не усещам да бутат или да помагат на един или на друг, колкото и интересен и важен играч да им е

# 50
  • София
  • Мнения: 7 798
Има, за 12 епизода се усети веднъж, но е доста видно.

# 51
  • София
  • Мнения: 2 659
Да, усети се наистина, мен също ме подразни леко. Цялата идея на сезона, от самата му реклама преди да започне дори, е (ще сложа в спойлер, за да не издам за кого иде реч)
Скрит текст:
противопоставянето на Джордж срещу Хейли, искат ги на обединението и двамата. Бяха го измислили чудно Нина & ко, най-сетне се пробудиха и ме хвана яд, че я пожалиха Хейли, но от друга страна, чакам най-сетне и тя да започне да играе и тогава ще стане още по-интересно. 🙂 Със сигурност побутването не ме подразни толкова, колкото миналогодишния победител 🤢

# 52
  • Мнения: 586
Признавам си, че съм пристрастен и Хейли ми е любимият играч изобщо в австралийската версия, но не мисля, че умишлено беше побутната в случая. Реално, поради това че епизодите са 24 по принцип, колкото са и участниците, във всеки сезон има по няколко епизода без елиминация, за да може да запълнят бройката, заложена от телевизията. Това и на мен, както и на доста други фенове не им харесва много, но за съжаление е редовен фактор в сезоните. Съгласен съм, че е нечестно спрямо играчите, особено защото няма как да планираш кога би могло да се случи и определено може да ти провали играта. Казвайки всичко това и съзнавайки, че е добре големите имена да са на екран, не мисля че непредвидено са сложили, едва ли не в последния момент, този туист, с цел да я спасят. Вероятно другото племе са знаели, че ще ходят на съвета по-рано през деня, когато изобщо не е било сигурно кой ще си тръгне. Да не говорим, че има по-деликатни начини, ако ще се помага, но това си е мое мнение. Дано Нина не пострада от този епизод, защото за разлика от Сандра, играта и много ми харесва още от първия и сезон и бих се радвал да стигне много напред.

# 53
  • София
  • Мнения: 7 798
Хейли се води голям играч и много удобно за нея се случи липсата на елиминация на този съвет.
Но за момента в този сезон не показва нищо и има големи пропуски, пример ако не беше решението на продукцията, тя щеше да е аут без ни най- малко съмнение от нейна страна, пълна загуба на интуиция, инстинкти и то от победител.

Много се радвам на Нина, още от предишния сезон и бях сигурна, че ще се завърне. Още тогава си пролича страхотния играч. Фаворит ми е.

# 54
  • Мнения: 586
Реално наистина играта на Хейли не впечатлява към момента и изглежда и е трудно да намери баланс, между това да е агресивна и това да не се набива на очи. За мен основната и грешка е, че изобщо се съгласява да губят умишлено игри за имунитет, което е адски опасно за нея. Това щеше да е и причината за отпадането и.

Естествено, има си и оправдание за мен. Просто когато си единственият победител в сезон, в който дори не всички са завръщащи се играчи, според мен е много трудно да маневрираш. Особено, имайки предвид, че тя спечели скоро, при това с игра, силна и в трите компонента, което дори и вдига още нивото на заплаха. Все пак имаше добър епизод 10, където, заедно с Нина, взеха според мен правилното решение.

Като цяло Шони за мен е топ играчът до момента. След нея бих сложил Нина, която добре беше в сянка, но почва да вдига нивото в правилния момент. Освен тях Джордж се справя доста силно, но реално той ще е в играта, докато е в добри отношения със Спайс Гърлс, или поне така изглежда. Лиз и Шон също бих ги споменал, като адекватни. Другите засега, или не изпъкват, или са си откровено зле (Стийви не влиза към никоя група, понеже това е съдбата му).

# 55
  • София
  • Мнения: 7 798
Основната грешка на Хейли е, че реално няма коалиция, никой не играе с нея. Дори и Нина, която привидно и беше много близка, при първата възможност и организира blindside.

За момента Шони е топ играча на сезона. Джордж постоянно се представя за крал, но ако не беше Шони да го спаси два пъти отдавна нямаше да е в играта.

# 56
  • Мнения: 586
Основната грешка на Хейли е, че реално няма коалиция, никой не играе с нея. Дори и Нина, която привидно и беше много близка, при първата възможност и организира blindside.

За момента Шони е топ играча на сезона. Джордж постоянно се представя за крал, но ако не беше Шони да го спаси два пъти отдавна нямаше да е в играта.

Много добре си го описала. За мен част от проблемът за нея е, че при Героите аз не виждам много подготвени стратегически играчи (на броя Нина), които да си направят сметката, че Хейли е огромен щит и при положение, че няма да има безброй опции, с кого да играе, би могла да е адски полезна. Шон единствен каза, че иска да я пази, но за по-кратък период, макар сега да играят заедно. Ако аз съм на негово място, играчи като Хейли и Джордж бих ги държал максимално дълго. Да, риск е, но при неговата физика, той няма друг шанс, освен да се огради с друг тип заплахи. Точно това е най-силното оръжие на Шони. Просто тя разбира играта много добре и бързо осъзна, че Джордж е много ценен за нейната игра. Той и е щит и другите винаги биха ударили него преди нея, което не е непременно умно. Освен това, той е много силен стратегически и ако е с теб, това носи допълнителни дивиденти. Затова опита да привлече и Джорди, което и стана, макар и да знаем как завършиха нещата. Отделно, тя показва че е готова на всичко за нейните хора, дори да жертва идоли, което е супер важно в една коалиция. Единствен минус за нея е, че съюзът и е прекалено явен и в един момент може някоя от двете с Лиз да падне жертва. Ако не е тя, има реален шанс да спечели.

# 57
  • USA
  • Мнения: 7 299
Епизод 2, Австралия.
Феноменална грешка на Саймън да не изгонят Джордж.Ето защо ще си откара до финала..
Много ме е яд.

Eпизод 3, Австралия
Саймън ми е любимец,но толкова много шансове изгуби.Ето, и на този съвет(изключително вълнуващ) можеше да разкара Джордж и пак си затрая.
Не знам защо слуша Джоди и перхидролките,а не си играе неговата игра.
Трябваше да отиде при Стиви и да му каже - гласуваш за Джордж и ти гарантирам,че оставаш.
По време на съвета пък обърнаха вота към Мими. Трябваше да й подшушне същото както това на Стиви и двамата с нея да гласуват Джордж аут. Два гласа бяха достатъчни.

Всъщност сигурно ли е,че бисквитата е айдъл. Нямаше бележка и ме съмнява,че ще се окаже нещо друго накрая.

Последна редакция: сб, 25 фев 2023, 02:19 от Adoralova

# 58
  • Мнения: 1 444
Хахах Smile аз пък не мога да го гледам Саймън, ама и той е един черен голган, който няма губене.

Adoralova, права си, че извади луд късмет Джордж на първия съвет, но това определено беше въпрос на шанс или малшанс, защото можеше и да се усмърти или да се контузи и да излезе от играта. Затова не мисля, че тук някой специално се е месил и е нагласил подобен инцидент, само и само да го спасява от елиминация.

За епизод 7-ми, който току-що изгледах - Flushed Anguished Thinking Dizzy Face Cold Sweat Scream

Скрит текст:
Така се бях вбесила на целия този привидно безсмислен цирк от страна на Джордж Animal Pouting Cat, че накрая направо ми падна ченето. Animal Scream Cat
Оказа се, че имало смисъл в цялата работа, надявам се Стиви наистина да застане зад него сега. Но пък нямаше нужда толкова да демонизира Джорди.
Според мен обаче можеше спокойно да не си ползва идола Джордж, но явно беше решил да с върже гащите.
Съжалявам, че пак не разбрах за какво служи на Саймън нещото, от буркана с бисквитите. Той няма ли да се усети, че неговия намерен псевдо идол няма нито шнурче, нито съпътстваща го бележка и най-вероятно е някакво друго предимство?

# 59
  • Hamburg
  • Мнения: 2 007
На мен ми хареса стратегията на Хейли до последния епизод в стил "Ще ги накарам напълно да забравят, че съм играч в тази игра", с което не само развали проклятието на победителя, който винаги отпада в първа елиминация, но и оцеля цели 4 седмици до средата на сезона. Тя друг шанс освен да бъде по-ниска от тревата нямаше. Пристрастна съм може би и аз към нея и затова не се сърдя особено на продукцията за удобната намеса, с която й помогна. Но...

Скрит текст:
..ако трябва да погледна обективно, тя напълно заслужаваше да отпадне, играта й тази седмица не ми хареса изобщо. Мислеше, че е сигурно да саботира, да използва общия негативен сентимент срещу Саймън, точно както подходи в началото срещу Роугън. Таймингът този път не можеше да е по-грешен. Малко преди обединението стратегическите играчи се сещат за нея, защото в общото племе става много опасна - силната физически Хейли може да печели индивидуални битки&имунитет, социално интелигентната Хейли може да се съюзи с Джордж, Джери, Флик и т.н. Не отчете факта, че в племето им се създаде разединение, въпреки че тя посочи как Сам държи на лоялността и е непредсказуем, ако бъде предаден. Не съобрази и наличието на публичен идол, които променя динамиката в племето, като прави притежателя желан съюзник най-малко за собствена защита. Изобщо много фактори извън неин контрол! Хейли трябваше да убеждава всячески да не се саботира играта да не се излага на риск, а тя беше all in. Заслужено щеше да отпадне. Нина съобрази, че Саймън е безобиден и винаги може да го изгони, но удобен изстел по Хейли може да не й се отдаде втори път.

Последна редакция: сб, 25 фев 2023, 11:45 от Bizzie Lizzie

Общи условия

Активация на акаунт