🌴 Survivor US/UK/AU 🌴

  • 27 741
  • 582
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 355
Джеф ще има подкаст, където ще коментира зад кадър случки от новия сезон



https://link.chtbl.com/on-fire-with-jeff-probst?sid=tw

# 61
  • Мнения: 1 467
Ей, мн яко Simple Smile Това ще е интересно. Мерси за линка.

Супер 9-ти съвет за австралийския сървайвър - изненадващо, чисто, бързо, прерфектна преценка на Шони.
Стискам ѝ палци, надявам се да стигне много напред и ако може да спечели. Много и е добра играта.

И Джорди също ме кефи, но него Джордж хубаво го насади, дано успее да се закрепи.

# 62
  • Мнения: 26
Здравейте, аз съм суперфен на Сървайвър и бивш журналист. Написах един текст в личния ми блог, където казвам цялата истина за настоящия сезон на BG Survivor и бруталната подигравка с оригиналния формат.

Нарочно го пускам първо в тази тема, защото знам, че вие най-добре ще ме разберете.

Бях и част от кастингите, където обещах силно стратетическа игра, влизане с фиктивна професия (нещо, което не е правено в БГ Сървайвър), блайндсайдс и т.н. Разбира се турските продуценти ме гледаха като телета и си нямаха никаква представа за какво им говоря.

Озаглавил съм текста "Фалшивият Сървайвър по БТВ".

Заповядайте:

http://theolimpichero.blogspot.com/2023/02/survivor.html

Последна редакция: нд, 26 фев 2023, 14:20 от Olimpic

# 63
  • Мнения: 586
В отговор на горния пост, нека не си разваляме тази тема с нещото, което върви по БТВ в момента.

Иначе, днешният епизод на Герои срещу Злодеи, отново не разочарова. Няма да слагам в скрит текст, но предупреждавам, че надолу има спойлъри:

Едно от най-уникалните неща в тази игра е да видиш как хората мислят и разсъждават, както и как обменят идеи. В този епизод, видяхме от това по много в коалицията Спайс Гърлс. Аз лично напълно споделям мнението на Джордж за играта в този епизод. След като научи, че Хейли е била заплашена, той бързо съобрази, че за него е добре тя да остане в играта и двамата да се пазят, защото просто е логично. В тази връзка, според мен Лиз не трябваше да му казва, защото в моментът, в който се разчуе планът на Нина, Сам и Дейвид, ще е ясно, кой е казал и играта и може да пострада. Хареса ми как набързо съобрази, че Хейли и Мат са добра опция за него, а Флик не е. Прoблемът е, че за жените очевидно другият вариант, а именно Флик да остане беше по-добър, защото те винаги ще са по-близки с нея от Джордж. Реално, това беше ситуация, в която в една коалиция има различни мнения и всеки е прав за себе си, което беше много приятно за наблюдаване. На самия съвет, логично се стигна до компромис, просто защото никоя от страните нямаше да допусне да се стигне до играене на идол, или по-голям скандал, тъй като просто не им е удобно. Така Стийви просто беше бушон или жертвено агне.

На обединението има 4-ма Злодеи, от които един не е много с тях, но странното е, че те са в силната позиция, просто защото са страхотни играчи, обединени са и имат много опции. Това ще ги накара да играят заедно дълго време, но е интересно, дали тази битка за власт между тримата няма да е развръзката на сезона.

# 64
  • USA
  • Мнения: 7 336
Феноменален 7-ми епизод на Австралийците.
Изгониха Fraser, и Джордж,колкото и да не го понасям, играе играта майсторски.Обаче и Саймън не се върза на провокацията да си играе идола(ако въобще е идол).
Джорди е противняк страхотен, ако съм на Саймън,никога повече няма да му имам доверие. А Джорди се усети,че беше изигран от Джордж и сега от двата стола е на земята.

# 65
  • София
  • Мнения: 7 828
Отново силен 13-ти епизод.
Яд ме е, че Лиз издаде тайният план на Нина, Сам, Дейвид, но тя не знае, че Джордж играе с Хейли и ще ги издаде.
Докато Нина постоянно е нащрек и веднага се усети.

Странно решение, при наградата не показаха Саймън, винаги до сега са ни информирали за всеки, включително и кой е открил айдъл или адвантидж.

Следващия епизод ще е епик, нямам търпение. Мърдж тайм, йес.

Последна редакция: пн, 27 фев 2023, 09:53 от Иля

# 66
  • Мнения: X
Наистина не показаха Саймън. Не знам дали е възможно да са скрили информацията от зрителя.

Скрит текст:
И на мен ми хареса вчерашният епизод. Промото ни заблуди. Лиз беше тази, която се налагаше, не Джордж.
Джордж отново много ми хареса - наблюдателен, маневрен, логичен, вижда глобалната картинка и играе играта в дългоспрочна перспектива. Беше поставен от Шони и Лиз между скала и твърдо място, но мисля взе правилното решение. Запази по-силния играч, който може да му осигури връзки с другия отбор при сливането и няма да бъде първият изгонен като другият избор. А за другия и на мен ми беше тъжно, но той се представи като много прибързан, непостоянен съюзник, с много налудничави идеи.

Лиз я разбирам, че си гони личния интерес, но така ли се преговаря в алианс? Като малките деца "искам пък, дай ми или няма да играя повече с теб". Джордж й казва не е добре за нас стратегически така, тя излиза с контрааргумента "Ама пък трябва да се запазят повече жени, не искам тук да става парад на "наденичките" Ох, кухо, кухо, та чак дрънчи! Sweat Smile Ти какви ги сътвори досега, скъпа, та искаш да определяш стратегията на алианса? Ти ли беше част от фамозния тандем, който успя да направи една толкова потресаващо лоша игра, че на един съвет с два идола един от двамата си тръгна блайнсайдед с идол?

Засега фаворит ми е Нина. Ако някой има капацитета да спечели без да е голяма мишена за премахване и високо ниво на заплаха, това за мен е тя. Хубаво предупреди Лиз да внимава с кого споделя, но Лиз... Наблюдателна е Нина и видя разговорите между Джордж и Хейли и върза много правилно две и две.

Последна редакция: вт, 28 фев 2023, 00:20 от Анонимен

# 67
  • София
  • Мнения: 2 671
Някой вече изгледал днешния епизод? 😀
Скрит текст:
Никой не тълкува така играта както Джордж, просто е наслада за фенското око. Да, няма да спечели със сигурност, но какъв играч! Хейли, добре дошла в играта най-сетне! Simple Smile

# 68
  • Мнения: 586
Предупреждавам, че коментарът ми съдържа спойлъри от днешния епизод:

Пореден много силен ден/дни в предаването. Както писах и вчера, Джордж имаше много по-добра преценка за това, което трябваше да се случи на миналия съвет и се оказа прав. Според мен това му спечели достатъчно позиции пред Шони и Лиз, за да доведе в коалицията Саймън и Хейли. Даже му позволи да компенсира за мен сериозната грешка, а именно че издаде планът пред Шон, което доведе до смяна на гласът. Логично мишената падна върху по-силовите мъже от бившите герои и нямаше значение кой точно си тръгва.

Много добро впечатление ми направи Мат. Не само спечели имунитет, в гадната за мен за гледане игра - Last breath, но и чисто социално е все по-адекватен. Събра се с групата на Джордж, има близки отношения с Джери и реално той е един от хората, които стоят в сянка в тази седмица. При наличието на Джордж, Хейли, Шони и Саймън в тази групичка и други мишени в малцинството, той има предпоставки за стигане напред в играта.

Вече влизаме в етапът с журито и при положение, че той почва от Ф11, явно ще е Ф2 с 9 души жури. Промото загатна за потенциални фойерверки, но аз си мисля, че по-скоро мнозинството ще играе отново заедно, преди да се разцепи. Каквото и да стане, почти сигурно ни очаква един от най-добрите сезони на последните години, което е само плюс за нас като зрители.

# 69
  • Мнения: X
Изгледах го преди малко..
PS Извинявайте, отплеснах се и пропуснах да сложа коментара днес в скрит текст.

Скрит текст:
Абсолютно съгласна! Много ме радва Джордж с играта и преценката си. Simple Smile Истинска находка е и сезонът нямаше да бъде това, което е без него.

Култов диаглог от съвета днес Sweat Smile Sweat Smile Sweat Smile

шони: С Флик е свършено!
Джордж: С всичките е свършено!
Джери: Никакви затворници оттук нататък.
Джордж: Всички са мъртви!

Sweat Smile

И му вярвам!


Надявам се Флик да не влезе в съвета на журито! Много се подразних на Лиз вчера за това, че се заинати като магаре на баир да я спаси, дори да използва идол за нея. Не мога да си кривя душата - Флик социално играе много добре и има дар слово да убеждава, но като действие и стратегия е безидейна и много исках да отпадне. На Лиз и Шони трябваше да им е ясно, че тя ще обещава луната и звездите само и само, за да се спаси. Не повярваха на Джордж, който я познава добре и им каза в прав текст, че Флик ще flip-не при първа възможност, както и стана. Освен това, чисто субективно, не харесвам такива нелоялни безскупулни играчи като нея (поне някакъв Mastermind да беше, а тя не е) и се надявам да изхвърчи утре.

Промото към следващия епизод ме заинтригува каква игра ще направи Хейли оттук нататък:)

# 70
  • Мнения: 1 467
Егати интересният сезон! Толкова заплетено, напрегнато и изненадващо отдавна не ми е било :Д
Злодейската тройка ми е любима, имат страхотен усет и интуиция какво се случва и тримата заедно са сташен мозък.
Обаче и другите са на ниво. Страхотен каст са направили. Animal Smirk Cat
Скрит текст:
Много точно сте прокоментирали всичко.
На Лиз не знам какво и стана. Досега имаше доста точна преценка за хората. Как успя Флик така да я оплете, че да е готова да си развали съюза с Джордж, само и само да я запази. Да и е за урок сега.
Много се надявам Флик да излети следваща. Разбирам, че играе за да остане и прави каквито е нужно маневри, но след такава саможертва от страна на цяло едно племе, за да я запазят, тя много грозно ги заряза. Все едно не ги познава вече. Грам благодарност няма.
На Джордж умната идея да каже на Шон какво са намислили леко ме шокира, а и такива резки смени разколебават хора, които са на ръба на решението си и се чудят дали да гласуват с теб.  Според мен обаче направиха по-добре да изгонят Дейвид. Той им беше свързващо звено.
Лиз напразно си игра идола - жалко.
Хейли започва да надига глава и ще стане опасно. Много се надявам големите ходове, които замисля да не са срещу злодеите.

# 71
  • Мнения: X
Определено е най-добрият сезон на австралийския Survivor и един от най-добрите ever по мое мнение.Simple Smile

Скрит текст:
Лиз никога не е имала много добра преценка според мен. Щеше да си играе идола вчера за себе си, сгреши с Флик, Дейвид и другите и с Джорди загубиха от 100% сигурна позиция, проиграха идола на Шони. Усетът и добрата преценка са на Джордж и на Шони Simple Smile, които оцветяват върху нея, като играят заедно. Но е добър социален играч, интегрира се добре и в двете племена, физически силна и борбена е, може да спечели игра за личен имунитет.

Джордж за сметка на това позна, че не е нужно Лиз да играе идол въобще!

Аз не разбрах съвсем хода на Джордж да привлече Шон и да му разкрие плана. Наистина ли си мислеше, че Шон, който е едва ли не лидер на другото племе, ще се обърне срещу тях? Може ли някой, който го разбира, да ми обясни.

Последна редакция: вт, 28 фев 2023, 08:48 от Анонимен

# 72
  • Мнения: 586
Хайде този път и аз да изкажа мнение за епизода в скрит текст Laughing:

Скрит текст:
Пореден много интересен епизод. Може и да липсваха фойерверките на някои от предишните, но пак беше наситено на събития. Видяхме опитите на четворката на дъното да пробие чисто социално, но логично не им се получи. Просто за новото мнозинство беше логично да се запази заедно, поне на този етап.

Играта за имунитет беше интересна и веднага се видяха част от много силните физически играчи. Лиз постепенно си вдига мишената, с оглед на страхотната си физическа подготовка като професионален спортист. Нищо чудно в даден бъдещ момент, тя да е таргетът, измежду двете с Шони.

Най-после мога да отлича моята любимка Хейли, която за мен имаше много силен епизод. На пръв поглед може и да не направи нищо много специално, но малките детайли в играта и бяха на ниво. Много добре и елегантно каза на Флик и Шон, че не може да им даде име, пък дори и примамка, за да не издаде нищо. Така показа, че е лоялен член на новата си коалиция. Освен това от два епизода насам, видимо се сближи със Саймън и тя е балансиращата фигура между него и Джордж, нещо което може да и послужи в бъдеще. На играта за имунитет можеше и да спечели, но по-добре, че не успя, за да не си вдига още и без това огромната мишена. Начинът, по който се бореше с болката, мотовирайки се, беше впечатляващ. Не на последно място, допадна ми как на съвета, докато Джордж и Мат например, бяха арогантни към четворката, а Лиз и Шони го обърнаха на лична драма, тя си замълча и това може да донесе позитиви.

Като цяло логично Флик беше махната и си плати за ужасното стратегическо решение да прецака Спайс Гърлс. Това според мен и коства много силен рън в играта. Последно да кажа, че не ми хареса промото за следващия епизод. Просто при този монтаж е абсурд Джордж да отпадне и дори няма да се изненадам, ако силните думи на Хейли, са част от техен план, за да баламосат малцинството. Просто за никой от двамата не е добре другия да си тръгва, защото това би означавало и скорошен край на играта за останалия.

# 73
  • Мнения: 1 467
Ммм, мед ми капе на сърцето от този съвет. Smiley

Скрит текст:
Много исках да изгонят Флик, добре направиха. Не само, че грозно ги прецака, но и е опасно поврътлива.

На Джордж точно сега е времето да започнат да му кроят шапката. Не че му го пожелавам, надявам се да не стане, но е логично хората от неговата група да използват тримата от малцинството за бройка. Така хем ще махнат най-сериозния си противник, хем пак ще останат мнозинство спрямо оригиналните герои.
Очаквам той да намери идола и да им обърка сметките. Smile На доста лесно място го показаха, че е. Джордж къде, къде по-скрити е намирал.

# 74
  • USA
  • Мнения: 7 336
Aз изгледах 10 епизода,по-късно ще си пусна и 11-тия. Малко по малко ви настигам.
Красив и добър сезон,не помня кога последно гледах такъв. Май американския,където една полицайка ги изигра всички по реда им без да се усетят.

Джордж и да стигне на финал,не мисля,че ще гласуват за него.Играта е като за него правена наистина,но е толкова арогантен и дразнещо уверен в себе си.Толкова е досаден с гейските си маниери и вместо хората да го уважават като играч и стратег,те го мразят заради поведението му да ги принизява "Аз съм Краля,кои сте вие и тн."
Добре ,че е продукцията да им даде 100 идола,да го "спасят" удобно на първата номинация,където беше сигурен пътник..

Общи условия

Активация на акаунт