🌴 Survivor US/UK/AU 🌴

  • 27 668
  • 582
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 444
Малиии, нямам търпение Scream Ще има лягане по малките часове. Smile

Определено е за предпочитане дълги епизоди и да дават какво си говорят, кой с кого какво прави, какво работи...

# 31
  • Hamburg
  • Мнения: 2 009
Ще има лягане по малките часове. Smile

Определено е за предпочитане дълги епизоди и да дават какво си говорят, кой с кого какво прави, какво работи...

Истински фен на Сървайвър! Smile Но си заслужава наистина!
За мен дължината на епизодите на австралийския формат е супер. Ако няма толкова какво да покажат - 50 минути. Ако има интрига - ги правят по-дълги. Като баланс игри племенен живот/ стратегия също е много добре.

Турските продуценти с тези 3 часа Сървайвър БГ (с рекламите) направо погребват формата. Не, че някой ме пита, но според мен да вадят един бележник, да гледат какво правят Озитата и да подобряват в движение, за да предложат на българския зрител качествено шоу за гледане. От много места чувам, че тази година СървайвърБГ бил жива мъка по думите на заклетите фенове.

# 32
  • Мнения: 586
Остават още 9 епизода до финала. За сега е един от най- добрите сезони на Сървайвър евър.
Обикновено са по 24 епизода, понеже май имат такова изискване от телевизията, та би трябвало да сме точно на средата на сезона и да остават 12 епизода. Иначе, съгласен съм че засега сезонът е страхотен и имаше епизоди, където направо ме оставиха без думи, особено съветът в епизод 7. Предполагам, че след неделния епизод, ще обединят племената при 12 играчи, а оттам насетне ни очакват още доста култови моменти и чак нямам търпение да видя как ще се развият коалициите до края.

# 33
  • София
  • Мнения: 7 798
Това ми излиза за финален епизод.

S10E21 - Episode 21
Air Date: Mar 14, 2023 10:30

# 34
  • Мнения: 586
Не е невъзможно по принцип и не съм проверявал, но всичките им съвременни сезони, които съм гледал (без този от 2016) са били по 24 епизода. Те и затова имат по 2-3 епизода на сезон без елиминация, за да могат да ги запълнят като бройка. А и сезонът е толкова интересен, че нека има повече епизоди Laughing

# 35
  • USA
  • Мнения: 7 299
Ще ме навиете да го гледам,докато чакам американския вариант.
В Ютуб ги гледате,така ли?

# 36
  • София
  • Мнения: 7 798
Аз тегля от Пиратите.

# 37
  • Hamburg
  • Мнения: 2 009
Няма как човек да сбърка с този сезон просто Simple Smile
В Ютуб, да, намерих този канал в началото и съм доволна. Качват редовно няколко часа след епизода.

Скрит текст:

# 38
  • USA
  • Мнения: 7 299
Благодаря за линка.Значи досега са 11 епизода излъчени? Нещо сметките не ми излизат,щом финалния 21-ви епизод е на 14 март.Няма как за 3 седмици да излъчат 10 епизода?

# 39
  • София
  • Мнения: 7 798
12 епизода са излъчени, в неделя предстои 13-ия.

# 40
  • Hamburg
  • Мнения: 2 009
Излъчват от неделя до вторник, по 3 епизода на седмица. Ако остават още 9, пасва добре с датата по-горе като финал, но да видим.

# 41
  • София
  • Мнения: 7 798
13   Episode 13   Sun Feb 26, 2023
14   Episode 14   Mon Feb 27, 2023
15   Episode 15   Tue Feb 28, 2023
16   Episode 16   Sun Mar 05, 2023
17   Episode 17   Mon Mar 06, 2023
18   Episode 18   Tue Mar 07, 2023
19   Episode 19   Sun Mar 12, 2023
20   Episode 20   Mon Mar 13, 2023
21   Episode 21   Tue Mar 14, 2023

# 42
  • Hamburg
  • Мнения: 2 009
Мале, много са експедитивни - кога започна, кога ще свърши! Аз също си мислех, преди да прочета за 14 март, че 24 участника, съответно 24 епизода, но.. Жалко.

# 43
  • USA
  • Мнения: 7 299
Докато чакаме американския Сървайвър,няма нищо лошо да коментираме Австралийския.
То където Америка,там и Австралия.

Изгледах първи епизод. Почти всичко ми хареса - типичния,любимия Сървайвър,такъв какъвто трябва да бъде.
Измъчих се с този австралийски диалект(това разбира се е личен мой проблем) и 1/3-та от разговорите не ги разбрах.Отделно звука като говорят е един,а на музикалните фонове звука е на макс.
Не ми хареса колко удобно Джордж се спаси от елиминация.Не е честно и остава у мен едно такова чувство,че продукцията му е дала едно рамо,знаейки,че е голям стратег и любимец на зрителите.

Логично беше Анджи да си замине като негов човек.
Ако не намери идоли,наистина не го виждам Джордж как ще се задържи в играта.
От тяхния отбор,Стиви и неговата противница Шауни? също ги виждам пътници в скоро време. Не ми давайте спойлери Simple Smile Много се смях на Стиви " Мен ме изгониха заради нея. От 4 години си мечтая да й го върна на тази (бич)",а пред нея с едни мазни очички "Да,ние си простихме.Да,всичко е точно".
Много мразя лицемерие,обаче за тази игра е задължителен елемент.

От отбора на Героите - госпожата,дето я хапал лъв за гъзо е мега досадна с его до небесата и аз също бих й се дразнила. Все пак преди нея бих елиминирала победителката в сезон 6 (забравих й името) като потенциална победителка отново.Знае как да надиграе играта и това ще бъде в мой ущърб.Приоритет 1 за гонене е тя.

# 44
  • София
  • Мнения: 7 798
Аз нямам проблем с езика, много ми харесва. От много години следя австралийски формати и всичко им разбирам.

В Пиратите повечето торенти са с вградени английски субтитри, ако ти е по- лесно с тях.

Общи условия

Активация на акаунт