Астрология - 23 тема (преди да попитате - прегледайте 1 пост)

  • 30 582
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 241
И аз съм със стелиум в Риби, но нямам възвръщане. Сатурн ще транзитира в 4ти дом, иначе се намира в първи.
Надявам се да е както го описа - стабилизация, мобилизация в тази сфера, макар и бавно да се случат нещата.

# 31
  • Мнения: X
И аз като Сирена - стелиум, в 4 дом (всъщност Водолей е на ИЦ, но и Риби имам в 4 дом), а натално Сатурнчо ми е в 1 дом, Скорпион. Върху южния възел. И Плутон в 12 дом в Скорпион. Май имам 3 стелиума - Риби, Скорпион и Козирог. Мама мия Simple Smile

# 32
  • Мнения: 2 357
При мен Сатурн ще транзитира през седми дом….на ДЦ точно ми е и Луната. Натален Сатурн в Скорпион ще прави тригон по някое време, но пък Уран ще го квадратира. Когато минаваше през шести дом - като по учебник - повишени отговорности в работата, стрес, ръка за ръка със силно обостряне на хроничен проблем свързан с гръбнака Sad

# 33
  • Мнения: 661
Mystic, на мен Сатурн ми мина през ДСЦ нищо съществено но аз там планети нямам , ти имаш Луна, в общи линии сега в Риби ще остане още малко в 7Д и после ще влезе в 8-ми, и там нямам планети. И моя натален е в Скорпион в 3Д наред с Луната . Предната година ми беше доста стресова но не го отдавам на Сатурн, нерви, разочарования, спънки, лошото е, че и тази тръгна така надявам се да не е цялата такава.

# 34
  • SF
  • Мнения: 21 172
Трябва да се видят целите ви картите. Къде и как са аспектирани управителите на тези домове. Те ще бъдат активни през следващите 2 години, а не само Нептун (и Юпитер) като управители на Риби.
Мотото на тази тема е (и няма да спра да го повтарям) прогностика по 1 транзит не се прави никога, освен ако не сте супер начинаещи астролози, които се забавляват със зодии и асценденти.
Адриана, след като имаш стелиум в Козирог, сатурновата енергия ти е позната. Живееш с нея откакто си се родила. Не се подготвяй за кой знае какви събития. Сатурн и преди е бил в риби, освен ако не си по-млада от 29 години и не е било в рамките на твоя живот.

# 35
  • Мнения: 661
Есме, така е разбира се. За това написах, че не го отдавам само по-Сатурн. Още повече не е само Сатурн в хороскопа. Аз си разглеждам картата при вече минали събития и разглеждам кое как е сработило .

# 36
  • SF
  • Мнения: 21 172
Да кажем, че през следващите три години, ще откажем по-лесно цигарите - волево или доброзорлем с помощ отвън. Подходящ период да се отървем от някои пристрастия, ако Сатурн засяга лични аспекти. По някое време ще направи съвпад с управителя на дома, който ви се намира в Риби. Ще се отрази и на отсрещния дом, защото винаги се разглеждат като оси.

# 37
  • Мнения: 241
За цигарите ми стана любопитно.. Аз ги отказах от раз като бях на 19 години и беше супер лесно, изобщо не съм се изкушавала отново да пропуша. Дали някъде мога да видя как са били разположени планетите тогава? Знам и точната дата дори.

# 38
  • SF
  • Мнения: 21 172
Да, направи си карта и пусни транзитите за деня.
Имай предвид, че става въпрос за период, не за конкретен ден. Имаш орбис. Можеше и да не помниш конкретен ден, достатъчно е периода да си запомнила. Виж дали имаш аспекти между Сатурн и Луна в наталната ти карта.

# 39
  • Мнения: 3 846
Аа, по-млада от 29 не съм, де да бях ама ей на 😄
Сатурновата енергия ми е доста по-позната от рибешката, в интерес на истината, макар че имам 3 лични планети в Риби. Знам, че събития ще има, въпрос на време е, просто се надявам нещата да минават по-леко и да не настава апокалипсис 🙈

# 40
  • SF
  • Мнения: 21 172
Сатурн аспектира ли ти лични планети в картата? Съжалявам, ако си споделяла. Много информация и карти има в темата и не си правя труда да помня. Само, ако стане въпрос за нещо конкретно, питам, но пак ще забравя. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 3 846
Да, в натала ми аспектира Слънцето и то с квадрат, но сега транзитния Сатурн ще мине през Луна, Меркурий, Слънце и СЛВ, затова казвам, че събития ще има, просто се надявам да минават по-леко.

# 42
  • SF
  • Мнения: 21 172
Щом си имаш аспекти на Сатурн и Слънце, значи Сатурн не може да те изненада. Simple Smile
Като ти стъпи върху Луната, може да започнеш диета, ако имаш такива намерения.

# 43
  • Мнения: 241
В наталната карта имам квадратура на Луната със Сатурн. А  Луната ми е в Риби.

# 44
  • Мнения: 3 846
Щом си имаш аспекти на Сатурн и Слънце, значи Сатурн не може да те изненада. Simple Smile
Като ти стъпи върху Луната, може да започнеш диета, ако имаш такива намерения.

За диета точно нямам намерения, при мен нещата по 7Д играят доста и там ще има реформи, но ще видим какво ще стане

Общи условия

Активация на акаунт