Астрология - 23 тема (преди да попитате - прегледайте 1 пост)

  • 30 594
  • 752
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 3 262
Здравейте!
Според вас удачно ли е да се прави астрологична консултация по време на коридора на затъмненията или е по-добре да се изчака?

Интересен въпрос, никога не съм се замисляла.
Да не работи един месец в коридора на затъмненията надали може да си позволи някой астролог. Някои си вземат дълги ваканции, ако могат да си го позволят финансово, което означава наличие на пасивен доход – от преподаване или странични дейности, да не разчита само на доходи от консултиране.

Около самото затъмнение се препоръчва човек да си вземе малко време за себе си, за размисъл и релакс. В деня на слънчевото затъмнение на 14ти мислех да почвам нов анализ, веднага след предадена предишна поръчка, но го отложих за следващия ден, тъй като хич не бях в кондиция – преуморена, с главоболие... Не сме роботи, да работим без нито един почивен ден.

Според мен, ако астрологът е лично засегнат от някое затъмнение, преминава през труден период и е в състояние на афект или с неясна мисъл, би било редно да отложи консултациите. Ако е добър и отговорен професионалист. Това е мое лично мнение, с което никого не ангажирам.

Що се отнася до клиентите, дали искате или не искате да консултирате в коридора на затъмненията – това е лично ваш избор.

# 751
  • Мнения: 575
Не съм от консултантите в групата , но мога да дам посока за разсъждение
Често задаван въпрос при избор на консултант за нещо  е 
" Х добър ли е "

Хубаво е да знаем ,че когато консултацията касае психологичен енергиен  казус , е много важно не мнението на другите за Х  , а как ние усещаме въпросния човек Х , успяваме ли да се отворим пред него  , защото консултацията ,за да има смисъл е свързана със вникване в другия , много е важно да има взаимно усещане , особено за кармичните модели да се анализират .
Защото може да се свържем с най- опитния ,или най- сензитивен консултант ,но когато индивидуалното усещане за енергийна близост липсва , надали ще се случи правилния анализ .
И обратно - може да не е някой известен , прехвален консултанта , но когато се свържат двете душички , взаимно  се разтварят и  влизат в дълбочината на търсещата себе си душичка

Отделно от това всеки консултант вижда казуса през неговата призма , според  неговото Съзнание ....
Не знам дали има човек ,който може да вижда цялостно всеки  проблем , отвсякъде .
Един консултант ще наблегне на една особеност , друг ще види в същия казус друга особеност .

Желая всеки да успява да прави най- правилните избори за себе си .

# 752
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Заповядайте в новата тема - https://www.bg-mamma.com/?topic=1596449.new#new

Вместо запис, моля споделете - усещате ли затъмненията сега през октомври?

Общи условия

Активация на акаунт