Идеи за стартиране и развитие на бизнес - 26

  • 16 698
  • 183
  •   2
Отговори
# 120
  • Мнения: 10 599
Anyone, ти имаш ли си фирма?

# 121
  • Мнения: 14 787
Да, вече от няколко месеца.

# 122
  • Мнения: 10 599
А дали има ли значение дейността на фирмата за одобряване на партньорствата?
Пиши като пошучиш отговор, че ми е интересно. Аз още нямам фирма.

# 123
  • Мнения: 14 787
Не знам дали има значение. Ще пиша, разбира се.

# 124
  • ВАРНА
  • Мнения: 202
Здравейте!Какъв бизнес е подходящ според вас да се започне по време на инфлация ?Търся нещо старо и изпробвано или иновативно .Имам верига магазини за дрехи от 11 години и това е най -големия ни спад с изключение на пандемията .Искам да стартирам нещо ново .Всичките ни обекти са на най-централни места.Отделно притежавам къща -атракция ,която превръщам в атракционен център с кафе ,брънч и viral food.

# 125
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 073
Здравейте!Какъв бизнес е подходящ според вас да се започне по време на инфлация ?
Пекарна, върви като топъл хляб.

# 126
  • Мнения: 10 599
Роботизирана пицария или хамбургерия на самообслужване, ако искаш атракция. Wink Децата ще се скъсат да си оставят парите там. Simple Smile

# 127
  • Мнения: 10 393
ама тя инфлацията беше вече 2022... в момента не е особено актуална.
Нормално е да не е много вървежно това с дрехите, всичко е онлайни и има супер агресивни всякакви международни вериги. Аз дрехи не съм пазарувала физически от 2005та..

# 128
  • ВАРНА
  • Мнения: 202
ама тя инфлацията беше вече 2022... в момента не е особено актуална.
Нормално е да не е много вървежно това с дрехите, всичко е онлайни и има супер агресивни всякакви международни вериги. Аз дрехи не съм пазарувала физически от 2005та..
При нас едва сега се усеща.С дрехи втора употреба се занимавам. Те не се продават в интернет .Нито се конкурират с с нискокачествени вериги .Хората обедняха и премислят покупките си .Къщата атракция е в курортно село.

# 129
  • Мнения: 2 495
И дрехи втора употреба се продават в интернет. Ремикс и Мания и Мания например. Вчера ми пристигна една поръчка с 60-70 парчета дрехи за около 300 лв. Но странно, че чак сега се усеща застой при вас, защото те не са от вчера на пазара.

# 130
  • ВАРНА
  • Мнения: 202
И дрехи втора употреба се продават в интернет. Ремикс и Мания и Мания например. Вчера ми пристигна една поръчка с 60-70 парчета дрехи за около 300 лв. Но странно, че чак сега се усеща застой при вас, защото те не са от вчера на пазара.

И ние не сме от вчера .Те са производители на стока или по точно сортировачи. Ние също сме отдавна в бизнеса .Проблема е при всички колеги .Май е време да се захванем и със снимане ...
Никак не е минала .Точно обратното .
https://youtu.be/FpyWr0SM21E?si=mgs_x3jtJond8gmc

Последна редакция: пт, 29 мар 2024, 14:56 от *Ekaterina*

# 131
  • Мнения: 2 495
Да, ти писа, че сте отдавна, даже може би отпреди Ремикс. Аз навремето също исках да отварям магазин за втора употреба и сигурно съм чела и твои мнения в темата.

Дано да е нещо временно и да потръгне отново!

# 132
  • Мнения: 10 393
Вече всичко е онлайн за младите. Само баби пазаруват физически, особено ВУ.

# 133
  • Мнения: 105
Здравейте , изпитвам трудност във вземането на решение , тъй като нямам пряко наблюдение над нещата, живея в чужбина отдавна.
Имам възможност да закупя кафе- сладкарница , това кафе работи отдавна, в момента се отдава под наем.

Когато съм се прибирала винаги съм ходила на това кафе и ми е харесвало, торти , сладки и т. н. т не съм виждала , наемателите го работят само като кафе+ алкохол. В последно време виждам ( поне докато съм там ) , че няма толкова работа ( може и да греша )

Въпроса ми е какво Ви е мнението за този тип бизнес кафе -сладкарница ? Заслужава ли си да рискувам ?

# 134
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 073
Въпроса ми е какво Ви е мнението за този тип бизнес кафе -сладкарница ? Заслужава ли си да рискувам ?
Пасти можеш ли да правиш?

Общи условия

Активация на акаунт