Идеи за стартиране и развитие на бизнес - 26

  • 17 287
  • 184
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 6 962
А и като се сетя как всичките ми дрехи "ухаеха" на кърма от течовете в началото... Joy

Нали не си представяш, че и бижутата ще миришат така.

Тайно се надявах точно на това!

# 106
  • Мнения: 10 636
Какви "телесни части" те гонят?

# 107
  • Мнения: 10 636
Хора, замислям се сериозно да стартирам едно офисче 3 в 1. Имам помещение с много добра локация и искам в него Изипей, Спиди и... Какво да е третото - е въпросът... Simple Smile Дайте идея какво още може да се комбинира. Помещението е 60 кв. Половината е търговска площ, а другата - склад + санитарен възел. Каква още услуга мога да комбинирам? Изключвам (май) чейндж бюро и WesternUnion, че ще стане много боравене с пари... Rolling Eyes

# 108
  • Мнения: 10 507
Ще започнеш, ако имат свободни фанчайзи в твоето населено място и им хареса помещението.
Така комбинирано, не съм убедена, че може в едно помещение.
Имат си условия на сайтовете, пускай заявки и ще разбереш.
3тото е Вендинг машина за кибиците 😁

# 109
  • Мнения: 10 636
Рових, четох, нямат някакви специални условия. Спиди искат 15 кв площ, а Изипей искат лаптоп и интернет. Спиди си казват, че не са франчайз, ами партньорска програма за търговски обекти със съществуваща дейност. Heart Eyes
Няма ги едновремешните твърди условия...
Не разбрах вендинг машина за какво? Кафе напитки ли?

# 110
  • Мнения: 1 071
Рових, четох, нямат някакви специални условия. Спиди искат 15 кв площ, а Изипей искат лаптоп и интернет. Спиди си казват, че не са франчайз, ами партньорска програма за търговски обекти със съществуваща дейност. Heart Eyes
Няма ги едновремешните твърди условия...
Не разбрах вендинг машина за какво? Кафе напитки ли?
Нямат ли изисквания за райониране? Ако примерно има идентичен офис на определно разстояние от Вашия евентуален такъв, да не сключат договор с Вас.

Вендинг машините и от двата типа. Като влизат при Вас, да имат възможност да оставят още пари.

# 111
  • Мнения: 10 507
Пусни си заявка, те ще преценят дали ги устройва. Не е само помещение с лаптоп.

# 112
  • Мнения: 10 636
Много ток гълтат вендинг машините. Пък и поддръжка ще искат... Бивш ми наемател имаше такава и виждах фактурите за тока преди и след като я сложи.

Някаква още точка, където хората да могат да ползват постерминал. Някаква услуга пак през лаптопа ми трябва... Rolling Eyes

# 113
  • Мнения: 14 804
Виждала съм Изипей да го комбинират със застраховки. За друго не се сещам.

# 114
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 734
Аз съм виждала с железария. Всъщност утре ако не забравя ще ви го снимам.

# 115
  • Мнения: 10 507
Ти с едно почни и се оправи, после комбинирай 16 дейности.

# 116
  • Мнения: 14 804
Какво пречи да комбинира? Често до като се разработи една дейност, минават месеци. Всички знаем колко се покачиха разходите, нека си има няколко източника на доходи. Аз самата съм в сходна ситуация, но при нас има наблизо Изипей, та не ми е вариант, а време и възможност имам.

# 117
  • Мнения: 10 636
За Изипей изискване за отстояние няма. Иначе нямаше да има каси в два съседни магазина Била и Кауфланд.
За едно Изипей цели 60 кв. м. ли? Това е непрактично.
Това със застраховките е идея. Благодаря!

# 118
  • here and now
  • Мнения: 4 273
И нещо за бързи кредити, предполагам е възможно.

# 119
  • Мнения: 14 804
Може би в градовете няма изискване за отстояние, но аз живея в едно село. Вярно, с над 3500 жители, но е село. 😁 Все пак пуснах запитване, нищо не пречи да пробвам. Благодаря.
За кредитите също е добра идея.

Общи условия

Активация на акаунт