Идеи за стартиране и развитие на бизнес - 26

  • 17 310
  • 184
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 105
Въпроса ми е какво Ви е мнението за този тип бизнес кафе -сладкарница ? Заслужава ли си да рискувам ?
Пасти можеш ли да правиш?
Аз няма да правя пасти или торти!
Има производители от които ще зареждам.

# 136
  • Мнения: 1 077
Пастите и тортите са продукт с много малък срок на годност. Предвидете някакъв процент брак, като си правите сметките. Нямам представа обаче как да изчислите адекватен такъв.

Ако покрай сладкарницата минават хора на път за работа в близки офиси или пък е в непосредствена близост да училище, може да добавите закуски/сандвичи в асортимента.

Последна редакция: ср, 10 апр 2024, 19:13 от innasn

# 137
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 210
Имам възможност да закупя кафе- сладкарница , това кафе работи отдавна, в момента се отдава под наем.

Въпроса ми е какво Ви е мнението за този тип бизнес кафе -сладкарница ? Заслужава ли си да рискувам ?
Ми те ако ти кажат какъв им е оборота ще се разбере дали си заслужава или рискуваш. Освен ако нямаш някакъв свой бизнес план, а ти май нямаш.

# 138
  • Мнения: 10 638
Хора, дайте идеии какво още ще върви с Изипей каса. Не се вписвам в програмата на Спиди, които искат нови офиси само в села, и ми се развали идилията "Спиди+Изипей". А, за Изипей ми трябва друга основна дейност. Каква да е тя? Застраховки се отказах - наоколо е пренаселено с тази услуга. Дайте други идеи...

# 139
  • Мнения: 1 384
В нашия квартал е комбинирано с нещо като книжарница. Като основно продават тетрадки, канцеларски материали, вестници, картички за рожден ден.

# 140
  • Мнения: 10 638
Вече има 2 книжарници наоколо... Neutral Face

# 141
  • here and now
  • Мнения: 4 278
Има ли изибокс наблизо?
Ако имаш възможност... и е рентабилно...  https://sameday.bg/priemete-a-easybox/
Други куриери проучи ли?

# 142
  • Мнения: 10 638
Проучвам другите куриери, да, ама явно повечето имат мрежи от шофьори, а не мрежи от офиси, като Еконт и Спиди, а и хората не ги ползват, защото тарифите им са по-високи от Спиди и Еконт.
Тъкмо проучвах и автоматите на Спиди и Boxnow и се разочаровах, че и те не са вариант. Искат магазинът да има паркинг... Но това Изибокс изглежда няма някакви специални изисквания и е супер идея! Много ти благодаря, Алис!
Ако някой се сеща за още нещо друго, съм отворена за предложения.

# 143
  • Мнения: 1 077
При нас има офис на Easy Pay, в който продават и билети за концерти, театър, събития, но не знам дали работят ексклузивно с някоя платформа или с повече. Това обаче има смисъл в зависимост от населеното място.

# 144
  • Мнения: 6 962
Ако в книжарниците няма-копирни услуги.

# 145
  • Мнения: 10 508
Хора, дайте идеии какво още ще върви с Изипей каса. Не се вписвам в програмата на Спиди, които искат нови офиси само в села, и ми се развали идилията "Спиди+Изипей". А, за Изипей ми трябва друга основна дейност. Каква да е тя? Застраховки се отказах - наоколо е пренаселено с тази услуга. Дайте други идеи...
Аз ти казах, че не е ти какво искаш, а те какво търсят...

# 146
  • Мнения: 10 638
Easybox са много бързи. Веднага проявиха интерес и ми върнаха обаждане. Въпросът е, обаче, че трябва да е отворено и в събота и неделя...
Ако за Спиди+Изипей мислех, че ще ми трябват трима служители, то това излиза май доста рентабилно. Ще ми трябва само един служител за Изипей касата, който да работи следобедите и събота или неделя ротационно.
Според вас, каква заплата трябва да взима служител на Изипей каса за 4-часов договор? Rolling Eyes

# 147
  • Мнения: 1 077
Според вас, каква заплата трябва да взима служител на Изипей каса за 4-часов договор? Rolling Eyes
За кой град? Според мен заплатата трябва да е задоволителна от гледна точка на това да се поинтересува от позицията сериозен човек, на когото може да се разчита. С пари ще работи все пак. В района на София, където аз живея се чу за поне два случая на служители на изи пей, които крадат. И двамата лъжеха възрастни клиенти. Единият без да забележи жената бутнал банкнота от 50лв ресто на земята и се правел на ударен. Чак при проверка с камери се установило какво точно се е случило.

# 148
  • Мнения: 10 508
За Изибокс не трябва ли да има достъп 24/7? Как на 4 часа?
или е нещо ново?

... Без работно време
До easybox идваш по всяко време, услугата е достъпна 24/7

# 149
  • Мнения: 10 638
Изибокс се съобразяват с работното време на обекта.
Аз писах, че ще ми трябва служител на 4 часа, през останалото време ще си работя аз, надявам се.

Това без работно време е на Boxnow и на места на Спиди. Easybox e логистика на Емаг. От мен искат 7 дни в седмицата да е отворено.

Очаквам да ми кажат скоро за какъв наем иде реч. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт