На раздумка в Капана! Добре дошли...

  • 10 088
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
убедихте ме. идвам.
Simple Smile лятото Simple Smile
Simple Smile напът за Варна Simple Smile

# 31
  • Мнения: 5 353
Приказен е Капана. Като една скромна пловдивчанка ви казвам.  Такива кварталчета има и в много други европейски градове , но толкова сладко не е никъде другаде . Като захарен бонбон е - с много и все шарени хартийки увит. Колкото и да махаш опаковките все има какво ново на видиш и да се удивиш. Била съм на няколко други такива места , съвсем обективно заявявам- Капана е по добър. За това колко по  добра е храната , колко по яка е бирата - спор няма. Е, има де ( за бирата специално). Ама тук има други предимства .
Винаги съм готова за спирка там. Ако има и крафт бира , пишете ме първа.  Така да , кафе не пия - на празна маса ли да седя .  
А като ви омръзне Капана, съвсем скоро под северния склон на  Младежкия хълм ще заработи нещо фантастично. Ще ви водя там  след кафето.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 40 780
Видях, че има някакви постройки...какво ще е ?

# 33
  • под тепетата
  • Мнения: 9 308
С удоволствие ще пия каквото кажете! Гледам готина компания се заформя, пък може и със st. Dobri да запраша после за Варна  Smile
В Капана съм си карала ученическата практика в работилница по дърворезба. Чудни времена бяха! Сега е съвсем различен, съвременен и с неповторима атмосфера.

Последна редакция: пн, 23 яну 2023, 23:50 от bilqna_69

# 34
  • Мнения: 15 356
Това е приказка! Ще ви водим с Кротала на варненска кръчма, да видити кви кръчми има у наше село!

# 35
  • София
  • Мнения: 10 331
Бобчи, да не предлагаш тур по кръчмите в различни точки на България и света с цел набиране на статистически достоверна информация? Това предлагаш. Нали, нали?

# 36
  • София
  • Мнения: 2 038
Ако има такъв тур моля да ме включите и мен. Relaxed

# 37
  • Мнения: 4 571
Привет!
За обиколки по кръчми и рууфтоп барове и аз съм на линия винаги! Последно във Варна, преди два месеца,  бях в пиано бара на х-л Черно море. Не беше нещо УАУ, но нямах време за повече.

# 38
  • Мнения: 15 356
Хелен, не си била на Брик срещу ФК, но това са поправими неща!
Кръчма тур- сто кръчми мини, пЯнка стани 😁! Предлагам, навити да има само.

# 39
  • Мнения: 4 571
Да, аз разбрах още тогава като бях, че имате много хубави места за посещение, така че определено ще има поправителни! Само да ми се отвори път към Варна!

# 40
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
тъй!
само да ме пропуснете за пиЯно бара, ще съм ви сърдита до живот.
 и сто години след това!
мАкАк пея само.... горе долу така и денся... Wink

# 41
  • Мнения: 15 356
На пиЯно свириш ли?

# 42
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
цъ! свиря само на касетофон Wink
но пея. като Марко съм.

"реви, Марко, реви, братко, ти в обора, аз - на двора, да се радва Дечо Пора..." Simple Smile

# 43
  • под тепетата
  • Мнения: 9 308
Не че съм лоша, ама не можах да се стърпя- прясно, прясно...

# 44
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
сега ако кажеш, че онова на десния ъгъл е пощенска банка, значи съм минавала там Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт