На раздумка в Капана! Добре дошли...

  • 10 086
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 707
Ох, много съм зле, от мода като fashion си представям аз и се чудя защо ще се крием от модата 🤣😂

# 16
  • Мнения: 2 785
И аз не съм била в Капана. И в Пловдив от ученичка не съм ходила.😊

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 40 780
Ами освен да си спретнем пролетна среща там Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 18 704
И аз не съм, но планирам да дойда ми претапицират волана в Пл.
И силно се надявам да се видим.

# 19
  • Мнения: 179
Здравейте. Как да се разбира това- всички са добре дошли но не всички са поканени??? Или едни и същи от едната тема1 и тук без  други така ли?

# 20
  • Мнения: 4 571
Записвам се в тази раздумка. Посещавала съм Пловдив, но за срам, на Капана не съм обърнала внимание. А вече и Епископска базилика имате там.

# 21
  • Мнения: 15 356
Здравейте. Как да се разбира това- всички са добре дошли но не всички са поканени??? Или едни и същи от едната тема1 и тук без  други така ли?
😂😂😂😂😂😂😂
Ей Кло, начи следващия път моля те пращай официални покани писмено на половината форум!
Борбаланке, защо? Ако се държиш приветливо какво ще стане?

# 22
  • Мнения: 35 968

той премести темата със затворени очи, знам

# 23
  • Мнения: 2 785
Борбаланке, как пък веднъж не влезе в някоя тема като хората?
Не се хаби да ми отговаряш.

# 24
  • Мнения: 5 707
Ей, ама как бързате да ме изтриете, значи!

# 25
# 26
  • Мнения: 5 707
И аз това се чудя, Бубанка! Определено нямаше причина !

# 27
  • Мнения: 6 299
В Капана не съм стъпвала от много, преди да стане туристически атракцион.И не съм сигурна,дали ще ми хареса 🙄.В спомените ми си е останал като преплетени улички,някои окаяни,други с магазинчета,но която и да "хванеш",все стигаш до Главната.

# 28
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Е, той придоби повече популярност в последните години заради Капана фест. Иначе са си все същите улички и къщи. Къде поддържани, къде - не.

# 29
  • София
  • Мнения: 10 331
Има дух. Цял следобед не можеш да утрепаш там, но да седнеш да изпиеш нещо - с кеф.

Общи условия

Активация на акаунт