НГДЕК - 2

  • 60 545
  • 772
  •   1
Отговори
# 30
  • sofia
  • Мнения: 1 186
В гимназиалния етап всяка година,а и срок, може да са с различен учител по история.Това не е заради текучество,а защото преподавателите са тесни специалисти по даден период от историята -антична,средновековна и т.н.

# 31
  • Мнения: 785
Така е,но и там - д-р Самуилова,която преподаваше древна история на 5 клас,вече не е част от учителския състав.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 709
На сайта на гимназията вече има публикуван график на дейностите по прием за учебната 2023-2024. Няма обявен брой ученици и дори в секцията за 5 клас информацията е от предходната година, но вероятно ще са сходни.

# 33
  • Мнения: 2 635
На сайта на гимназията вече има публикуван график на дейностите по прием за учебната 2023-2024. Няма обявен брой ученици и дори в секцията за 5 клас информацията е от предходната година, но вероятно ще са сходни.

Много благодаря!

# 34
  • Мнения: 261
От днес, много разочароваща новина, че отново има напуснал знаков  учител, класен на седми клас. За моето дете той е най-любимия учител. Обичаше да ходи в неговия кабинет, да си говорят за античността и благодарение на него прочете много книги и заобича историята. От него знае всичко за Созопол и може спокойно да бъде екскурзовод.
Цялото семейство много, много съжаляваме, че няма да бъде учител в гимназията.

# 35
  • Мнения: 390
От днес, много разочароваща новина, че отново има напуснал знаков  учител, класен на седми клас. За моето дете той е най-любимия учител. Обичаше да ходи в неговия кабинет, да си говорят за античността и благодарение на него прочете много книги и заобича историята. От него знае всичко за Созопол и може спокойно да бъде екскурзовод.
Цялото семейство много, много съжаляваме, че няма да бъде учител в гимназията.

Присъединявам се и аз към това разочарование. Също днес разбрах … Надявам се, че ще има достоен заместник!

# 36
  • София
  • Мнения: 1 462
От днес, много разочароваща новина, че отново има напуснал знаков  учител, класен на седми клас. За моето дете той е най-любимия учител. Обичаше да ходи в неговия кабинет, да си говорят за античността и благодарение на него прочете много книги и заобича историята. От него знае всичко за Созопол и може спокойно да бъде екскурзовод.
Цялото семейство много, много съжаляваме, че няма да бъде учител в гимназията.

Присъединявам се и аз към това разочарование. Също днес разбрах … Надявам се, че ще има достоен заместник!

Добро утро, може ли да споделите кой е напусналият учител? Дъщеря ми не е сопделила за това. Също е 7 клас.
Приятен ден.

# 37
  • Мнения: 13
Разочарованието от напускането на г-н Радослав Илиев е огромно...
Децата са много нещастни, направо са в шок и униние SadSadSad

# 38
  • София
  • Мнения: 3 709
Знае ли се какво седи зад напусканията на млади преподаватели като Илиев? Лятото четох за Яна Колева и Слави Кадиев и то след страхотни резултати от НВО за първия випуск седмокласници. Жалко, съчувствам ви. Това са страховете ми при евентуален прием.

# 39
  • Мнения: 26
Току-що разбрах за г-н Илиев, а детето днес се е разплакало, като са му казали?
Много тъжно!Наистина текучествотото е голямо САМУИЛОВА, ГОСПОДИНОВА,БЕШКОВА,ХРИСТОВА,  ИЛИЕВ
за една година на един випуск.
Прекалено е!!!

# 40
  • Мнения: 49
Знае ли се какво седи зад напусканията на млади преподаватели като Илиев? Лятото четох за Яна Колева и Слави Кадиев и то след страхотни резултати от НВО за първия випуск седмокласници. Жалко, съчувствам ви. Това са страховете ми при евентуален прием.

Направете си изводите сами.  Не се напуска без причина.

# 41
  • Мнения: 46
Знае ли се какво седи зад напусканията на млади преподаватели като Илиев? Лятото четох за Яна Колева и Слави Кадиев и то след страхотни резултати от НВО за първия випуск седмокласници. Жалко, съчувствам ви. Това са страховете ми при евентуален прием.

Да, вероятно има проблеми, но дори с тях НГДЕК е на по-високо ниво от повечето училища между 5-7 клас. След 5-ти клас няма особени опции за кандидатстване, особено, ако детето  ви му се отдават повече хуманитарните науки, а не математиката. След 7-ми клас винаги може да кандидаства в друго училище. Намирам нивото по БЕЛ в пети клас за доста добро. Да, Яна Колева я няма, но Иван Георгиев също е пракрасен млад преподавател.
Училището определно има своите организационни и управленски проблеми, но всичко се познава в сравнение.
Дъщеря ми е пети клас и никога не е била толкова мотивирана колкото е сега в НГДЕК. И аз имах притеснения и някои се оказаха основателни, но пак смятам, че нивото е добро, а и все пак всички деца са положили някакъв изпит, за да са там. Училището между 5-7 клас не е някакъв животоопределящ избор, това след 7-ми клас е много по-важно и просто искам да ви успокоя, че дори да осъзнаете, че сте направили грешен избор, няма да е нещо непоправимо Simple Smile

# 42
  • Мнения: 15 032
Здравейте. Записвам се в темата,  тъй като синът ми ще кандидатства тази година за пети клас. Видях, че вече тече регистрацията за безплатните обучения.

# 43
  • София
  • Мнения: 19 249
.

Последна редакция: пн, 20 мар 2023, 17:10 от Cuckoo

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 1 683
Здравейте. Записвам се в темата,  тъй като синът ми ще кандидатства тази година за пети клас. Видях, че вече тече регистрацията за безплатните обучения.
Доколкото виждам няма записване за тези консултации на първи и втори април. Тях ли имате предвид?

Общи условия

Активация на акаунт