Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 10 330
Попи, защо пък на турски?

# 31
  • Мнения: 2 170
Сиросче, голямо гуш Heart
Всичко е направено, не за да е в помощ на болните, а за да ги унижават и по възможност да ги откажат... На МУ  тзи година, някакъв от комисията го беше придърпал, да си иска кеш, за да  го "оправи" пожизнено с 80%, щото инак, всяка година ще му намалят %... Ма редно е, те не отстраняват човешки органи, а гущерови опашки и те регенерират...
И аз съм с тотална хистеректомия и искам ТЕЛК, ама... получих единствено епикриза, че операцията ми е била лапароскопска, а аз съм разрязана като прасе. Смятай!

# 32
  • Мнения: 18 473
Редактирах, че така излиза, че у-щето е задължително на три езика Joy

Бъръльо, не знам защо и на турски. Сигурно са решили, че няма как да не знаем и турски. Joy Ако живеехме в друг район, бих предположила, че е заради масовия наплив, но около нас няма турци.

# 33
  • Мнения: 7 749
Благодаря за темата! Страхотно оформление и напук на "зловещите заклинания", супер уютна я почувствах. Hug
Запалила съм 5 свещи в хола, окадих и с пало санто (инфо за който ще пита какво е туй нЯщо- https://smartsistersco.com/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B7%D0%B8%D1%82% … 1%80%D0%B2%D0%BE/) и след малко се потапям в дълга практика.

Синчо сутринта на закуска се сети, че е първи декември, с което ме подсети да им дам адвент календарите, които им взех, че да си заслаждат следобедите след училище. Аз пък си отворих първото прозорче на моя с чайове. Готино е, че има послание на гърба, но те тези чайове към всяко пакетче имат послание по принцип и ми е интересно, дали ще съвпаднат- това на чая и това от календара.

И кантарЕВ сутринта ме зарадва. Blush

Като изключим, че чакам ММ да ми звънне след като говори със застрахователите и все още ми е едно такова свито и напрегнато в душата (от яд на самата себе си), месецът започва чудесно.

Джоли, добре дошла! Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 14 830
Вчера в самолета една жена до мен през цялото време кашля и подсмърча. Сподели че е алергия /не съм я питала/По едно време измъкна термометър и си премери температурата. Чак пък температура от алергия. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 35
  • Мнения: 5 707
Кло, ❤️❤️❤️

Температура може да се вдигне при неправилно или отсъстващо лечение на алергията. Аз съм живото доказателство за това, беше ми поставена неправилна диагноза точно заради лека температура и стигнах до остри астматични пристъпи.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 40 780
Сис, и аз това щях да казвам...

Майка е с такава алегрия в момента.

Последна редакция: чт, 01 дек 2022, 12:21 от mystic woman

# 37
  • тук и там
  • Мнения: 11 536
Не съм съгласна с вас , момичета. Пиша го от позицията на майка на  дете с алергия към белтъка на кравето мляко и астма. Вече в миналото-със лечение, но все пак..Нагледала съм се на кашлици, пристъпи и бронхиолити. Джолева пък е мед. сестра..Вирусите могат да обострят(почти винаги го правят) оплакванията  и да доведат до усложнения. Както и да е...Днес ми е ден за домакинстване-с други думи, не ми е ден..Confused
 Ако имате температура-има някъде възпаление и нещо работи. Моята дъщеря от задържаните секрети -правеше бронхиолит, бронхит и подобни .Та кашлица и температура и алергия не са добра комбинация..

Последна редакция: чт, 01 дек 2022, 11:29 от Кайсия

# 38
  • Мнения: 5 707
Кайсия, ами и аз не вярвах ,ама на! Не искам да видя спор на тази тема, но е жалко ,че дори медицински лица не са запознати с това! Аз имах късмет и попаднах на лекар, който знаеше за тази възможност. Бях вече пред задушаване, с ужасни кръвоизливи от напъни в очите.

Оплаквам се ,че стигнахме до там,че трябва да се оправдаваме,че кихаме и кашляме на непознати!

Последна редакция: чт, 01 дек 2022, 11:40 от Sissy

# 39
  • София
  • Мнения: 18 704
Минах, даже влязох 30 мин по-рано, поговорихме си общи приказки и чао.
В сряда за решението.

# 40
  • тук и там
  • Мнения: 11 536
И аз не искам да споря. Да оставим медицината на медиците според мен..Hands V

# 41
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
кой каза късметче?
Simple Smile искате ли всеки ден заедно с кафето да си пускаме и по едно късметче?
не е важно какво - пожелание, смешка, Wink в тон с темата - прокоба....

от мен това. не е ново, но всеки път ме кара да се усмихна.

# 42
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
Ехее, Кло, страхотно си оформила новата тема- Благодаря за времето,емоцията и усилията които си вложила
Пожелавам ни да сме здрави и да срещаме все по-добри хора по пътя си Heart Flowers Bouquet
Аз съм със счупена ръка, нагласих се щото все бързам и по най-тъпия начин паднах в банята и чух пук...приемам го като знак, че трябва да променя доста неща....За ТЕЛК няправо съм без думи- писах оплакване до СРЗИ щото на мама и дадоха 95% с придружител а вече 3 пъти ходя за заверка на решението и не искат го заверят тея , та вчера ми звъни някакъв мунчо и ми се обяснява!! Така го срязах и си излях всичко дето си мисля...сега чакам писмен отговор.Абе да сме живи и здрави само Hug

# 43
  • Мнения: 5 707
Тц, не е Маями 😁😇

# 44
  • тук и там
  • Мнения: 11 536
Я кажете как да приготвя лесно тиквички? Купих от турският магазин за да изпържа , децата ги обичат, особено като са хрупкави...
Ама като си помисля за пържене и колко време ще вися на тигана..Дето се казва-искам, ама нямам желание..В еърфрайъра ще станат ли и има ли накакъв трик за приготвяне ?

Общи условия

Активация на акаунт