Отговори
# 45
  • Мнения: 6 299
Във фраера хрупкави не.Може да ги нарежеш на пръчици,по дължина,да ги оваляш в галета,и да ги изпечеш във фурната.Разни варианти съм пробвала,но като пържени досега не съм успявала да направя.

# 46
  • Мнения: 5 707
Мързелота да каже за тиквичките 🤣😂🤭

# 47
  • Мнения: 12 013
Хрупкави - само пържени. Иначе мързелив вариант на кюфтета и във фурната.

Мързето ги разбира тиквените работи Stuck Out Tongue Winking Eye Joy

# 48
  • Мнения: 7 243
Имаме си спец в тиквичките, тя да се изкаже Simple Smile
Във фраера няма да станат като пържени в тиган.

Пфф, новите, с които започнах да работя този месец, се опитват да ме прецакат по много елементарен начин. Ще прекратявам отношения, но ми е обидно да ме правят на идиот.

# 49
  • Мнения: 18 473
За тиквички в еър фрайер има трик да се нанижат на клечка за зъби, така че всяко кръгче да е на някакво разстояние едно от друго. Т.е. обработваш си кръгчетата с яйце/брашно/подправки (или там, както го правиш), както за пържене и ги нанизваш. Ще потърся някъде нагледно и ще редактирам поста.

# 50
  • Мнения: 6 299
Попи,на дървени шишчета съм пробвала.Включително оваляни в галета (уж за допълнителна хрупкавост),но нямат нищо общо с пържените

# 51
  • тук и там
  • Мнения: 11 536
Попи, не търси. Придобих представа как трябва да се нанижат.Ще ги мисля днес или утре, в зависомост от това колко ме мързи - как  и да ги приготвя...

# 52
  • Мнения: 7 243
Кайсийка, на вас може да ви харесат във фрайера, просто да знаете, че няма да са като пържените. Картофите също не стават като пържените в тиган. Няма как. МУ ги нарича "фалшиви" Simple Smile

Сис, снимката с палмата от сега ли е? Много завиждам, да знаеш. От моя прозорец се вижда сивота, ошмулени дървета и мокри покриви.

# 53
  • София
  • Мнения: 2 034
Прекрасно оформление на новата темичка! Purple Heart
Нека новия месец за всички да е осеян с много здраве и топлота!
А рибата как правите във фраера?

# 54
  • Мнения: 5 707
Да, Бърд, от преди малко!

# 55
  • Мнения: 7 749
кой каза късметче?
Simple Smile искате ли всеки ден заедно с кафето да си пускаме и по едно късметче?
не е важно какво - пожелание, смешка, Wink в тон с темата - прокоба....

Искам!
Ето го моето от календара днес


И от самото пакетче чай


Мдам, малко празнодумни идват. Но пък каквото- такова. Усмихнаха ме и ме накараха да се почувствам благодарна. Не е малко.

# 56
  • Мнения: 2 170
Прити, бързо да се оправяш, ей, ма как можа да се почупиш Hug
Добриньо, бе Joy Искам да работя в Sex Shop  и да си задавам въпросите, кат една съща Флоранс Ризова Joy
Накарфичих елхата, сипах си, за да ми дойде музата за писмото на на Онзи, към чиято талия се доближавам с
бесни темпове...

ПП. Намерих тапицер и ми направи оферта с -200 от първия!  Мега доволничка съм! Cocktail
ПП2 Елхата ми е Жиже, но лани ми се досвидяха още 50 кинта за по- голяма... Халапеньо ме изяжда с парцалите, ма, на Скрудж съм...

Последна редакция: чт, 01 дек 2022, 17:30 от Caramella

# 57
  • Мнения: 7 243
Два литра прясно мляко - 6.38, при това от най-евтиното в магазина Close

Карамелчик, много хубава елхата. На Мистева също е чудна.
Чак ме заразявате с коледно настроение Simple Smile

# 58
  • France
  • Мнения: 12 572
Hello, ето ме и мен. С нова премяна. Кло, мерси за темата.

# 59
  • Мнения: 1 634
Мдааа... Докато се натуткам и то станало вечер...
Ама първо число на месеца винаги ми е тегаво, осбено ако е работен ден. Всички цифри трябва да са "на масата", за да се планира бюджета.
Свикнала съм, ама продължава да не ми харесва Joy

Скрит текст:
Stuck Out Tongue Winking Eye

Поздрав и от нашто котемце Joy

п.п. Кло, благодарско за темичката! Дядо Коледа най-хубав подарък да ти донесе!

Последна редакция: пт, 02 дек 2022, 16:17 от gerata

Общи условия

Активация на акаунт