Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Ау, наша Кармелота Heart Eyes задмина Шекспира дори! Браво! Много ми хареса!

Добро утро на 1-ви декември!


Кло, мерси за темата!

Яна къде е ?

Последна редакция: чт, 01 дек 2022, 08:29 от mystic woman

# 16
  • Мнения: 6 299
Кло, bouquet
Отворих очи преди половин час 😳 . Докато Шефа закуси си обмислям дневния план-график.Излизането пак ми е в кърпа вързано,само дано спре да вали.
Спокоен и щастлив да ни е декември 🎄!

# 17
  • София
  • Мнения: 18 703
Отивам на ТЕЛК, да мина бързо по един палец да ми дадете.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Стискам, Мид!

Аз май не казах, че на баща ми с паркинсон и още проблеми, сърдечни му дадоха 50% и след година пак на комисия.

# 19
  • Мнения: 12 013
Мизерници. това ще кажа за тия книжни плъхове в ТЕЛК, защото са всичко друго, но не и лекари. Rage
На предпоследната комисия /една и съща е от 2006 год/ едната каза - събличай го гол. Защо? Да му видя операцията. Ама тя е в главата, защо гол? Толкова за ТЕЛК.
Мид, стискам Flowers Four Leaf Clover

# 20
  • София
  • Мнения: 18 703
Идиоти пълни.
Аз подадох документи, но сега чак ще ги взема туку виж се загубили по пътя. За всеки случай.
Абсолютно Сиросче.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
А, лекари...в никъв случай. Взимат ти документите от вратата и бЕгат.
Вчера чакайки във фоайуто на болница видях къде  онкокомитета заседава...в барчето/кафето на болницата. Накрая явно бяха доволни, хилеж на поразия... Та така.

# 22
  • Мнения: 6 450
Сирос, абсолютно същото , ама 1:1 се случи и с майка ми. Правят го, за да унижават. Мизерници.

# 23
  • Мнения: 14 830
Може ли да дойда и аз във вашата тема.
Относно ТЕЛК - за мен това са най големите идиоти. Лично аз давах пари на ръка за да дадат ТЕЛК за удължаване на болничният на ММ. Виждака съм хора с ампутирани крайници които ходят през определено време, защото не им дават пожизнен. Абе пълни гадове.

# 24
  • Мнения: 12 013
Джоли, добре дошла!
И на детето не дадоха пожизнен, все едно може нов мозък да му поникне.

# 25
  • Мнения: 6 299
И на колежката ми след пълна хистеректомия не даваха.Но пък при нея ,това помогна да се хване в начало завърналата се гад.Защото шест месеца по-рано я нямаше 🤕.
С големия ме пращаха на ТЕЛК от социалните.Ставаше въпрос за плоскостъпие,нищо,че имах протоколи от комисии преди това.Сакън,да ни би да съм решила да крада 160 лв от държавата.И с всичката си наглост ,"лекаря" каза, "Айде,от мен да мине" 🤬🤬🤬
Джоли, добре дошла!Късно се включваш даже.

# 26
  • Мнения: 660
Привет и в новата тема, да ви е хубав и денят, и месецът !

# 27
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
кло, заслугата за екстериора си е изцяло твоя Simple Smile Simple Smile Благодаря.

Мид, стискам всички палци.
за телка... ще ми се да решат въпроса веднъж и завинаги, но само ми се ще. Sad татко, милия, беше със скъсен крак, само с един дроб, а трябваше да минава на телк до последно. и с всяко минаване ставаше все по-здрав. Sad
от мен само "да им се връща" и толкова. оня отгоре брои за всички.

днес имаме празник в училище - ще празнуваме Коледа.
кога мина и тази година...

# 28
  • Мнения: 7 243
Цоп и аз във вещарското сборище Heart
Кло, благодаря за труда и усилията!

Джоли, добре дошла!
Мид, стискам палци.
Уинд Hug

Няма ли вече да спре този дъжд? Подгизнахме.

Последна редакция: чт, 01 дек 2022, 17:57 от Birdflower

# 29
  • Мнения: 18 473
При нас настана студ.

Нещо става с метрото и не се движи. Хем предупредиха и се зачудих дали да не се прибера, ама дойде влакчето и си викам, айде, всичко е наред. Да, ама по средата висна и край. Само хора се качват. Joy

Днес решихме да отворим пощата и се хванахме за главата. 1 кг. хартия имаше вътре. Основно честитки за ММ. Много се радваме, че започвате дейност при нас - 200е, желаем ви успех - 150е. Joy И писма на три езика, че училището е задължително  - фламандски, български и турски. И няколко, от които нищо не разбрах, но нямах и време. А, и една сим карта за всеки случай след драмата миналата седмица.

Последна редакция: чт, 01 дек 2022, 10:19 от wild poppy

Общи условия

Активация на акаунт