Lakrids by Bülow – датски без глутен бонбони от лакриц с шоколад

  • 8 914
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 727
Не съм опитвала лакриц,за билката също не се налагало да търся информация, сега ми стана интересна тази комбинация.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 620
Не съм опитвала бонбоните. Не знам и нищо за билката, сега ще пусна уикипедията Simple Smile

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 9 711
Пробвали ли сте лакриц и харесвате ли вкуса му? Какви интересни факти знаете за женското биле – билката, от която се произвеждат лакрицовите бонбони?

За първи път чувам за лакриц. Не съм опитвала.
Не съм ровила из нета да видя какмо пише за женското биле. Но пък сега мога да се зачета, никога не е излишно да научиш още нещо.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 1 564
Пробвали ли сте лакриц и харесвате ли вкуса му? Какви интересни факти знаете за женското биле – билката, от която се произвеждат лакрицовите бонбони?
Никога не съм чувала за тези бонбони и съответно не съм ги опитвала. Билката съм я чувала, он нищо не знам за нея.

# 34
  • Мнения: 13 548
Чувала съм за Женско биле, мисля, че се консумира като чай, но не съм се интересувала за какво помага.
Никога не съм чувала за тези бонбони и съответно не съм ги опитвала

# 35
  • София
  • Мнения: 769
Не съм ги пробвала,но с интерес бих опитала.Честно казано нищо не знам за билката.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 362
Не съм пробвала и нищо не знам за билката.

# 37
  • Мнения: 278
Не съм опивала лакрицови бонбони, но с удоволствие бих.
Освен безбройните здравословни ползи, които притежава женското биле, се използва и в готварството. Отличава се с своята сладост, която е 50 пъти по-сладка от обикновената захар.

# 38
  • Мнения: 612
Досега не съм опитвала бонбони с лакриц, но с удоволствие бих ги пробвала при удобен случай.
Имам бегли спомени, че съм чувала за билката и за ползите от нея, но лично не съм я пробвала.

# 39
  • Мнения: 278
Не съм пробвала все още бонбони от лакриц, а ми се иска. За женското биле знам, че регулира нивата на кръвната захар и подпомага функцията на черния дроб.

# 40
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 778
Не, не
С удоволствие бих пробвала, изглеждат много добре Wink

# 41
  • Мнения: 718
Не съм пробвала лакриц, но допускам и вариант да съм пробвала, но да не съм знаела, че се казва така FlushedSmiley

# 42
  • Мнения: 670
Не съм пробвала още тези бонбони,но за в бъдеще ще ги пробвам.Чела съм за билката и ползите за нашето здраве от нея.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 374
Не съм опитвала бонбони с лакриц и ще ми е интересно да разбера какви са. Не знам много за билката.

# 44
  • Мнения: 451
Не съм пробвала бонбоните,но съм ги засичала в инстаграм и се чудех какво е лакриц,тъй като ми е непознато като дума.Женското биле..мислех,че е отровно,но май ще излезе ,че го бъркам с друга билка Grinning Доколкото прочетох се използва за различни здравословни проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт